Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Co za opakowania? :o
Czy to jorge dalej czy jakaś inna firma? A może tylko zmienili design specialnie dla biedry?
Ciekawe co to za możdzierz... Kupuje ktoś? :E

btw. w zestawach małych , 'worek fajerwerków; czy jakoś tak. To chyba zestaw Hong-kong/Kung-fu z jorge nie? Mam nadzieję że to to bo chce kupić ze dwa opakowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedronka ,,zjadła,, Plusa i niestety w tym roku będe musiał obejsć sie bez zestawu UFO :cry:
Tak czy siak znowu trzeba będzie sie wybrać z samego rana do sklepu bo w tamtym roku Kung Fu sprzedał sie już 3,5 godziny po otwarciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze sie "o tym mozdzierzu" a nie "tej mozdzierzy", bo jest to rodzaj meski(mozdzierz, a nie mozdzierza). Mozdzierz ten jest bardzo dobry, powinienes znalezc kilka filmikow na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie fajerwerki są z Jorge i są to te same produkty co w ostatnich latach ja mam zamiar dokupić sobie 2x baterię 19 sh i po 1 z tych mniejszych. BTW na tej większej wyrzutni wprawny obserwator dostrzeże na prawym boku nasze ulubione logo firmy Jorge. I nie pytajcie więcej co to tylko poczytajcie tematy o produktach z Biedry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Grześku widzę, że Ci się nie chce spojrzeć parę postów do góry... tam są zdjęcia a wszystkie nazwy to Mistrzowie Ognia. Bądź tak miły i nie pisz więcej takich postów, o takie rzeczy można przecież na SB napisać

Do adminów (oba posty: Grześka i mój do wywalenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje aj też dostrzegłem logo jorge i odczytałem kot ze " odpowiednika sfinx'sa "

JEST To
JW 46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam: są nowości w biedronce. Ale nowości od zeszłego roku. Przed dwoma laty w biedronce była Kobra, w zeszły roku nie było, a teraz też jest czyli nowość.
Biedne te szaty graficzne:/


PS: Jak odróżnić Arctica od Hota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, Kobra była w zeszłym roku. Zobacz w gazetce :neutral:

Na opakowaniach są opisy efektów. Po opisie chyba będziesz w stanie odróżnić te wyrzutnie. No chyba że to za trudne, ale na forum się napisze :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JP-JP-JP

Niech ktos kupi kung fu odpali rakietke i zobaczy czy ten sam efekt co poprzednio. Poprostu mam zamiar kupic 6 zestawów kung fu a okaze sie ze to nie to i pupa blada :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy nie rozumiecie że jest zmieniony wygląd po prostu?

TO JEST TO SAME !! KIEDYŚ ZESTAW TERAZ KUNG FU nazywał się HONG KONG no i co? inny jest..? identyczny więc nie zaśmiecajcie tego tematu.. a do Ciebie wyżej sam sobie kup i nie naciągaj ludzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mówiąc jestem zaskoczony negatywnie, lidl biedronka zmieniły dużo i jak już ktoś wcześniej przewidywał ceny poszły w górę. Coraz gorzej ;/ spodziewałem się więcej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1
Ogólnie mówiąc jestem zaskoczony negatywnie, lidl biedronka zmieniły dużo i jak już ktoś wcześniej przewidywał ceny poszły w górę. Coraz gorzej ;/ spodziewałem się więcej !


No człowieku jesteś śmieszny, zmienili Papierki a ty chyba nie wiesz ze to samo

A cena o 1 zł w górę no bardzo drogo.

Mi się tam te nowe 'papierki' podobają tylko szkoda że każda ma tą samą nazwę kupie to samo co planowałem wcześniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają coś dodać podobno po świętach ludzie TO NIE JEST NIC NOWEGO TYLKO JEST ZMIENIONA NAKLEJKA I NAZWA omg..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felix masz racje ;P. Ja kupuje to co wcześniej zakładałem (tj. 3xKung-fu, 1xArctic, 1xHot, 1xMoździerz) Mi sie podoba ta poligrafia na dawniejszym sfinksie. Bardzo fajnie, że w biedronce podrożało wszystko tylko o 1zł. Wszystko przez ten krach na giełdzie ;/. Spodziewałem się większych podwyżek, ale bardzo mile mnie zaskoczyła informacja, że to tylko 1zł. Radze wam wszystkim nie zwlekać w kupnem fajerwerków, bo jak wiemy w biedronce fajerwerki mają branie :D. U mnie jest jedna biedronka i mało ludzi piro kupuje wiec mam spokój ;D, choc wolę uważać i pójdę o 11-12 godzinie (oczywiście 22 Grudnia).

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opakowanie produktów co najmniej żenujące. Nie wiem kto tam za wymyślanie takich nazw odpowiada. Co do walorów cena/jakość nie ma wątpliwości, że jest to jedna z lepszych okazji hipermarketowych do robienia zakupów. W mojej miejscowości są 2 biedronki (po przejęciu plusa) w tamtym roku zaraz po otwarciu robiłem zakupy, gdy przyszedłem ok. 11 dokupić kilka wyrzutni dla znajomego nie było praktycznie niczego. Za to na pobliskich straganach nawet pod samą biedronką arctic za 15 zł. Radzę się spieszyć. 22 widzimy się w biedronkach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, się szał zrobił - zmienili poligrafię i od razu nikt nie wie co to;)

Powtórzę za poprzednikami - to są zdecydowanie te same produkty, uległa zmianie tylko poligrafia. Sam postaram się upewnić w tej informacji, bo wybiorę się do Biedronki i przejrzę opisy efektów - jestem jednak przekonany, że to będzie to samo. Jorge po prostu musiał dla marketu zrobić inną poligrafię. Oferta tak jak zawsze zróżnicowana, zastanawiam się czy by Kung Fu nie kupić - tylko troszkę lipa z budżetem, a zabawy zawsze więcej.

Oby w tym roku Biedronka dobrze się zaopatrzyła i handlarze tego wcześniej nie wykupili, jak to na ogół jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg, jakim cudem o 11-12 chcesz cos jeszcze kupic?! Hehe, ja mam zamiar wziac mame, i pojezdzic po miescie po wszystkich biedrach, w celu skompletowania stuffu, lecz mam nadzieje, ze w jedne juz wszystko kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...