Skocz do zawartości

P6012 Puma (Kometa)


Janek_92

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W 2 dzień świąt odpaliłem jedną szelkę: efekt: zielono-czerwona peonia. Naprawdę zrobiło na mnie ogromne wrażenie :wink: Huk przy wystrzale był niesamowity :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wstawić na sendspace ?? bo na rapidshare mam limity;/

A pozatym
Error
The uploader has removed this file from the server.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Miałem go w zeszłego sylwka, powiem wam, że nie zrobił on na mnie dużego wrażenia. Same kolorowe peonie. Przeciętny moździerz, ja bym wybrał SP0007 Artillery Shells (Super Power).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nie jest najgorsza, ale również nie ma się czym zachwycać. Z pewnością znajdą się moździerze może nie co droższe (choć niekoniecznie), ale za to ze zdecydowanie lepszym efektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak na tą cenę to moździerz pierwsza klasa. Jestem w trakcie montowania wyrzutni 9 strzałowej z rurek PCV dopasowanych właśnie do szelek Pumy. Wszystkie ładunki połączę jednym lontem i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak już całość zbuduję to na pewno wrzucę jakieś fotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak na tą cenę to moździerz pierwsza klasa. Jestem w trakcie montowania wyrzutni 9 strzałowej z rurek PCV dopasowanych właśnie do szelek Pumy. Wszystkie ładunki połączę jednym lontem i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak już całość zbuduję to na pewno wrzucę jakieś fotki ;)




rurki pcv robią pełno ostrych odłamków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że rurki PCV to nie jest zbyt dobry materiał, ale nie mam z czego zrobić takiej wyrzutni. Wyrzutnie ofc zabezpieczę i w razie rozerwania rurki odłamki nigdzie nie polecą. Poza tym odpalał będę w odległości 25-30 metrów od widowni więc odłamki nie dolecą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ten moździerz jest tragiczny! Miałem go na poprzedniego sylwka. Eksplozja cicha, efekt bardzo mały i nieciekawy.
Zostało mi jeszcze 8 szelek bo nie chciało mi się nim strzelać.
Rakiety voo doo mają lepszy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miałem przyjemność podziwiać efekt tego moździerza już kilka razy , bardzo przypadł mi do gustu . Zeszłego sylwestra spędzałem z kolegami więc miałem dość ubogi stuff ze względu na wydatki związane z imprezą ,ale mimo to znalazł się on w moim arsenale i widzom się podobał . Myślę że ten moździerz także znajdzie się w moim tegorocznym stuffiku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

mam ten mozdzierz w swoim stuffie zobaczymy jak sie spisze :rolleyes:

Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ja zupełnie nie rozumiem czego wy się spodziewacie po takiej cenie. Fakt, może efekt nie jest traki aż super, ale jak na cenę to ten moździerz jest powalający. Wydaje mi się że znajdzie się dla niego miejsce w moim tegorocznym skromnym stuffiku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję go na 100%... Choć mam już stuff za 430zł.Za 20zł 12 szelek i wy jeszcze narzekacie? Lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kupuję go na 100%... Choć mam już stuff za 430zł.Za 20zł 12 szelek i wy jeszcze narzekacie? Lol.

Nie liczy sie ilosc tylko jakosc, ten mozdzierz to najgorszy jaki keidykolwiek widzialem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...