Skocz do zawartości

Fajerwerki w mediach


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witus byłem w Neapolu w te wakacje i wcale nie trzeba czekać do Sylwestra. Jedyne co zapamiętałem oprócz zaśmieconych ulic to jakaś impreza. Idziemy sobie spokojnie ulicą a tu nagle boom!! Salut z 5" na oko myślę co jest grane patrze a tu 3 gostków z kilkoma moździerzami i stertą pudeł z szelkami. Efekty świetne były szkoda, że po ok. 10 min. carrabinieri rozpędzili to towarzystwo. Włosi chyba mają inne pojęcie bezpiecznej odległości nie dość, że odpalali lonty od peta to ludziska stali max 10 m od moździerzy w okolicy 4 - 5"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tak sobie siedzę przed telewizorem i nagle.... reklama Hestii się pojawiła! Koleś miał w ręku zestaw XXL a taka jedna wyjmuje duży tort z Hestii (prawdopodobnie 19 strzałówy - to specjalność Hestii. A na koniec było: bezpieczne fajerwerki: Hestia. Może ktoś widział wczoraj tą reklame? Była na Polsacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem. Zarąbista była, śmieszna taka. Widać, że Hestia woli reklamować się w TV i na banerach niż w necie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem. Zarąbista była, śmieszna taka. Widać, że Hestia woli reklamować się w TV i na banerach niż w necie :wink:


Bo TV i bilboardy widzi masa osób , które nie mają nawet obeznania w fajerwerkach.
W necie ktos napiszę symbol ,. przeczyta komentarz i potem 2 razy się zastanowi zamiast cos kupi i przepłaci :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

Rakieta ma listwę ? To się nazywa kijek a nie listwa.
Taki człowiek pracuje w sklepie i robi za eksperta a ja wiem więcej niż on :lol:
'Najbardziej bezpieczna rzecz jaką mamy w sprzedaży' takk rzymskie ognie, wiem że można trzymać w ręku sam zawsze w ręku trzymam. Dzieciom sie nie powinno dawać chyba że takim 14 letnim bo małe dziecko przechyli to do twarzy i bum japka spalona. 'Trzymać nad głową' No **** mać a jak wylatuje krzywo to akurat wam w ryj wleci potem są wypadki bo takie pajace robią za ekspertów 'Nie ma możliwości żeby coś takiego się stało złego' nie wcale nie licząc tego że pociski nie zawsze wylatują wysoko i prosto często spadają i wracają jak bumernag to taki rzymski może wybuchnąć nie jest to rozpryskowy ale jednak rura może wybuchnąć i pocisk wyleci bokiem prosto na twarz. Nie wiem czy ten pan uważa się za eksperta i tłumaczył to łopatologicznie żeby każdy zrozumiał czy po prostu nie umie odpowiednio nazwać rzeczy. teraz komentarz na temat sklepu :) Fajerwerki firmy Jorge mają, ceny dojechane w kosmos np wyrzutnia 2008 - 320 zł! to jakieś 2 razy większa niż hurtowa. A i jeszcze dzieci, no tak przychodzą z osobami dorosłymi to nie problem potem sie tak tłumaczą jak widzą 18 letniego chłopaka i obok niego 15 letniego to niech nie sprzedają i już :mrgreen: Ja z kumplem 20 letnim kupowałem kilka piw to nawet nie zwrócili mi uwagi jak brałem do plecaka bo co ich to obchodzi byle zysk mieć a potem tylko się tłumaczą że nie ich wina :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1
http://pl.youtube.com/watch?v=-8w-dHgTA10

hmm :razz: odczułem u niego małą wiedzę :lol: Rzymskie w ręku żal :???:


Rzymskie w ręku jak napisałem to sam trzymam ale chodzi mi o to że typ powiedział że to się nad głową trzyma a wtedy to możesz dostać w twarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już raz taki rzymski trzymałem i był przełamana to gwiazdki z niego wyleciały i poparzyły mi pół łapy. Więc gada bzdury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1
Jaki tłumok... Dam mu(i felixowi) po bazooce, i ciekawe czy bedziecie wtedy trzymac w rece...


A co ty ode mnie chcesz ?

Napisałem że czasami rzymskie z ręki odpalam mowa o rzymskich T6237 kiedyś i vadery ale teraz je odpalam normalnie ty nie udawaj takiego , chłopca co zawsze przestrzega wszystkich zasad i jak odpali wyrzutnie to spierdziela 30 m od niej. Bo również dobrze puszczałem sobie z ręki te małe rakietki gwiżdżące i się nie poparzyłem ale to nie znaczy ze big daya bede w łapie trzymał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tak sobie siedzę przed telewizorem i nagle.... reklama Hestii się pojawiła! Koleś miał w ręku zestaw XXL a taka jedna wyjmuje duży tort z Hestii (prawdopodobnie 19 strzałówy - to specjalność Hestii. A na koniec było: bezpieczne fajerwerki: Hestia. Może ktoś widział wczoraj tą reklame? Była na Polsacie :wink:


Także widziałem tą reklamę.

Cóż, fajnie, że coś się dzieje na polskiej scenie pirotechnicznej. Hestia zrobiła krok naprzód i stworzyła reklamę - moim zdaniem wyszła ona przyzwoicie, na pewno troszkę klientów im przyciągnie. Heh, gdyby tak Jorge, Tropic, czy Super Power też mieli zamiar reklamować się w TV, byłoby rewelacyjnie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajerwerków wolno używać tylko cztery dni w roku. W dodatku mogą to robić tylko dorośli. Jak i kiedy ich używać? - radzą strażnicy miejscy.

Wyrobów pirotechnicznych wolno używać 31 grudnia oraz 1, 13 i 14 stycznia. Tak zdecydował wojewoda podlaski. Jeżeli ktoś się do tego nie zastosuje, może słono zapłacić.

- Przypominamy, ze jest to zakłócenie spokoju, za które grozi kara grzywny - wyjaśniają białostoccy strażnicy miejscy.

To nie wszystko. Także sprzedaż materiałów pirotechnicznych nieletnim jest przestępstwem.

Strażnicy apelują o używanie fajerwerków w sposób odpowiedzialny i bezpieczny. Szczególnie trzeba uważać na dzieci. Fajerwerkami i petardami mogą zajmować sie tylko osoby dorosłe.

poranny.pl

sram ja na to :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cooo???? kupować mogą tylko osoby dorosłe a odpalać mogą wszyscy, nawet na opakowaniach niektórych wyrobów jest napisane tylko pod nadzorem osób dorosłych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...