Skocz do zawartości

[Mroczny] Takie tam...V6 2023/2024


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba ostatnia paka w tym roku, zamawiane w blackfriday z trzech sklepów, w połowie grudnia wstawię foto całości.

5 sztuk Gold Crown w zamyśle poleci razem ze stojaka który jeszcze jest w budowie, użyję tych rakiet w pokazie ale jeszcze nie wiem czy na początku czy w innym miejscu. Szukałem też zastępstwa dla dużego kamikadze z jorge i he500 tornado z hestii i chyba znalazłem flying bangery :DD  a setunie z jorge do odpalenia przed 0 :fireworks:

qWMiprl.jpg

aauVQrK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100-tki z Jorge zawsze miały etykietę na górze czy doszły one dopiero po czasie wraz z dodaniem do ich oznaczeń końcówki "-CD"?

Rauchspury odpalaj tylko w biały dzień, bo już tak w zaciemnieniu jakie jest w okolicach 16:00 w sylwestra, to tego dymu prawie nie będzie widać.

Brofist za te Gold Crowny 🤜✨🤛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare Jorge nie miało napisów na górze. Doszły dopiero jak zrobili zdjemowane kartony od góry czyli razem z CD.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba jest, miało być 20 scream tb166 ale jest 12 + 7 screama z wolfa, doszło kilka kostek srpyro od kolegi + inne i tym sposobem mam całość

Cd4vpiH.jpg

jhJTZCP.jpg

QV65fa5.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wszystko na handel jak u pirorookie" 😅 Tak na poważnie to piękna ściana konkretów, trzeba chyba będzie jakiś paleciak wypożyczyć :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo tajemnicze poddasze oznaczać może tylko jedno. Mroczna postać internetowa wrzuca arsenał na next wojnę.

Powinieneś się wyposażyć w kilka pickupów i jeździć jak amerykański hustler robiący pokazy typu "rich city center" dla całego osiedla. Jest tu tak szeroka gama wszystkiego, że szkoda się wyszczególniać, ale to co zwraca uwagę, to ilość rakiet od Pentapolis, wyrzutni Scream, JW401 i cukiereczków typu Mascaletta.

Jak na razie wiodący stuff na forum, górujący z aż po sufit. Jest tu paru takich co nie powiedzieli ostatniego słowa i zrobią pewnie jeszcze ukłonik w cylindrze przed samym sylwestrem z aktualizacjami, także wyczekujemy grande finale, ciekawe co się z tego w tym roku wywiąże.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff kolos :D konkret ścianka jak co roku, full kostek grubego kalibru i te 2 schockwave'y. Będziesz miał ciekawego sylwestra ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widzę mnogość Tb166. To lubię. Reszty nie dostrzegam,ale masz u mnie szacunek.

Pozdrawiam 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Totalna masakra 😯 jest ilość, jakość a do tego hity tego roku typu godzilla i thor a 2 potężne shockwave w 1 stuffie robią mega wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...