Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi


napisałem Im e-maila ale nic nie odpisuja

I pewnie po 5 minutach napisałeś na forum.. Przyjdzie Twoja kolej, to dostaniesz odpowiedź. Nie panikuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eduardo.

Twój przypadek nie jest jedynym.
Według mnie lepiej jest zadzwonić. Ja tak uczyniłem i zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem po raz pierwszy zakupy przez internet własnie w tym sklepie,szybka dostawa,0 zamienników,+ gratisy ;)

Polecam w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zdecydowałem się na zakup fajerwerków przez Internet. Fajerwerki zamówione we wtorek, w środę telefon z potwierdzeniem zamówienia , w piątek rano fajerwerki w domu. Żadnych zamienników, żadnych uszkodzeń towaru no i gratisy. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam
Można jeszcze składać zamówienia przez fajerwerkimarket.pl bo na stronie coś piszę, że sklep miał zostać zamknięty.


To jest pytanie, czy twierdzenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pytanie..


To warto by było postawić znak zapytania.

Jeśli chodzi o sam sklep, to na pewno nie można już składać zamówień, skoro go zamknęli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Będą jakieś wyprzedaże?

Ceny są niskie ale nadają się bardziej na bliżej r.13 niż styczeń 12.

Na stronie coś tniemy cen i nie widzę żadnego hasła od dłuższego czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ogarną z inwentaryzacją to pewnie ruszy jakaś ostra wyprzedaż. Aktualnie najlepsze ceny i w miarę duży wybór masz u konkurencji na fajerwerki-net.pl

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie ma ani marsa ani plutona dużo z komety i troche z triplexa.
Niby bym zamówił w bigfun ale nie wiem co zaoferuje korsarz, jeśli tak jak rok temu to super a cierpliwość mnie zżera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze nie dawno był to czołowy sklep z fajerwerkami, teraz stała się lipa. Praktycznie nie widoczna promocja, a ceny maiły iść w dół, coraz mniej osób dokonuje tam zakupy także ja. Teraz można kupić w tańszym i lepszym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich,
Przeglądam już od dłuższego czasu Internet i nie mogę doszukać się informacji, czy sklep fajerwerkimarket.pl oferuje w dalszym ciągu BOMBOWY KUBEK przy zamówieniach powyżej 150 zł. Czy wie ktoś może, czy ta promocja jest nadal aktualna?
Dziękuję z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie szefa... Jeszcze 2 lata temu to był najlepszy sklep w internecie a teraz nawet odpowiedzi na maila się nie można doprosić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? Jeszcze 3 lata temu dobrych sklepów internetowych było dosłownie kilka, sprzedaż była opłacalna, ceny u importerów niższe, ludzie mieli więcej pieniędzy. Teraz narobiło się małych sklepików strasznie dużo, ceny u importerów są wyższe, a jak sklep podniesie ceny, to wielkie oburzenie i obraza... Nie zdziwiłbym się, jakby to po prostu przestało być opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumie szefa... Jeszcze 2 lata temu to był najlepszy sklep w internecie a teraz nawet odpowiedzi na maila się nie można doprosić :(


Tak, wiem o tym, sam wystosowałem do nich maila, niestety minęło już sporo czasu, a nadal nie otrzymałem odpowiedzi.
Jednak w dalszym ciągu nie otrzymałem odpowiedzi na swoje pytanie. Czy na dzień dzisiejszy rozdają do zamówień pow. 150 zł te bombowe kubki? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziwisz się? Jeszcze 3 lata temu dobrych sklepów internetowych było dosłownie kilka, sprzedaż była opłacalna, ceny u importerów niższe, ludzie mieli więcej pieniędzy. Teraz narobiło się małych sklepików strasznie dużo, ceny u importerów są wyższe, a jak sklep podniesie ceny, to wielkie oburzenie i obraza... Nie zdziwiłbym się, jakby to po prostu przestało być opłacalne.


Nie przesadzajmy 50% zarobku przy dużym obrocie to dobra kwota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie przesadzajmy 50% zarobku przy dużym obrocie to dobra kwota.


Może nie chodzi o zarobki? może zapomnieli utworzyć konta pocztowe po przeniesieniu domeny na nowy serwer :D !
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


może zapomnieli utworzyć konta pocztowe po przeniesieniu domeny na nowy serwer :D !

Jak taki kozak i znafca tematu kont pocztowych jesteś, to powinieneś wiedzieć, że wszyscy dostaliby zwrotkę o nieistniejącym mailu. A tak się raczej nie stało.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie sprawdzić jak szybko odpisują na maila i czy wasze maila po przeczytaniu trafiają do kosza to napiszcie maila że chcecie zorganizować pokaz za 7k i prosicie o pomoc w ułożeniu scenariusza



Taka moja złośliwość z mojej strony, jak sie komuś nie podoba możecie usunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziwisz się? Jeszcze 3 lata temu dobrych sklepów internetowych było dosłownie kilka, sprzedaż była opłacalna, ceny u importerów niższe, ludzie mieli więcej pieniędzy. Teraz narobiło się małych sklepików strasznie dużo, ceny u importerów są wyższe, a jak sklep podniesie ceny, to wielkie oburzenie i obraza... Nie zdziwiłbym się, jakby to po prostu przestało być opłacalne.


Prawda jest taka, że sklepy piro 2-3 lata temu stosowały zbójnickie marże, a Top10 jako jedyny zrozumiał, że tak nie zrobi się biznesu i jako pierwsi zaczęli stosować bardziej przystępne ceny. Niestety coś się po drodze popsuło i zrobiło się dziadostwo. Sklep ewidentnie nie szanował klienta, a konkurencja to wykorzystała. To jest doskonały przykład jak działa wolny rynek i kapitalizm. Jakość obsługi klienta musi iść w parze z przystępną ceną. Dopóki szefostwo Top10 tego nie pojmie, to ten sklep będzie się znajdował na równi pochyłej prowadzącej ostatecznie do jego zamknięcia.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...