Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Spozniles sie o ponad 2 tyg z tym 30% rabatu.

O prawie 2 tygodnie.

Jesli tak to oczywiscie zamowie cos w tym sklepie bo co z tego ze ceny sa wysokie jak rabat 30% wszystko pokryje .

To Ty chyba w namiotach i marketach nie byłeś. Ceny na fm.pl mimo podwyżek, które miały w tym roku są nadal atrakcyjne i konkurencyjne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wg Ciebie condor, który kosztował 24zł podrożał do 36zł czyli 50% nadal jest to atrakcyjna cena?...Widze, że trzeba będzie pozostać przy supermarketach...Chyba, że ten sklep: www.fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież nikt nie każe kupować Ci condora jak i innych wyrzutni Jorge. Masz Komete i Triplexa. Gama producentów i ich produktów jest coraz szersza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko taki przykład...wg mnie ceny są naprawdę wysokie...nawet kasjopeja i mars podrożały o 5 zł. Chciałem tam złożyć stuff do 300zł a teraz nie wiem co mam robić. Napisałem temat z prośbą o pomoc na tym forum-zapraszam. Może ktoś złoży mi jakiś ciekawy stuff, który przypadnie mi do gustu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie chciałem założyć konto na FM (wpisuje dane i zatwierdzam) a tu strona mi się już nie otwiera i od tego momentu a było to jakieś 2 godzinki temu nie mogę za ładować tej strony
czy może ktoś na szybkości sprawdzić czy mu się wyświetla bo nie wiem czy to coś u mnie czy po prostu stronka się sypła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze stroną czasem tak jest, zwłaszcza gdy zbyt dużo ludzi na raz postanawia dokonać zakupów. Niedługo strona powinna działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mam rozumieć przez:
Wyślij zamówienie za zaliczeniem pocztowym??
czy to oznacza że zapłata przy odbiorze??
bo to jest napisane przy zamówieniu na FM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na fm razem z innymi userami forum i mówię szczerze że jestem bardzo zadowolony, miły kontakt (co prawda słychać po głosie było że Pan obsługujący mnie jest zmęczony) brak zamienników, w przypadku dużych paczek nie zmieniają się koszty wysyłki co jest dużym plusem! Reasumując polecam ten sklep z czystym sumieniem :!: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ja jeszcze nie oceniłem tego sklepu, a pozytywnych opinii nigdy za wiele :)
W tym roku nawet jak nic nie było wiadomo o wspólnym kupowaniu miałem zamiar zamawiać fajerwerki na FM, ale tak się pięknie złożyło że było wspólne kupowanie to i zaoszczędziłem bardzo dużo :)
Kontakt dobry, informacje te które chciałem uzyskać nawet na gg uzyskałem, paczka tydzień temu przyszła bez żadnych braków, wszystko co miało być, było.
Kilka pojedynczych przypadków jest że coś się nie zgadzało, ale to też są ludzie a nie maszyny i w sezonie można się pomylić przy tylu zamówieniach, a i tak zauważyłem że wszystkie sprawy kończą się z pełnym profesjonalizmem i wszystko co miało dojść - doszło.

Polecam ten sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promocja polega na ciągłym odświeżaniu strony hehe i odrobinie szczęścia a mamy możliwość zakupu z gratisem o wartości 30% naszego zamówienia faktycznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam
Ja również przymierzam się do zakupu w tym sklepie. W związku z tym, że kupuje po raz pierwszy fajerwerki przez internet mam do Was parę pytań:
- Czy przesyłka w tym sklepie jest niezależna od wagi i kosztuje 24zł (kurier)?
-Jak długo mniejwięcej owa paczka idzie?
- I ostatnie najważniejsze, ze względu że nie mam jeszcze 18 lat to ciekawią mnie wszelkie sprawy formalne. Otóż słyszałem ze trzeba podać pesel na osobę w wieku 18 lat, a podczas odbioru paczki kurier będzie mógł żądać dowodu "(W związku z brakiem możliwości weryfikacji wieku Klienta podczas dokonywania zakupów internetowych Klient zgadza się na sprawdzenie go podczas dostarczania towaru przez firmę doręczającą.)"
Proszę napiszcie mi jak to z tym wszystkim jest, to sprawdzanie tożsamosci przez kuriera wydaje mi sie mało realne. Czy jesli podam pesel ojca a go nie bedzie w domu podczas wizyty kuriera to może odebrać inna osoba albo np. ja?
proszę o pomoc :wink: , z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- przesyłka kosztuje zawsze 24 zł, poza zakupami powyżej 500 zł. Wtedy koszt pokrywa firma

- 1-2 dni robocze od wysłania

- musisz podać pesel osoby pełnoletniej. Najlepiej byłoby jakbyś podał dane osoby dorosłej i jakby osoba dorosła odebrała paczkę. Kurier nie zawsze wyda przesyłkę osobie która nie jest odbiorcą, więc lepiej z tym nie ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vel ja zamawiam naprawde spoooro rzeczy przez neta, zawsze na moja mame i nigdy nie było sytuacji zeby kurier nie wydał mi, jako rodzinie paczki, a odebrałem takowych w swoim zyciu z 300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie istnieje taka opcja, ze kurier nie da paczki osobie nieletniej, ale praktycznie to sie nie zdarza (przynamniej mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem udział w wspólnym kupowaniu i jestem w 100% zadowolony! Przesyłka doszła nie kompletna (zamawiałem 3 paczki rakiet Perfect z Jorga jednak otrzymałem tylko jedną). Zadzwoniłem niedawno do sklepu i wszystko się wyjaśniło (drobna pomyłka przy pakowaniu). Sklep zobowiązał się wysłać brakujące rakiety i dzisiaj przesyłka doszła. W ogóle nie mam pretensji do sklepu, że nie wszystko było (ludzie to przecież nie maszyny i mogą się pomylić szczególnie w okresie przed sylwestrowym), najważniejsze jest to, że sklep szybko zareagował. Jedyne co mi się nie podoba to kontakt meilowy. Poza tym jak najbardziej sklep w porządku. To na pewno nie były moje ostatnie zakupy w tym sklepie.

Życzę wszystkim forumowiczom oraz obsłudze sklepu FajerwerkiMarket wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja niestety nie mogę podzielić równie pochlebnej opinii i muszę dołożyć łyżkę dziegciu do beczki miodu. Po kolejnym telefonie, który dzisiaj wykonałem w sprawie reklamacji dotyczącej wyrzutni (teoretycznie - dwukrotnie wysłanej i będącej w drodze gdzieś od 7 grudnia...). Wbrew wcześniejszym ustaleniom (paczka miała zostać wysłana przez FM na ich koszt, miła Pani podpowiedziała jeszcze, że mam zaznaczyć w liście przewozowym, iż to ichniejsza firma będzie płatnikiem) Pan - ten sam, z którym prowadzę rozmowy od początku miesiąca i który przystał na moją propozycję - doszedł do wniosku, że jednak nie ma takiej opcji, aby to oni mi wysłali paczkę, bo "muszą mieć podkładkę", a wszystko "jest moim twierdzeniem" (uwielbiam, gdy ktoś próbuje robić ze mnie idiotę...). Nie raczył mnie jednocześnie poinformować o zmianie swojej decyzji i tutaj rodzi się pytanie, co by było, gdybym nie postanowił po raz kolejny z rzędu zadzwonić, tylko oczekiwał na kuriera... Jak już wcześniej wspominałem nie jest to drobne wgniecenie (jak np. w przypadku P7553, która również dotarła nieco pokiereszowana), ale w zasadzie oderwane od podstawy rurki, trzymane na miejscu jedynie lontem. Zachowanie Pana w kontekście problemu i ceny artykułu jest jak dla mnie co najmniej niepoważne.
Dlatego ze swojej strony powiem tyle - ceny i rabaty na duży plus, ale w przypadku mniejszych wyrzutni, bo z towarem większego kalibru mogą być problemy. Natomiast obsługa "posprzedażna" leży i kwiczy (no chyba, że tylko ja mam takie szczęście).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja odbierania paczki:

1. Gdy dostrzeżesz kuriera, bądź usłyszysz dzwonek do drzwi wykonany przez dostawcę pośpiesz do drzwi i je otwórz.
2. Jeżeli widzisz jakiekolwiek uszkodzenia na paczce ( pognieciony karton, odciski buta, poobrywany karton ) otwórz paczkę przy kurierze. Dopiero po spisaniu protokołu przy kurierze możemy otrzymać odszkodowanie za uszkodzenie towaru przez kuriera.
3. Uiść podaną przez kuriera kwotę, jeżeli wszystko się zgadza.

Fajerwerkimarket.pl wysyła jedynie towar pełnowartościowy! Towary wadliwe automatycznie odsyłamy do importera i otrzymujemy towar nowy. Nie mamy żadnego interesu w wysyłaniu wadliwych fajerwerków. Po opuszczeniu paczki nie mamy pojęcia jak są traktowane i na ponad tysiąc paczek wysyłanych w sezonie może się trafić złośliwy sortownik bądź kurier. Nie mamy na to wpływu.

Przypominamy jednocześnie o naszej promocji ZEGAR CZASOWY. Przeprowadziliśmy już 3 akcje promocyjne po 5, 10 i 20 % ( w dniu wczorajszym ). Zapewniamy że rabaty do sylwestra w sklepie jeszcze się pojawią, wiec zapraszamy do częstego odwiedzania strony.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - w tej materii moja wina. Trzeba było sprawdzić. Jednak karton nie nosił śladów kopania, wgniatania, obrywania, ani nawet zwykłych zatarć i to uśpiło moją czujność. W tej formie przesyłkę odbierałem pierwszy raz, nie przewidziałem, że tego typu usługi mogą świadczyć barbarzyńcy, traktujący paczki jak worki z ziemniakami. Cóż, najwyraźniej jednak Polska na tle poziomu świadczonych usług odstaje od pozostałych państw lepiej rozwiniętej części Europy i tego typu swołocz znajduje zatrudnienie w miejscach, w których pracować nie powinna. W każdym razie - moja wina, posypuję głowę popiołem.
Natomiast dlaczego nie została skomentowana pozostała część posta? Szczególnie ta, mówiąca o szybkiej zmianie stanowiska bez poinformowania o tym zainteresowanego? Może tak jak w przypadku odbierania paczki istnieje swego rodzaju procedura, którą pominąłem, tudzież wykonałem niepoprawnie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość łączenia promocji z 10 godzinnym kupowaniem z zakupem za ponad 100 zl (10 zl gratisów), jak wygląda wykorzystanie gratisów, normalnie zamawiam za 130 zł ale płace 100 plus koszt wysyłki, czy zamawiam za 100 a gratisy podaje w mailu co chce dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...