Skocz do zawartości

P6012 Puma (Kometa)


Janek_92

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tez go mialem w tamtym roku.Nic specjalnego.Fioletowe chryzantemy jesli dobrze pamiętam.Za tą cenę lepszy jest ten z biedry :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh niedawno odpaliłem jedna szelke i jest zupełnie inaczej niż mówicie , tą co odpaliłem miała efekt:biała peonia z dużym rozpryskiem i hukiem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Puma jest fajna, ale za mało intensywny jest ten efekt... co prawda jest bardzo duży, że trudno go objąć wzrokiem (naprawdę), ale jest za mało tych ogonów, chociaż huk jest niesamowity ;-)
aha, ja w opakowaniu mam 3 efetkty:
3 szelki - zielona peonia
4 szelki - biała peonia
5 szelek- czerwona peonia
ja mam o wiele inny efekt niż, ten z filmiku ZIPa (chyba) o wile większe efekty, być może ja miałem już pumę z jakiejś lepszej serii, z nowej produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest ona o wiele lepsza od moździeża z biedry i Super Artilery,niewiem czemu ZIP mowi, że jest żalosna no chyba ze Kometa ulepszyła Pumę :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać bardzo świetny moździerz... na speed-fajerwerki.pl za 22zł
oczywiście słaba jakość i mogę zapewnić, że efekty na real są o wiele lepciesze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość słaba przyznaje, ale moździerz naprawde mnie zaskoczył ... bardzo mocny huk przy wystrzale i ogromny przy eksplozji ;). Naprawde efekt jest super. POLECAM !! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny moździeż , na filmie ogromny rozprysk , więc na żywo to musi wyglądać nieźle.
Za cenę 22zł opłaca sie go jak najbardziej.
9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Wczoraj odpaliłem jedną szelkę. Brak mi słów co do efektu. Kompletnie mnie zamurowało! Przepiękna zielona peonia na całe niebo! Ocena 100/10!!! POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem 2 lata temu Pumę z Artbron.pl , kolega kupił Pumę z zupełnie innego miejsca i efekty były żadne. Malutki rozrzut, gwiazdki po prostu spadły na dół. a huk jak od Whistling Moon Travellers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to było 2 lata temu. Możliwe że efekt uległ zmianie, jak w niektórych wyrzutniach. Na przykład Asteroid na filmiku Jorga miał zupełnie inne efekty na filmie, niż w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem jedną szelkę z tego moździerza i chwile poźniej można było zobaczyć baaaardzo dużą czerwoną peonię.Naprawde polecam jak za cenę 25zł się opłaca ! 9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem na speed-fajerwerki.pl że z jednym efektów jest złota peonia. Czy to prawda?
PS. Nie chce odpalać kolejnej szelki tylko po to żeby zobaczyć czy faktycznie ma tą złotą peonię. Szkoda szelki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak piszą to pewnie tak.Jestem ciekaw jak bedzie wyglądała,bo niewiadziałem jeszcze złotej peoni :grin: Ja do tej pory odpaliłem tylko jedną szelkę z tego zestawu więc nie wiem,a na opakowaniu nie ma opisanych efektów ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1
Przeczytałem na speed-fajerwerki.pl że z jednym efektów jest złota peonia. Czy to prawda?
PS. Nie chce odpalać kolejnej szelki tylko po to żeby zobaczyć czy faktycznie ma tą złotą peonię. Szkoda szelki :wink:


Na pudełku nie ma ?


Tak chwalicie to zamówiłem na fajerwerkimarket.pl (mam nadzieję że zamówie o ile reszta rzeczy jest)

ale mógł by chociaż któryś z was film zrobić to nie takie trudne a inny pomoże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale jakoś na filmie wygląda niewyraźnie. :oops: (na żywo to dopiero jest efekt!)
Jednak Puma nie ma tej złotej peonii. Ma tylko zielone i czerwone :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...