Skocz do zawartości

CO ZMIENIĆ NA FORUMFAJERWERKI.PL!!??


Rekomendowane odpowiedzi


Proponuję wprowadzić punkt do regulaminu, żeby zamiast fotek w temacie umieszczać same linki, znacznie to uprości wygląd tematów. Czyli punkt w rodzaju: Zabrania się umieszczania w tematach dużych zdjęć ze znacznikiem "media", dozwolone jest podanie linku do zdjęcia, którym użytkownik chce się podzielić z innymi.

fps


Uwazam, ze to zly pomysl. Jezeli sie wrzuci odpowiednio mala fotke do tematu, to wyglada to bardzo dobrze i przejzyscie, nie musisz specjalnie wchodzic w linki. Ja poprostu bym wprowadzil ograniczenie wielkosci i rozmiaru obrazkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuję wprowadzić punkt do regulaminu, żeby zamiast fotek w temacie umieszczać same linki, znacznie to uprości wygląd tematów. Czyli punkt w rodzaju: Zabrania się umieszczania w tematach dużych zdjęć ze znacznikiem "media", dozwolone jest podanie linku do zdjęcia, którym użytkownik chce się podzielić z innymi.

fps


To lepiej użyć codu
[spoiler]TEKST/LINK DO ZDJĘCIA[/spoiler]


Przykład:

Siberian-Husky-Pups-dogs-6390616-1280-800.jpg



Celowo dałem takie duże zdjęcie, zdjęcie owszem dalej jest duże - ale jeśli ktoś nie chce go oglądać wystarczy, że nie otworzy spoilera. ;)

A jeśli to by nie wypaliło, zrobiłbym to samo co jest gdy wrzucamy avatar - gdy jest on za duży, samo nam go zmniejsza do odpowiednich rozmiarów.

Xanter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej polaczyc twoj pomysl z ograniczeniem i bylo by w porzadku :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł z ograniczeniem wielkości obrazka!! można by zrobić miniaturkę i odnośnik do większej jak ktoś był by zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupi pomysł ale.. Ja osobiście chciałbym aby na tym forum wprowadzono plusy "+" za każdą dobrą, miłą, fachową, pomoc , by się wynagradzało tym plusikiem , Plusy mogła by rozdawać tylko ta osoba która by założyła temat np. "Proszę o pomoc w wyborze stuffu" i robimy komuś zestawik według jego potrzeb i dostajemy plusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może to głupi pomysł ale.. Ja osobiście chciałbym aby na tym forum wprowadzono plusy "+" za każdą dobrą, miłą, fachową, pomoc , by się wynagradzało tym plusikiem , Plusy mogła by rozdawać tylko ta osoba która by założyła temat np. "Proszę o pomoc w wyborze stuffu" i robimy komuś zestawik według jego potrzeb i dostajemy plusa


Masz racje, glupi pomysl. Widze jak to wyglada na konkurencyjnym forum. Idea tego pomyslu sie odwraca i ludzie zamiast szczerze pomagac, robia to na sile zeby tylko nabijac plusy. Uzytkownikow, ktorzy maja szacunek na forum i pomagaja innym da sie zauwazyc 'golym okiem' i nie potrzebne do tego sa jakies 'plusy'.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może to głupi pomysł ale.. Ja osobiście chciałbym aby na tym forum wprowadzono plusy "+" za każdą dobrą, miłą, fachową, pomoc , by się wynagradzało tym plusikiem , Plusy mogła by rozdawać tylko ta osoba która by założyła temat np. "Proszę o pomoc w wyborze stuffu" i robimy komuś zestawik według jego potrzeb i dostajemy plusa


Było to już kiedyś wprowadzone na test i oczywiście się nie sprawdziło. Ludzie nabijali tematy i posty byle tylko zabłysnąć. I zamiast fachowej pomocy otrzymało się wielki śmietnik. Pomysł zamykam, czekam na inne propozycje. :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Było to już kiedyś wprowadzone na test i oczywiście się nie sprawdziło. Ludzie nabijali tematy i posty byle tylko zabłysnąć. I zamiast fachowej pomocy otrzymało się wielki śmietnik. Pomysł zamykam, czekam na inne propozycje. :rolleyes:


Wielka racja, nie ma co robić takiego plusowania bo zapanował by tylko wielki chaos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Jak myślicie Przydałby się regulamin w dziale Pomoc?, czytajac tematy wiekszość userow nie podaje informacji zwiazanej gdzie kupuje i tak dalej..
Jakieś zasady powinny obowiązywać, pisz według wzoru czy cuś

Przykład

pisz według wzoru!

1 Gdzie dokonujesz zakupów
2 wszelkie informacje, na co stawiasz - jakośc - Ilość?
3 Budzet
4 Uwagi

[b]1[/b] Gdzie dokonujesz zakupów
[b]2[/b] wszelkie informacje, na co stawiasz - jakośc - Ilość?
[b]3[/b] Budzet
[b]4[/b] Uwagi



Chodzi mi o coś takiego, oczywiście trzeba by było się rozpisać w reg//
taki mały chaos panuje...
to czekam na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie trwają pracę nad regulaminem ogólnym forum, potem będziemy się zajmować regulaminami działów. Nie widziałeś tego bo ten dział jest tylko widoczny dla modów i adminów. To chyba tyle, tak wiec będzie w swoim czasie wszystko. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a może wprowadzić coś takiego - że użytkownik może zamknąć swój temat?
np. A pyta B i C, co by zmienił w stuffie. Użytkownik A dostał odpowiedź i zamyka swój temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja myślę, że można byłoby zrobić żeby user miał możliwość usuwania swoich postów.
To jest tylko moja propozycja ;)


Niestety to wypada nie będzie takiej możliwości a nawet opcja edycji wiadomości pewnie zostanie cofnięta bo za dużo kombinują niektórzy i edytują post niejednokrotnie bo najpierw wypisują głupoty obrażają innych a później go edytują ponownie by uniknąć kary...

A co do zamykania tematów jest to praktycznie niemożliwe bo tylko moderatorzy mogą to robić. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzajmy zamętu. Tak jak napisał Arturo im mniej kombinujecie przy postach/tematach tym łatwiejsza jest praca zarządu. Nie mniej jednak opcję edycji bym zostawił, bo jak ją usuniesz to się zacznie nabijanie i będzie kupa roboty ze sklejaniem wszystkiego do kupy...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważam że opcja edycji powinna zostać, gdyż po jej zablokowaniu zrobi się śmietnik.


Tez jestem za tym, aby opcja edycji pozostala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że powinno się zdjąć blokadę SB od 15 postów bo prowiadzi to to ,,sianopisarstwa" czego przykładem może być user ,,Znany"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za tym by została i to z 1 głównego powodu. Robi niezły odsiew małolatów, którzy nie potrafią napisać nawet 15 postów by dostać się do SB. Tak więc taka super blokada, która odsiewa te dzieciaki. :rolleyes:

PS: A siano pisarstwo można rozwiązać, szybko bierzesz dajesz 1 warn i opcję usunięcia wszystkich postów (bo u większości wszystkie były beznadziejne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja proponuję zmienić napis nad SB: Dostęp do Shot Boxa od 15 sensownych/wartościowych postów!

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem edycja posta powinna być wyłączana po tym jak ktoś odpowie na nasz post :) Czasu będzie wystarczająco zeby poprawic ewentualne błędy, a uniemożliwi to całkowitą zmiane treści po wzięciu pod uwagę konsekwencji np. wspomnianego przez kogoś wyżej posta z bluzgami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie po prostu za naduzywanie opcji edytuj powinny byc warny i tyle. Czesto mozna zedytowac post w celu nienabijania innnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czesto mozna zedytowac post w celu nienabijania innnych.


Mało kto to robi bo niektórzy wola pisać jeden pod drugim właśnie żeby nabijać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to jest bez sensu, bo człowiek może się pomylić, i napisać coś co nie jest prawdą. Naprzykład ja z tydzien temu napisałem błędny opis efektów wyrzutni. I co? Edytowałem. Jakbym niemógł, to bym musiał pisać posta niżej... To by było zaśmiecanie forum. A teraz moja propozycja, to jest możliwość usuwania własnych postów. Np. napisze się coś błędnie, a nie wie się jak jest prawdziwie, i post jest bez sensu, tylko wprowadzający innych w błąd.


Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...