Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie Top10 - edycja II


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi


Ku..a człowieku, na fajerwerki masz kase a na rozmowe nie masz?! Śmiech na sali, jak z takim podejściem zgłaszasz się do zamawiania czegokolwiek w internecie to pozdrawiam


Nie gadam z kimś takim jak ty twój poziom jest na poziomie pierwszaka w podstawówce
Zbierałem na fajerwerki przez cały rok, a ty mi wyjeżdzasz z tekstami że nie moge zadzwonić, a mam kase na fajerwerki, myślisz że każdy jest tak rozpieszczony jak ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 417
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mów mi, że nie masz kasy nawet na doładowanie za 5zł, a twoja rodzina nie posiadają jakiegokolwiek telefonu, z którego mógłbyś zadzwonić. Poza tym kłótnie proszę prowadzić nie tu a na GG albo PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ja tutaj prowokuje.
Kamilegionista skończ temat ok?


Nikt cie nie prowokuje, mówi prawdę. Trochę to jest śmieszne, że jesteś zły na to iż potrzeba wykonać 1 telefon.

PS: Zamykam rozmowę o telefonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z takim podejściem odradzam jakiekolwiek zakupy internetowe. Pozatym organizator dołożył wszelkich starań by wk stało na wysokim poziomie i stoi!! A to, że więszość ma obcykane kilka produktów i tupie nogami, ze ma być i koniec bo oni tak chcą to niestety nie wina fm, że zamienników w razie braków żadnych sobie nie wybrali. A sklep ma swoje wielkości zapasów i systemy ich obliczania, bo każdy zaopas to koszt zamrożony. Nie dość, że za mała kase można nabyć naprwde dobry towar to jeszcze źle bo tego nie ma tego nie ma. To nie koncert życzeń, tylko normalny sklep jak inny i tak samo mógłby nic nie organizować i nic nie iśc na rękę forumowiczom. Bartek kupił wczesniej i jest zadowolony, a coniektórzy z jednej strony chcą przyciąć na wydatkach, a z drugiej chcą być obsługiwani na najwyższym standardzie. Coś kosztem czegoś!!


To troche sie nie zrozumiemy. Bo jezeli wiadomo sklepowi, ze w WK bedzie bralo udzial ponad 60 osob i dodatkowo ludzie wypisywali w temacie jakich produktow oczekuja (to ich propozycja bodajze byla) i w dniu WK, wiekszosc produktow odpada z asortymentu, to normalne jest, ze czlowiek sie zdenerwuje. Szczegolnie, ze stalo sie to w ciagu kilku godzin, co dla mnie jest nie pojete (podczas WK).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Zrobiłem zakupy :) Mało bo mało ale zawsze coś wam tam naliczyłem i do tego zyskałem 25zł ;)

Czekam na paczkę,powinna być w środę (pogoda <_< )

Nie było żadnych kłopotów z aktywacją czy zamówieniem...Gdyby nie User Poki nie kupiłbym dzisiaj fajerwerków,dzięki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie gadam z kimś takim jak ty twój poziom jest na poziomie pierwszaka w podstawówce


Schlebiasz mi...

Zbierałem na fajerwerki przez cały rok, a ty mi wyjeżdzasz z tekstami że nie moge zadzwonić, a mam kase na fajerwerki, myślisz że każdy jest tak rozpieszczony jak ty?


Ee.. byłem pewien, że na tutaj siedzą same rozpieszczone banany takie jak ja :( Chyba czas zmienić forum.



A tak poważnie mówiąc to śmieszny z ciebie typek. Przy sytuacji gdzie nie ma się kasy na doładowanie do telefonu, bezsensownie wydajesz kase na fajerwerki.
Będąc w takiej sytuacji (w której zapewne i tak nie jesteś) na sylwestra pozwoliłbym sobie tylko na jakąś paczke piccolo i zestaw za 12,99.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W spamie sprawdzałem. Nic nie ma. Zamawiałem już dwa razy. Za każdym razem było to samo. Po kliknięciu na "dalej" przenosi mnie na stronę główną, a koszyk się zeruje. Spróbuję jeszcze raz. Mam tylko nadzieję że paczka nie przyjdzie potrójnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mpiwowski mogl bys odpowiedziec na moje pytanie bo mam duze watpliwosci pytanie jest kila postow wyzej


To raczej pytanie do velibruma bo on jest organizatorem, ja tylko rozstrzygam niektóre spory, nie znam wszystkich informacji o WK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, dostawy z Jorge przyjechał cały tir (kilkaset kartonów), a to, że wszystko poszło jeszcze przed WK, to nie wina ani moja, ani sklepu. Podobnie z Triplexem. Lista została wysłana przez sklep do importera i to co było u nich, to przyjechało tuż przed WK. Więc nie możecie obwiniać za to mnie, czy sklepu. Każdy zrobił to, co w jego mocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słuchajcie, dostawy z Jorge przyjechał cały tir (kilkaset kartonów), a to, że wszystko poszło jeszcze przed WK, to nie wina ani moja, ani sklepu. Podobnie z Triplexem. Lista została wysłana przez sklep do importera i to co było u nich, to przyjechało tuż przed WK. Więc nie możecie obwiniać za to mnie, czy sklepu. Każdy zrobił to, co w jego mocy!


I tak wszystko poszlo w 1 dzien?

W takim razie zadaje pytanie, kiedy wszystko sie ustabilizuje, zostana dodane produkty, ktore sa na magazynach i bede mogl spokojnie robic zakupy? Jutro rano? W niedziele? Czy produkty beda dodawane po 5 dziennie przez tydzien?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko i nie w 1 dzień.

Wszystko to, co jest na magazynie jest na stronie. Dojdą jeszcze tylko te kostki, o których wspomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wszystko i nie w 1 dzień.

Wszystko to, co jest na magazynie jest na stronie. Dojdą jeszcze tylko te kostki, o których wspomniałem.


Jestes w stanie okreslic kiedy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offtopując. Ludzie miejscie na uwadze, że fm nie obsługuje zapewne tylko klientów indiwidualnych, ale również kontrahentów hurtowych, a na pewno już detalistów którzy robią większe zakupy bo mają sklep lub nawet stragan w małej mieścince gdzie dostępność fajerwerek jest zerowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamula, zamula. 140 uzytkownikow online. Ironicznie mam nadzieje, ze do jutra zostana jeszcze jakies wyrzutnie na stronie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 140 online to nic innego jak tylko bug, więc tym się nie sugeruj ani nie podpieraj. Bo realnie może być z 10 online :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona może ciąć bo włodzarze sklepu dokonują zmian, koretk i innych czynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te 140 online to nic innego jak tylko bug, więc tym się nie sugeruj ani nie podpieraj. Bo realnie może być z 10 online :rolleyes:.


Mozliwe. Na razie chyba wylaczyli strone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu zaczyna robić się śmietnik ludzie !
Ogarnijcie się trochę. Kto co napisze to od razu 100 postów typu:
- noo, zamula strona
- a jak obliczyć kwotę
- czy bedzie to i tamto
- kiedy dojdzie dostawa itp. itd.

Język macie więc co szkodzi wam wyręczyć Veliego i zadzwonić do TOP10 i osobiście zapytać o termin dostawy, albo o co tam chcecie ?

Ja dziś dzwoniłem i pytałem np. o to czy mogę odebrać sobie zamówienie w namiocie TOP10 i bardzo miły pracownik powiedział, że nie ma problemu. Czy wy macie po 13-14 lat, że macie stres przed wykonaniem telefonu, bo już naprawdę nie wiem !

Nie piszcie ciągle nowych pytań tylko przeczytajcie cały temat, choć wątpie, że ktoś to wgl przeglądnie, bo już jest chaos przez te nic nie wnoszące posty.

Jak chcecie nabić sobie posty to zaglądajcie do offtopu - tam jest pełno tego typu tematów.

To wszystko co chciałem napisać - dziękuję dobranoc ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Czy wy macie po 13-14 lat, że macie stres przed wykonaniem telefonu, bo już naprawdę nie wiem !





Innego powodu nie ma.

Po co się tak ekscytować tym! Nie dostaniesz marsa dostaniesz co innego co będziesz chciał. Ile razy można te same produkty mieć? Nie cieszy was odkrywanie nowych efektów i ciekawych produktów. A nie w kółko to samo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Innego powodu nie ma.

Po co się tak ekscytować tym! Nie dostaniesz marsa dostaniesz co innego co będziesz chciał. Ile razy można te same produkty mieć? Nie cieszy was odkrywanie nowych efektów i ciekawych produktów. A nie w kółko to samo...


No dokładnie,choć mam 14 lat i nie było wielu wyrzutni których chciałem to nie robiłem o to afery i wyrzutów tylko zakupiłem te które były i wcale nie jest niezadowolony B):lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...