Skocz do zawartości

JW14A Hot (Biedronka)


Tabaluga

Rekomendowane odpowiedzi

Katastrofa! Nie polecam tej wyrzutni nikomu! Jak i gdzie te piękne efekty?! 3/10


coś nie tak miałaś... ^^ ona jets piękna, za 8 zł...
Nie... wszystko normalnie było ale przynajmniej mi się nie podobała. Miała być taka super... :roll: Arctic jest o 100% lepszy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I HOT i ARCTIC jest SUPER :mrgreen: .
Mi 1 hot też się przewrócił hehe wszyscy się patrzą w niebo a tu nagle coś w dom strzela a mam mówi do brata co tu tu koło nas odpalasz teraz.Dopiero potem się zorientowałwem jak przestało strzelać, że leży ale na szczęście tylko 2 strzaly sie zmarnowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz. Ja już tak dwie wyrzutnie rozebrałem i fajnie jest tak odpalać pociski pojedynczo. Tylko musisz doczepić lont, bo ten co jest to jest za krótki. Ja wyjmowałem z pierwszego pocisku wszystkie (oprócz jednego ofc.) czarne lonty i one są idealnie dopasowane żeby można było zwiać :). Tylko uważaj na te zgniecione rurki, bo kumpel ostatnio coś zwalił (chyba zgniótł) i wybuchło na ziemi.


Ja rozebrałem kosarke i niegoczepiałem lontu tylko mieszałem saletre potasową ( KNO3 )
z sachoriozą czyli cukrem pudrem . Oba te składniki możesz nabyć w sklepie spożywczym .
Zrób 4cm ścieżkę z tej mieszanki do lontu który jest przy pociku . Tylko dobrze zmieszaj składniki mieaszaj tak z 1 - 3 min . J odpalaj na jakiejść desce lub tekturce .

A co do wyrzutni to nawet fajna choć sądze to tylko po filmiku bo w mojej biedrze jej nie było :((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia zaskoczyła mnie pozytywnie efektami, jednak bardzo szybko przestaje strzelać, pozatym daje bardzo dużo huku. Zasługuje na ocenę 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yausha, nie rozumiem cię, Arctic miał gorsze efekty od Hot'a i to o 50%, na koniec go odpaliłem i zrobił ogromne wrażenie na mnie, piękne kolorowe efekty, wielkie rozpryski i cracling na koniec, to po prostu genialna wyrzutnia. 10/10
Firek poleca!√

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpryski bardzo duże choć film napewno tego nie oddaje. Sam miałem Babel wyrzutnie i rozpryski były bardzo rozłożyste, a na filmie bardzo małe.

I co można wymagać za 8zł :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten drugi i trzeci to to samo, ten drugi to mój filmik troche w lepszej jakości, dlatego tak sie wydaje. Ten pierwszy to inny zupełnie, lecz wogóle jest jeszcze inny troche ten arctic :mrgreen: Bo ten miał taki nieduży cracling a z tego roku miały takie palemki z craclingiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Sądząc po filmikach, wyrzutnia jest super ale filmy, przypominam nie odzwierciedlają rzeczywistosci. Na pewno 'na zywo' wyglada świetnie! :wink: Dwie napewno kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ale zapaomialem po sylwestrze wypowiedziec sie na temat tej wyrzutni :razz: wiec tak moja ocena 9+/10 nie dorowna ona zadnej wyrzutni do 10 zl super wielkie efekty duzo kolorow hmm nic dodac nic ujac super polecam wszystkiem jak w tym roku tez bedzie w sprzedarzy to kupie z 5 szt. :mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam, ja mam pytanie czy podczas odpalania tej wyrzutni mam zerwać tą srębrną folie ? czy ona ma zostać ? poniżej zdjęcie chodzi mi o tą srebrną folie(?) czy co to tam jest. Wiem że tu większość sami fachowcy to może mi powiedzą czy trzeba ją zerwać czy można zostawić

http://www.photofireworks.pl/images/259_dsc00001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozę zostać ta srebrna folia, bez problemu pociski wyjdą z korpusów. Najważniejsze jest to, żebyś zerwał tą 1 folie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozę zostać ta srebrna folia, bez problemu pociski wyjdą z korpusów. Najważniejsze jest to, żebyś zerwał tą 1 folie.


No wiadomo inaczej bym się do lontu nie dostał ;] dzięki za szybką odpowiedź Grubego Sylwestra życzę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy nie któych wyrzuniach jest czasami nie wypał[pociski nie leca do góry] gdy się nie zerwie np. fontanna F6 z tesco, więc mozna zerwac chyba na wszelki wypadek chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie ryzykuję i zawsze zrywam obydwie folie - plastikową i srebrną.
Robie to tuż przed odpalaniem , żeby nic nie wpadło w międzyczasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie ryzykuję i zawsze zrywam obydwie folie - plastikową i srebrną.
Robie to tuż przed odpalaniem , żeby nic nie wpadło w międzyczasie.

po zerwaniu srebrnej jest pewnośc ze nic na ziemi nie wybuchnie? Ale bez zerwania tez nie powinno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak poke jak zostawisz tą srebrną też będzie ok, ale jak zerwiesz i tą srebrną to zobaczysz tylko dodatkowo czy jakaś rura nie zagięta :wink: Koniec tego off topu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobrazuję WSZYSTKIM na przykładzie, bo ciągle pytania o folię. Ta folia/papier/czy co tam jeszcze to analogia to błony dziewiczej... nie stanowi dla pocisku problemu... :mrgreen:


aaa mod taki perwersyjny, jeśli urazilem czyjeś uczucia - proszę o ostrzeżenie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...