Jump to content

marcusgreen

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

4 Followers

About marcusgreen

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co byś polecał, co mają z asortymentu i co w przystępnych cenach?
 2. marcusgreen

  Biedronka

  Co to za promocja, bo z ubiegłego roku mnie ominęła? I kiedy ma się potencjalnie zacząć? To zależy od sklepu, czy im towar schodzi czy jest globalna?
 3. Czy do jutra pojawi się cały towar(?), bo jak na razie to za dużo go nie ma.
 4. Mógłbyś już zrobić porządny pokaz sylwestrowy z obecnych fajerwerków które posiadasz. Aż strach pomyśleć jak będzie wyglądał twój cały stuff :o
 5. Czy nie można by było zrobić aby na dole strony byli pokazani użytkownicy zalogowani w tym momencie niż w ciągu 15 minut?
 6. Oczywiście, że nie. Żadna cena na produktach nie jest realna. Wszystkie zostały zakupione po znacznej niższej cenie.
 7. Ładny czerwony kolor tego rzymskiego ognia. Podoba mi się jego dynamika i spora wysokość. Większa frajda jest gdy odpali się kilka sztuk naraz jak na filmie powyżej.
 8. marcusgreen

  JR34 Morfeusz

  Mam go już w stuffie. Kupiłem go nieprzypadkowo, ponieważ wybuch z rakiety jest niepowtarzalny. Komuś może się nie podobać, ale na mnie robi wrażenie mimo nie małej ceny.
 9. marcusgreen

  JW11 Ballet

  Można znaleźć JW11 Ballet po niskiej cenie, fontanna niczym się nie wyróżnia, ale jest w porządku i ma do tego 11 komet.
 10. Jak za taką cenę to całkiem efekt przyzwoity i na dodatek x2 (2 sztuki). Srebrne iskry i wysokość może być, czas trwania również nie najgorszy.
 11. 1. FP3X 2. FP NEW 3. Szok 4. Big Piratka 5. FP8
 12. Nie jest najgorsza, ale również nie ma się czym zachwycać. Z pewnością znajdą się moździerze może nie co droższe (choć niekoniecznie), ale za to ze zdecydowanie lepszym efektem.
 13. Ja miałem moździerz Festival balls i gorąco ją polecam. 12 kul i 12 doskonałych efektów. Wszystkie odpaliły bez żadnych zakłóceń, 100 % bezpieczeństwa.
×
×
 • Create New...