Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi


Świetna promocja, napewno do 13 listopada kupie fajerwerki za około 350zł czyli zapłace poniżej 300zł :))

SUPER SUPER SUPER zamiast 335 zaplace 260 ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się przedłużenie starej promocji tej z bombowym kubkiem.Trwa ona do dzisiaj :D. Jednak FM chyba czyści magazyny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pojawiło się przedłużenie starej promocji tej z bombowym kubkiem.Trwa ona do dzisiaj :D. Jednak FM chyba czyści magazyny :P


Tez tak sadze ;)
Ciekawa jaka bedzie promo za ok 2tyg bo wtedy sie cos zamowi ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tez tak sadze ;)
Ciekawa jaka bedzie promo za ok 2tyg bo wtedy sie cos zamowi ;D

Nie wiem czy o tym wiesz, ale już przybywa nowych artykułów więc nie będzie pewnie.. Już dodali art. Superpowera,triplexa i komety, jorge nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie mogę powiedzieć coś dobrego o tym sklepie. Łącznie zamawiałem u nich 4 razy. Z trzema wcześniejszymi zamówieniami zawsze było coś nie tak z zawartością paczki. Teraz jednak FM spisało się na 5-tkę. Otrzymałem wszystko co chciałem. Dzwonił do mnie pan z obsługi, że brakuje jednej kostki więc powiedziałem, żeby coś dobrał w tej cenie, ale widzę, że znaleźli to czego nie było bo wszystko zgadza się z pierwotnym zamówieniem. Jak najbardziej polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie zakupy na FM i ponownie udane. Towar zapakowany należycie, szybki kontakt ze strony sklepu i fajerwerki w dobrym stanie.
Zostałem także poinformowany o braku jednej z zamówionych wyrzutni, w zamian za którą otrzymałem zamiennik. Wszystko byłoby OK, tylko sklep powinien dokładać do zamówienia towar (w moim przypadku wyrzutnię) o możliwie jak najbardziej zbliżonej wielkości, efekcie, kalibrze itd. Zamówiłem baterię TB16 Red Admiral (18sh/25mm) a dostałem maleńką bateryjkę Scorpio (16sh/20mm) o efektach kompletnie nie zbliżonych do TB16 i jeszcze w niższej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem baterię TB16 Red Admiral (18sh/25mm) a dostałem maleńką bateryjkę Scorpio (16sh/20mm) o efektach kompletnie nie zbliżonych do TB16 i jeszcze w niższej cenie.

I to są dla Ciebie jak najbardziej udane zakupy? Oddali Ci chociaż różnice w cenie? Jak nie to gratulacje jeśli to jest dla Ciebie szczyt oczekiwań :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie dramatyzuj. To co głównie chciałem dostałem, paczka przyszła szybko, a że zabrakło jednej i to najmniejszej wyrzutni, za którą dali mi zamiennik o złotówkę z groszami tańszy to nie powód by mieszać ich z błotem. Równie dobrze mogłem przymknąć na to oko i nawet o tym nie wspominać, ale napisałem by na przyszłość sklep mógł nieco inaczej rozwiązywać kwestię zamienników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zaopatrzył bym się kolejny raz w tym sklepie, lecz brakuje mi kilku podstawowych, sprawdzonych kostek z jorge, jestem ciekawy czy takowe się pojawią, czy też nie. Teraz akurat dział wyrzutni jest praktycznie przesiąknięty wyrzutniami z komety których ja osobiście nie trawię :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zaopatrzył bym się kolejny raz w tym sklepie, lecz brakuje mi kilku podstawowych, sprawdzonych kostek z jorge, jestem ciekawy czy takowe się pojawią, czy też nie. Teraz akurat dział wyrzutni jest praktycznie przesiąknięty wyrzutniami z komety których ja osobiście nie trawię :(


No to moze czas zmienic swoje podejscie ;)? Miałem wiele wyrzutni komety w tamtym roku i niektore na prawde sa ciekawe, a na pewno nie gorsze od Jorga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem tuż przed zamówieniem. Mam pytanie, ile kosztuje przesyłka? Czy od jakiejś kwoty jest darmowa?

Przesylka kosztuje 23zl a od "chyba" 400zł nie placisz.

Co do firmy polecam 100% super towar cena tez dobra.
Przesylki dobrze zapakowane i kazdy towar dobrej jakosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep działa poprawnie. Dzisiaj na parę minut był wyłączony serwer.
Odezwij się na PM, to sprawdzimy w czym jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dalej nie działa patrzeka na każdej z przegladarek nie działa

explorer
You have reached the cached page for http://fajerwerkimarket.pl/
Below is a snapshot of the Web page as it appeared on 12/8/2011 (the last time our crawler visited it). This is the version of the page that was used for ranking your search results. The page may have changed since we last cached it. To see what might have changed (without the highlights), go to the current page.
You searched for: www.fajerwerkimarket.pl We have highlighted matching words that appear in the page below

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jeszcze dnsy się nie rozeszły. Serwer był wyłączony w nocy, więc propagacja poleciała.
Spróbuj wyczyścić cache dns:
Start -> Uruchom: ipconfig /flushdns
Jeśli dnsem jest Twój router, to go zrestartuj

#
Zmieniliśmy dyski w macierzy.
Zmieniło się też IP serwera www, bo od paru dni mamy niezależny węzeł BGP i sami rozgłaszamy swoje IP i ASN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...