Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Sklepy maja podpisane umowy z kurierami. Gdyby nie to, przesylka bylaby jeszcze drozsza. Radze sie zastanowic dobrze, zanim sie cos napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sklepy maja podpisane umowy z kurierami. Gdyby nie to, przesylka bylaby jeszcze drozsza. Radze sie zastanowic dobrze, zanim sie cos napisze.



Dokładnie:) normalnie taka paczka dajmy na to 20kg wyniosła by jakieś 60zł jak nie więcej:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Pojawiła się nowa odsłona graficzna strony. Bannery wyglądają zachęcająco, a szczególnie zapowiedź akcji "Pirotester" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Polecam fajerwerkimarket.pl wydaje mi się ze to jest najtańszy sklep internetowy,bo fajerwerki korsarz jest dużo droższy dajmy taki przykład styx na fajerwerki-market kosztuje 15 zł a na fajerwerki-korsarz 23 zł jest to duża różnica bynajmniej jak dla mnie.Polecam ten sklep... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up.

Owszem jest taniej tylko zauważ że FM czyści magazyny a co za tym idzie jak będzie sezon ceny będą porównywalne w obu sklepach. Ja tam wolę trochę dopłacić i być obsłużonym jak się należy niż potem się z nimi użerać. Póki się u nich nie przejedziesz z zakupami nie dowiesz się o czym mówię (mam nadzieję że Tobie szczęście dopisze bo ja niestety za każdym razem miałem u nich problemy :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Od dzisiaj w sklepie kostki TXB820 oraz TXB724 są w tygodniowej przecenie na 5 zł. Dodatkowo oprócz dostaw Komety i Triplexa które już były na stronie można wyczytać, że pojawi się też niebawem Jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

proszę o pomoc, bo nie rozumiem jednej rzeczy. Wszedłem na stronę sklepu fm, bo mają dużo towaru i chciałem złożyć u nich zamówienie, i zauważyłem, że mają ogromną ilość wyrzutni, ale to jest nieprawda. Bo umiem jeszcze pododawać do siebie poszczególne ilości i Uwaga
Wyrzutnie (796)
do 16 strzałów (69)
do 19 strzałów (76)
do 25 strzałów (77)
do 50 strzałów (94)
do 100 strzałów (57)
pow100 strzałów (23)
1,3G (NWP) (22)
po zsumowaniu wyszło mi 418!!!, a jak się wczytałem w poszczególne kategorie strzałowe, to wyszło jeszcze mniej - 376. . To mnie wkurzyło, bo nie lubię jak ktoś robi mnie w konia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to tak zrobione, że wyrzutnie są podzielone na kategorie, ale jak można zauważyc jest tam też taka opcja zeby wszystkie naraz widzieć(poza kategoriami) I tu jest taki mały bład bo system im nalicza 1 wyrzutnie jako 2. Tzn 1 wyrzutnia jest w kategorii i bez więc tak jakby są 2 wyrzutnie. Tak cos słyszałem o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest to tak zrobione, że wyrzutnie są podzielone na kategorie, ale jak można zauważyc jest tam też taka opcja zeby wszystkie naraz widzieć(poza kategoriami) I tu jest taki mały bład bo system im nalicza 1 wyrzutnie jako 2. Tzn 1 wyrzutnia jest w kategorii i bez więc tak jakby są 2 wyrzutnie. Tak cos słyszałem o tym.


Jest dokładnie tak jak mówisz. Zlicza też kategorię i pod kategorię. Czyli całe drzewo kategori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast dla mnie jest to szukanie na siłę dziury w całym, a nazywanie tego, że dla wygody kupujących żeby nie skakać po kategoriach wszystko jest wrzucone również do głównej kategorii, oszustwem, jest po prostu śmieszne i niedorzeczne.

Rozumiem również, że wszystkie sklepy opierające się o ten system sklepowy (SOTE) to jedno wielkie oszukaństwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Natomiast dla mnie jest to szukanie na siłę dziury w całym, a nazywanie tego, że dla wygody kupujących żeby nie skakać po kategoriach wszystko jest wrzucone również do głównej kategorii, oszustwem, jest po prostu śmieszne i niedorzeczne.

Rozumiem również, że wszystkie sklepy opierające się o ten system sklepowy (SOTE) to jedno wielkie oszukaństwo?

NIe szukam dziury tylko napisałem to co zauważyłem, ale na logikę, jeżeli łączna suma wyrzutni w podkategoriach wynosi np. 418, to chyba tyle powinno być wpisane w kategorię WYRZUTNIE. Tu jest przekłamanie, ale to Wasza sprawa. Tak przy okazji inne sklepy tak nie mają :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NIe szukam dziury tylko napisałem to co zauważyłem, ale na logikę, jeżeli łączna suma wyrzutni w podkategoriach wynosi np. 418, to chyba tyle powinno być wpisane w kategorię WYRZUTNIE. Tu jest przekłamanie, ale to Wasza sprawa. Tak przy okazji inne sklepy tak nie mają :-)


Nie masz większych problemów? W ogóle co to ma do rzeczy? To jest ewidentnie szukanie dziury.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że system sklepowy tak nalicza liczbę pozycji sklepowych (a nie produktów), to jest przecież niuans, a nie podstawa, do nazywania tego oszustwem. To już jest poważny zarzut, który powinien być umotywowany czymś konkretnym, a nie rzucany na wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie masz większych problemów? W ogóle co to ma do rzeczy? To jest ewidentnie szukanie dziury.


hahahaha wyposzczony . Chyba dziury w całym. Luke (dziure w sklepie), on już znalazł. Nie odbieraj sklepowi dobrych intencji bez dowodów, może to tylko błąd, a nie celowe działania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z fm:

SUPER CENA - PROMOCJA NR 3 I 4
Obniżamy ceny kolejnych produktów. Tym razem nasza super oferta obejmuje kostki

2520 Purple Tail 9.99 zł
large_1_5379f6fea413.jpg?updated_at=1295740412
TXB303 Blue Neon 13.99 zł
large_1_61b9d21965fd.jpg?updated_at=1295740412

Oferta ważna do 21.10.2011 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pierwsze zakupy na FM uważam za udane. Paczka dotarła do mnie w drugim dniu roboczym po zamówieniu. Wszystko to, co chciałem, znalazło się w paczce, plus oczywiście gratis.
Na dodatek na zakupach zaoszczędziłem ponad 200 zł. Mówiąc w skrócie - szybko i bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem baaardzo ciekawą akcję pt. DZIEŃ WYZWOLENIA CEN, czyli fajerwerki tańsze o wartość VAT-u. Wygląda to bardzo zachęcająco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...