Skocz do zawartości

JW14A Hot (Biedronka)


Tabaluga

Rekomendowane odpowiedzi

A więc dziś z rana udało mi się kupić tą wyrzutnie...oto jej "parametry":

Producent: Jorge

Symbol: JW14A

Kaliber/ID : 20mm

Efekt:Czerwony komety+ czerwony i niebieskie gwiazdki; zielone komety + zielone mieniące się gwiazdki; niebieskie komety + purpurowe i zielone piwonie; srebrne komety + srebrne mieniące sie gwiazdki; czerwone komety + czerwone gwiazdki + srebrne chryzantemy.

Cena: 7,99zł :grin:

Hmmmmm... Zapowiada się bardzo interesująco a ja myślę że opisany powyżej efekt przerośnie moje oczekiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja ją kupiłem też bo spodobał mi się opis na niej... wiele kolorów (czerwony, niebieski, purpura, srebrny, zielony...), a an Arcticu pisał tylko srebrny (wiec wersja z cracklingiem?)

wydaje mi się że to będzie bardzo dobry towar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go na opisie można wyczytać że ma bardzo zróżnicowane efekty więc raczej jest godną konkurencją dla arctica ;) za 7,99 to się opłaca!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOT i kobra zostały odpalone(i rakieta thunder też).
HOT - cudowna wyrzutnia , filmik będzie jak najszybciej się da (kumpel wróci do domu i zaraz uploaduję) , film jest w zaje*istej jakości.
Tylko 2x pojawia sie cracling , ale wyrzutnia miodzio , wysokie , gęste , mocne rozpryski.
Moja ocena 9,5/10 , ponieważ szybko sie kończy :razz:
Thunder zielony - 10/10 , po prostu polecam.
Kobra - jednak lepiej kupić hota , lub arctica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak opis mi się podobał kupiłam tego Hota i stoi na sylwestra... :mrgreen: Jak mówicie, że jest taki super to może skusze się na drugiego??? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie na 24:00 to do pokazu taki hot będzie idealny z arcticem ;) najpierw puszcze arctica a później hota;] fm wrzucaj ten filmik szybciej xDD bo się doczekać nie mogę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny efekt. Naprawdę warto ją kupić jak za 8zł. Ta wyrzutnia mi przypomina
Macrocosmos 1. Wyrzutnia bardzo mi się spodobała. Moja ocena 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że w ostatniej chwili zdecydowałęm się na hota :wink: Na filmiku widać świetne efekty i gęste rozpryski, moja ocena 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudo! DObrze, że ja kupiłem :mrgreen: Bardzo mi się podoba. Gęste rozpryski, koorowe i duże rozpryski! Szkoda, że w mojej Stonce był tlyko jeden Hot :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ostatniego hota jaki był w biedronce tylko że ma on zgniecione 2 rurki jak sądzicie odpalić całego go czy rozebrać na pojedyńcze strzały :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz. Ja już tak dwie wyrzutnie rozebrałem i fajnie jest tak odpalać pociski pojedynczo. Tylko musisz doczepić lont, bo ten co jest to jest za krótki. Ja wyjmowałem z pierwszego pocisku wszystkie (oprócz jednego ofc.) czarne lonty i one są idealnie dopasowane żeby można było zwiać :). Tylko uważaj na te zgniecione rurki, bo kumpel ostatnio coś zwalił (chyba zgniótł) i wybuchło na ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz. Ja już tak dwie wyrzutnie rozebrałem i fajnie jest tak odpalać pociski pojedynczo. Tylko musisz doczepić lont, bo ten co jest to jest za krótki. Ja wyjmowałem z pierwszego pocisku wszystkie (oprócz jednego ofc.) czarne lonty i one są idealnie dopasowane żeby można było zwiać :). Tylko uważaj na te zgniecione rurki, bo kumpel ostatnio coś zwalił (chyba zgniótł) i wybuchło na ziemi.


jest 1 problem nie mam lontu i nie wiem gdzie kupić :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to napisałem, że w pierwszym pocisku jest kilka takich czarnych lontów i możesz odczepić wszystkie oprócz jednego i wkładać taki jeden do kolejnych pocisków. Poza tym jeszcze masz jeden zwykły który też możesz użyć do odpalenia pocisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wyrzutnia- dużo ładnych strzałow z dużymi rozpryskami (jak na tą cenę). Serdecznie polecam!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katastrofa! Nie polecam tej wyrzutni nikomu! Jak i gdzie te piękne efekty?! 3/10


coś nie tak miałaś... ^^ ona jets piękna, za 8 zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katastrofa! Nie polecam tej wyrzutni nikomu! Jak i gdzie te piękne efekty?! 3/10
Nie rozumiem Cię. Mi się bardzo podobała. Czy coś było nie tak?

musze powiedziec ze arctic jest duzo lepszy
Też tak sądzę. Arctic miał niebieskie piwonie + cracling, przez co efekt wydawał się znacznie większy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...