Skocz do zawartości

P6012 Puma (Kometa)


Janek_92

Rekomendowane odpowiedzi


Nie liczy sie ilosc tylko jakosc, ten mozdzierz to najgorszy jaki keidykolwiek widzialem...


Zależy na którą wersję trafiłeś, po komencie sądzę że na ta gorszą. Ja miałem i gorszą i lepszą i potwierdzam że ta ta gorsza jest do bani czego nie można powiedzieć o tej drugiej. Jeżeli macie dostęp do tej lepszej to kupujcie bo warto (ta słabsza ma pumę na opakowaniu :P ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ta słabsza ma pumę na opakowaniu


ja mam pume na opakowaniu,odpalilem jedna szelke i efekt byl bardzo dobry, co ty pierdzielisz czlowieku wogole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja mam pume na opakowaniu,odpalilem jedna szelke i efekt byl bardzo dobry, co ty pierdzielisz czlowieku wogole


Uspokój się dzieciaku :P Pumy miałem rok temu więc mogli poprawić efekt...

Poza tym co mi się podoba niekoniecznie musi podobać się Tobie. Napisałem tylko że ta z pumą jest dla mnie gorsza i tyle, nie trzeba zaraz wyskakiwać z pięściami ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To jest to samo tylko w innej poliografi jakoś tak.


Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Owszem zmieniła się poligrafia ale efekt również, a kolega właśnie o efekt pytał. Miałem obie Pumy i ta jest lepsza:

puma_P6012.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uspokój się dzieciaku Pumy miałem rok temu więc mogli poprawić efekt...


Tak to sobie możesz mówić do swoich kolegów z podwórka szczylu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak to sobie możesz mówić do swoich kolegów z podwórka szczylu


Heh, widać że nerwowy z Ciebie człowiek. Można spokojnie pogadać a nie wyjeżdżać z mordą, ale jak tam chcesz. Tylko że z takim nastawieniem daleko nie zajedziesz no ale rób co chcesz, w końcu to Twoje życie nie moje.

Wesołego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Heh, widać że nerwowy z Ciebie człowiek. Można spokojnie pogadać a nie wyjeżdżać z mordą, ale jak tam chcesz. Tylko że z takim nastawieniem daleko nie zajedziesz no ale rób co chcesz, w końcu to Twoje życie nie moje.

Wesołego!

bo denerwuja mnie takie dzieci co maja 10 lat i sa mocni na forach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo ładny efekt , miałem go na fm za 19.99 .
Niestety 9 szelka wybuchła mi na głową .
Nie wiem jakaś wada techniczna . w
szystko miałem dobrze włożone .
Następna kula też wybuchła nisko nad ziemią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taka cenę trudno lepszy moździerz niekiedy efekty są dość wielkie, puma ma też niezły huk.
Zero niewypałów ,choć jedna szelka wyszła z taka siłą że rozwaliło podstawkę a inna wybuchła zaraz po opuszczeniu rury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Takie wykonanie jeśli chodzi o ten wybuch zaraz po wypuszczeniu szelki, co do podstawki to w tym roku chyba wszystkim pękała :D dlaczego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był któryś strzał z kolei chyba 7 pewnie rureczka się zmęczyła :). Puma jest o wiele lepsza niż te fantasy ot night od triplexa niby cylindryczny ładunek 1,75" a w środku kuleczki nie wiele większe od pumy i w dodatku jedna poleciała se do góry i nie wróciła :/ a jedna wybuchła w moździerzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nigdy nie miałem tego moździerza, myślę ze będzie dobry czytając opinie.Jeśli będę kupował fajerwerki na fajerwerkimarket to na pewno zakupię dwie sztuki bo jestn naprawdę tani :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie odradzam ci kupna tego moździerza , jest mało efektowny.Lepiej zainwestować w JW47 Artillery Shels albo inny.


Niestety na fajerwerkimarket jest Puma i Tiger.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowieku do sylwestra zostało 11 miesięcy , poczekaj dostawa będzie to i pojawią się lepsze moździerze. Bo ten jest najgorszy ze wszystkich na fajerwerkimarket.


Za 14 zl warto go wziac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Zostało mi 6 ładunków z wakacji i muszę powiedzieć, że w porównaniu do SP0008 czy TXB271 wypadł nieźle jednak jakoś mnie nie zachwycił (nie wiem czy postawiłem zbyt wysoko poprzeczkę jeżeli chodzi o moździerze czy po prostu trafiam na buble). Myślę jednak że 25 zł jest tego warte.

Film (zalecam 1080p):

http://www.youtube.com/watch?v=ue3SoGCgqi0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rok 10/11 go posiadałem, i żałowałem, że go wgl kupiłem, Moździerz z biedronki efektami przebijał. Moja ocena, 2/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...