Skocz do zawartości

W czym wynosicie?


Bartekeuro

Rekomendowane odpowiedzi

a w dzień pakuje wszystko do auta a jest tego sporo i wieczorem w sylwka jedziemy 50 metrów od domu i tam strzelam dlatego autem bo za dużo tego kiedyś dowoziłem quadem ale mi się zepsuł kupiłem se nowy i został w dani a stary niema jak mi go przywieść :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Do tego roku wynosiłem w rękach/kieszeniach/pudełku po lodach xD (mały stuff), ale w tym roku, jeśli plan się uda w 100% i będę miał te swoje wymarzone fajerwerki za 410 zł :twisted: będę musiał pomyśleć o jakimś kartonie i o "tragarzu" :-P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja w tym jak i zeszłym roku biore tylko plecak. Mam dość pojemny więc wejdą spokojnie 3 wyrzutnie, moździerz, rakiety a petardy po kieszeniach xD. Wyglądam wtedy jak jakiś żołnierz co na wojne idzie wiec kozacko xD. 2x grubszy od razu xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co roku miałem tylko małą siateczkę i po chwili nic już nie było :cry: ale jeśli moje plany dojdą do skutku to wszystko do samochodu będzie trzeba zapakować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wynosze w Wielkim Kartonie z Polo Marketu :mrgreen:

[ Dodano: 2009-10-31, 10:07 ]
My w tym Roku to będziemy musieli wynieść w jakiś dużych kartonach bo sporo tego bedzie :mrgreen: pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja tam wyniose to wszystko w kartonie który dostane od fajerwerkimarket.pl jak kurier przyjdzie. A takie pierdółki jak petardy motylki i cyrkoblice do plecaka i reszte wyrzutni które się nie zmieszczą w kartonie to do siaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHAHAH Mpi tobie to ja się nie dziwie xDD ahahaha ale mam grzane wszyscy tu piszą o jakiś plecakach kartonach a ten se kupił wózek składany, nie no błagam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEŻE xDD hahaha xD. Za rok wózek widłowy sobie kupisz co mpi ? xD.
Żeby nie było ot to ja w tym roku wezme fajerwerki w kartonie, w którym otrzymałem zamówienie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz prawie napewno wyniose w kartonie (o 0.00) A przed północą wezmę plecak i będe się szwendać po osiedlu :P wezme jakieś hukowe, whistling moon travelers (jeśli będe miał) i ze 2 małe wyrzutnie + aparat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze w rękach wynoszę i nigdy problemu mi to nie robiło. Ale w tym roku użyję kartonika od fm.pl na pewno. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zawsze pcham po kieszeniach ile wejdzie a reszta do plecaka no i na sylwestra jestem z kolegami to mi pomogą jak coś :)......... Zawsze jeszcze coś się odpali wcześniej to trochę mniej będzie. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petardy i inną drobnicę noszę w czymś takim:
torbag.jpg
(lans :mrgreen: )

Główną część jeszcze nie wiem jak wyniosę. Pewnie w skrzynkach ze sklejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siateczki foliowe (ekologiczne :mrgreen: ) - rakiety, fontanny, małe wyrzutnie, większa drobnica, własnej roboty karabinek..... reszta po kieszeniach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...