Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

beznadziejnie to wybrałes bez urazy
za 50zł dostaniesz:
detonatory/atomici/zestaw za 15zł+petardy co wybrales+moździerz/kobra i bedziesz mial 3 razy lepszy towar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak te rakiety za 7 zlotych to nie kupuje ich kupuje za to ten zestaw za 14.99 bo widze ze jest fajny to go biore hehe dzieki za rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ze spełnią pokładaną w nich nadzieję jako najefektowniejsze rakiety w stuffie . Na zamawianie przez net juz czasu brak więc zostaja markety . Ewentualnie moze lepiej kupić lidlowy możdzierz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej lepiej. sprawdzony, kaliber mniejwiecej taki sam jak rakiety, a leci nizej. bedzie duzo lepszy. fireballe są dobre, ale ponad 100m to jest stanowczo za wysoko zeby naciezsyc oko efektem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze to glupie pytanie ale jestem z Wadowic i tu tez jest lidl i czy w Wadowicach tez beda? (ogolnie w calej polsce w lidlach beda jutro petardy?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie

A czemu mialo by nie byc?Jesli jest to wiekszy lidl (w Wadowicach pewnie tak) to napewno beda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za opdowiedz ja jutro rano odrazu ide do lidla na zakupy hehe oczywiscie petard ;P juz sie niemoge doczekac ;D

[ Dodano: 2009-12-27, 15:55 ]
a wy kiedy kupujecie? xD

[ Dodano: 2009-12-27, 16:22 ]
a mam jeszcze pytanko czy te fajerwerki (2 paczki) http://www.lidl.pl/pl/home.nsf//pages/c.o...._fajerwerkow_5_ sa sprzedawamne razem czy oddzielnie? (pisze zestaw wydaje mi sie ze razem ale sie Was popytam) ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za opdowiedz ja jutro rano odrazu ide do lidla na zakupy hehe oczywiscie petard ;P juz sie niemoge doczekac ;D

[ Dodano: 2009-12-27, 15:55 ]
a wy kiedy kupujecie? xD

[ Dodano: 2009-12-27, 16:22 ]
a mam jeszcze pytanko czy te fajerwerki (2 paczki) http://www.lidl.pl/pl/home.nsf//pages/c.o...._fajerwerkow_5_ sa sprzedawamne razem czy oddzielnie? (pisze zestaw wydaje mi sie ze razem ale sie Was popytam) ;P


Osobno... Albo zestaw po lewej, albo ten po prawej. Z resztą jest napisane:
"
* do wyboru:
* 7 rakiet
* zestaw: rakiety, petarda piratka, motylki, słoneczko
"
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano wszystkim tak przy okazji bo jestem tu nowy na forum siedzę już od miesiąca, ale zarejestrowalem się teraz.

Kolego moim zdaniem nie opłaca brać tego zestawu za 27.90 , ponieważ mój kolega miał go rok temu to te rakiety nie mają praktycznie efektu, a reszta to pierdółki nie warte ceny. Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano wszystkim tak przy okazji bo jestem tu nowy na forum siedzę już od miesiąca, ale zarejestrowalem się teraz.

Kolego moim zdaniem nie opłaca brać tego zestawu za 27.90 , ponieważ mój kolega miał go rok temu to te rakiety nie mają praktycznie efektu, a reszta to pierdółki nie warte ceny. Pozdrawiam .


a te rakiety w tym zestawie hucza maja jakis rozblysk?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie najprawdopodobnie tylko leci z iskrami i na niebie wylatuje kilka kolorowych iskierek to tyle. A nie wiesz jak z tym zestawem za 15 zł ? Co to jest ?

[ Dodano: 2009-12-27, 17:23 ]
Ale chyba bez efektu. Moim zdaniem lepiej wziąść atomic assault te za 14.99 albo detonator (13,99) jak chcesz to możesz brać ten zestaw za 27.99 ale 3 sztuki moim zdaniem szkoda kasy za miast tego weś sobie może kobre, moździerz ten zestaw jak chcesz koniecznie i co chcesz zreszto. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowiąc o moim stuffie na rok 2009/2010,powiem może co kupie w hipermarkecie LIDL:
:arrow: Rakiety Detonator :mrgreen:
:arrow: Rakiety Atomic Assault :mrgreen:
:arrow: Wyrzutnie Kobra :mrgreen:
:arrow: Mozdzierz 10kul :mrgreen:
:arrow: Średnie draski :mrgreen:
--------->oczywiście w skłąd licze fajerwerki z hurtowni JORGE:
:arrow: Achtungi duże (paczka 12szt.) :mrgreen:
:arrow: Jumbo(paczka) :mrgreen:
:arrow: Jaja Dinozaura(paczka) :mrgreen:
:arrow: BIG CORSAIR(2 paczki) :mrgreen:
:arrow: Jumbo Jet(paczka) :mrgreen:
:arrow: 4xHUK(paczka) :mrgreen:
:arrow: Małe piskliwe rakietki(2 paczki)
--------->Fajerwerki zakupione w NOMI:
:arrow: Rakiety JUWEL(bardzo duży zestaw rakiet) :mrgreen:
________________________________
W tym roku stuff jest dość skromny ponieważ niemialem zadużo funduszy do wydnia :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna Ktoś Efekty Tych Detonatorów ?? za 13,99zł bo nie wiem czy się opłaca ?? i jakiś efekt dobry ??


Proszę bardzo:
http://www.forumfajerwerki.pl/1530-detonator-vt871.htm
Poczytaj.
Ale czy tak trudno samemu wejść w dział o tych rakietkach? Pozdrawiam.


już nie ppotrzebne bo znalazłem a tak napisałem bo się spieszyłem ;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już ktoś zakupi moździerz z lidla to prosiłbym o wypisanie tegorocznych efektów szelek :grin:
Bo jeżeli będą takie same jak w tamtym roku (było 3x brocade crown, 3x zielone peonie i 4x czerwone peonie) to ja zrezygnuję z kupna.. :mad:
Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...