Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj ( 2 dni ) po premierze nadal jest pełen asortyment. Przynajmniej w Lublinie na Wieniawskiej :wink: Dzisiaj kupiłem tam Sfinxa. Pomimo tego że fajerwerki nie stoją jak w zeszłym roku za ladami tylko na wystawie to nie ma zbyt wielu uszkodzonych egzemplarzy. Jak do tej pory w biedronce kupiłem wyrzutnie Hot, Arctic i Sfinx :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

Dziś pojechał do biedronki z tatą fajerwerki były w takim koszu
było pełno wyrzutni C/Kobra .Znalazłem Ostatniego Sfinxa
wziąłem 2 x Kung Fu , moździerza nie było ale patrzę że pod
tym koszem są pudła z fajerwerkami no to kluczyki od taty
i otworzyłem sobie to pudło i tam znalazłem moździerz :D
Hot i Arctic nie było :( ale potem tata kupił mi w innej biedronce
też 2 ostatnie Hoty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w biedronce lipa :// Nie kupiłem nic! Były tylko kilka "KOBRA" i rzymskie ognie! Wiecej nic! i dodatkowo nie bedzie juz dostawy!

Musze jechac do lidla 27 i kupie 2x Moździerz i cos tam jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towdi, oni czekają aż ludzie wszystko kupią, na pewno po świętach będzie dostawa, oto się nie martw, fajerwerki po świętach a przed sylwestrem to na tym najwięcej zarabiają, więc spoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem w Brzozowie (pewnie wiekaszosc, a prawie wszyscy nie wiedzą gdzie to jest),i tylko są rzymianki , wyrzutnia Cobra,Artic i zestaw kung-fu :smile:

PS.Czy dobrze wybralem kupując zestaw kung-fu, a mialem kupowac Artic'a??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jade do biedronki i mam nadzieje ze nie bedzie towaru z tamtego roku tylko prosto z chin :smile: i ze oczywiscie nie zabraknie towaru jak w tamtym roku :shock: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mnie biedronka nie obchodzi :mrgreen: 27.12 wybieram sie do INTERMARCHE po Festival'a i do LIDLA po 2x MOŹDZIERZ i 4X GROM :twisted: :razz: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADRIAN "towr" pewnie będzie na magazynie też mają :wink: .
A właśnie te petardy GROM z Lidla to są mocne??
Bo chce je kupić na próbe.Ktoś miał już??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj bylem i dostalem 2 ostatnie sfinxy z ostatniego kartona i jednego hota. Niestety mozdziezy juz nie bylo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie lecę kupić 4 Hoty (albo 2 Arctici i 2 Hoty), a kolega kupuje Moździerz ze mną na współę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja idę z babcią jeszcze raz do biedronki w czwartek po świętach i chyba kupuje sfinksa, hota i Kung-Fu (mam nadzieje że to będzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy wystawiają nowy towar ?
Bo jeśli nie wystawią to nie masz szans, u mnie poszło wszystko raz dwa, dziś chciałem kupić i zostało tylko 5 piramid :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja idę z babcią jeszcze raz do biedronki w czwartek po świętach i chyba kupuje sfinksa, hota i Kung-Fu (mam nadzieje że to będzie)


Szczerze to wątpię żebyś znalazł sfinksa, wszędzie rozchodzą się w ciągu dwóch trzech dni

:lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie u mnie sfinks na pewno będzie ludzie idą na te tańsze towary ja się boje że nie będzie hota
jak nie będzie sfinksa to kupie albo coś innego za tą cenę albo rzymskie ognie i arctica
P.S Moje miasto jest małe zresztą po świętach wystawią pewnie nowy towar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tyle, że u mnie dostawa będzie popołudniu... a ty Yausha ucisz się bo oceniasz fajerwerki znając je z opisów, bo jak na razie to w swoim życiu odpalałaś rzymskiego ognia i parę rakietek... Kobra może i nie jest najlepsza ale za to bardziej opłacalna w porównaniu z tymi Rzymskimi ogniami i Top Secretem... więc oceniaj co miałaś...


Ciekawe... :???: ... rzymskie ognie i parę rakietek??? :???: Bo chyba nie policzyłeś, "kilku" rzeczy... :shock: :wink:

Zapomniałem o moich piratkach... zonk... matka ci nic nie pozwala odpalać :lol: ale teraz on top xD
W biedronce byłem 14.30 od razu po szkole z kumplem no i... kupiłem co chciałem i nie chciałem, bez problemu, bez dorosłego i bez dowodu... Tam gdzie były fajerwerki znalazłem mydło, konserwy, czekoladki, dezodorant, i... skarpetki... ludzie bydło robią...

haha :mrgreen: śmieszne jak mi matka nie pozwala odpalać jak ja przychodzę po Ciebie, że by postrzelać to rodzice nie pozwalają tobie wychodzić na pole :wink: bo wiedzą, że będziesz strzelać... A teraz do tematu... :smile: to oni po sylwestrze nie mają już dostaw... ale jeszcze przez święta... u nas jeszcze mają tego dużo, bo codziennie dają nowe kartony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byłem w biedronce i mieli 8 kartonów zamkniętych wszystkie otworzyłem i tylko w 1 było to co chcialem hot i artcik ale mialem zamiar kupic 3xhot i 3xartcik :neutral: ale mieli około 15 sfinxsow 1 możdzierz :neutral: 6 piramid i całej jeszty było tyle ile tylko sie chcialo :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADRIAN "towr" pewnie będzie na magazynie też mają :wink: .
A właśnie te petardy GROM z Lidla to są mocne??
Bo chce je kupić na próbe.Ktoś miał już??


niestety nie miałeś racji pojechałem do jednej biedronki i nic nie było nawet na magazynie ale , że byłem zdeterminowany to pojechałem do drugiej gdzie jeszcze coś było ale i tak nie było kung-fu a miałem zamiar kupic 2 owe zestawy ale kupiłem mozdzierz i hota troszke skromnie ale jutro odbije sobie w intermarche :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...