Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w sklepie internetowym Top10


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Następnym razem trzeba takie wspólne kupowanie zorganizować dużo wcześniej :mrgreen:
Dobra koniec z OT bo się już śmietnik tu zaczyna robić xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko że ja teraz nie mam funduszy będę miał dopiero na początku grudnia lub góra do 10 grudnia, a bardzo chciałbym zamówić z tym rabatem więc nie wiem czy Velibrumowi wysłać listę z produktami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, bedziecie czekac na dostawe jorge to spodziewajcie sie odrazu wiekszych cen
ale jezeli tak chcecie jorge to pomyslcie ze jak bedziemy czekac na jorge to innych firm zabraknie.

Najpierw czekam do 20 listopada na wszystkie wpisy i wtedy ustalimy kiedy będziemy zamawiać.


A mnie nie wpisałeś do listy zamówień ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie mam zamiaru sobie spokojnie czekać i patrzeć jak ceny idą w góre, bierzcie zamienniki innych firm albo nie bierzcie w ogóle.

Mlody - przecież to ty musisz sie wpisać z planem na PW do velibruma.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem mu swój plan ale on mnie nie wpisał do tego swojego pierwszego posta a pisało ze jeżeli się zgłosi a siebie tam nie ma to trzeba się upomnieć.
0 potwierdzenia czy moje zamówienia i to co podałem w pw jest dobrze i na gg tez nie odpisał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie... Kamil dobrze mówisz... zamawiajmy jak najszybciej a nie będziemy czekac do grudnia i patrząc jak ceny leca w góre i znikają kolejne produkty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby chętne które się wpisały będę dodawał do mojego pierwszego posta w tym temacie...
Każdy kto by chciał wziąć w tym udział a nie znalazł tam swojego nicku.. proszę się wpisać!!!


a to kamil? co to jest?

I tak wogóle chce wiedzieć ogólnie czy to co podałem jest dobrze zeby potem nie bylo
"A TY SKŁADAŁEŚ ZAMÓWIENIE? KIEDY?"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojej osoby to jestem za tym żeby paczki zostały wysyłane już od 23-24 listopada(Poniedziałek, wtorek) Czy moja kwota została doliczona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby chętne które się wpisały będę dodawał do mojego pierwszego posta w tym temacie...
Każdy kto by chciał wziąć w tym udział a nie znalazł tam swojego nicku.. proszę się wpisać!!!


a to kamil? co to jest?

I tak wogóle chce wiedzieć ogólnie czy to co podałem jest dobrze zeby potem nie bylo
"A TY SKŁADAŁEŚ ZAMÓWIENIE? KIEDY?"


Tak, ale zauważ to, że wap już tej listy od tygodnia nie aktualizuje :roll: bo jest ona nie potrzebna!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtop. Ale czy jużwiadomo, że rabat wynosi 30%? Oczywiście odliczcie kwote tego kolesia co podobno ma wyłożyć 9 tys.
'
TAK
Ostatecznmie chce przeznaczyc 150zł
Stała sie zecz tragiczna,znikły 2 moZdzirze z fm które miałem na oku!!!!
Prośba Zeby odrazu 21 kupywać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHOLERA TXB382 ZNIKŁO


Słuchajcie ja proponuje podac tylko kwote, a towar dzień przed zamówieniem bo popatrzcie co sie dzieje. prawda jest taka, ze ze stuffu który mialem tydzien temu połowy juz nie ma. teraz borneo, ponoc jw168 jest tylko kilka sztuk, teraz moździerz. i jak ja mam niby stuff wybrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety Exclisive Collection też znikneły :(
więc moglibyśmy juz czegos dokonać 21 zanim połowa fajerwerków zniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak teraz za boreno dali jakies jw26 to poprostu nic mi nie przyjdzie czy dadza ten zamiennik jw26?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat w sprawie znikania produktów.

Wiele osób zaniepokoiło znikanie produktów na stronie. Zadzwoniłem do Top10 i pracownik powiedział mi że pewien odbiorca hurtowy zamówił na miejscu towar za 16 tys zł i wziął wszystkie produkty które były na wyczerpaniu. Dostawy będą w następnym tygodniu. Dla osób które zamówiły po starych cenach postaram się te ceny razem z Wapsterem utrzymać.

Tak wiec bez paniki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będą. Po 20 listopada dowiem się na 100 % terminów dostaw i zadecydujemy czy będziemy czekać czy nie. Co do cen to może uda się wynegocjować stare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ale słuchaj velibrum. Jezeli zamowilem borneo a go nie będzie tylko nadal jakis zamiennik 13zł drozszy to mi ten zamiennik przysla czy ani zamiennika ani borneo.?
bo ja mam na fajerwerki do wydania tylko 220zł maximum tak jak ci napisałem na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa to extra... ja gadałem wczoraj na gadu z gościem z fm. i powiedział że k203 dwu i czterostrzałówek niebędzie do początku grudnia;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jakiś produkt jest zamówiony, a go aktualnie nie ma to najwyżej dostaniesz paczkę jak ten produkt dojdzie ( prawdopodobnie po starej cenie ), lub wybierzesz inny produkt, albo w ostateczności z niego zrezygnujesz. Dowiedziałem się telefonicznie że dostawy jeszcze będą w ciągu następnego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...