Skocz do zawartości

[Mroczny] Takie tam...V6 2023/2024


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Rakieta od nieznanego producenta wygląda trochę jak to, co ofercie ma u siebie firma Zink (Zink-Feuerwerk GmbH).

Funkowski kompocik. Myślałem kiedyś, aby w jednego sylwka wziąć Supernaut, Shock Wave, Paranoid albo Trigger. Trzeba będzie chociaż w jednego sylwka wziąć compound od Funke, tylko zastanawiam się, który na pierwszy ogień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja mocna, kto siedzi głębiej w temacie piro ten się pewnie domyśla ze thunder i titanium to nic innego jak 901/2/3 . Jakość wykonania + metalowy silnik 😜 tylko przeklejone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mantis napisał(a):

Rakieta od nieznanego producenta wygląda trochę jak to, co ofercie ma u siebie firma Zink (Zink-Feuerwerk GmbH).

Funkowski kompocik. Myślałem kiedyś, aby w jednego sylwka wziąć Supernaut, Shock Wave, Paranoid albo Trigger. Trzeba będzie chociaż w jednego sylwka wziąć compound od Funke, tylko zastanawiam się, który na pierwszy ogień.

Jak na początek to Trigger :DD, shock to tylko na finał, a te inne typu paranoid, supernaut 1/2 to mniejsze pyćki xd 38mm funke wali jak dobra 50mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ArbTree napisał:

Aktualizacja mocna, kto siedzi głębiej w temacie piro ten się pewnie domyśla ze thunder i titanium to nic innego jak 901/2/3 . Jakość wykonania + metalowy silnik 😜 tylko przeklejone

To jest coś a'la Signale Rakete 901 od Zinka albo chociaż coś podobnego do rakiet Cobra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mantis napisał(a):

To jest coś a'la Signale Rakete 901 od Zinka albo chociaż coś podobnego do rakiet Cobra?

te rakiety titanium rocket nie są podobne do 901 tylko do 902, bo mają tytanowy ogon i tytanowy wybuch.   Ciekaw jestem co jest pod etykietą tej rakiety, raczej oryginalnego zinka tam nie ma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pjetrek napisał(a):

te rakiety titanium rocket nie są podobne do 901 tylko do 902, bo mają tytanowy ogon i tytanowy wybuch.   Ciekaw jestem co jest pod etykietą tej rakiety, raczej oryginalnego zinka tam nie ma. 

Dlatego w wcześniejszym poście napisałem thunder i titanium ;) thunder ma sam huk bez efektu salute, a pod etykietą nie ma nic a nic . Te rakiety to taki sam temat jak z kostkami / Dragon Melody=Hard , No.1=Hulk , Red Terror=Demony Ognia / Achtung itp. itd. Kto inny robi a kto inny nakleja swoją etykietę i sprzedaje pod swoją banderą . Cobry też ciekawy przypadek niby " made in Pentapolis '' ale polskie race od Weco dołączone są . Pyromoravia je ściągała skądś bo były u nich na prezentacji a te thundery i titanium pewnie też ...

Edytowane przez ArbTree
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tylko jak ktoś odpala ten produkt w nocy, ale zdjęcia w realu po odpakowaniu do tej pory nie. Kusi taka girandola, ale zgodzę się z PabloPiro, że cena wysoka, dla niektórych pewnie zaporowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna i ciekawa rzecz . Sam myślałem kupic do pokazu z 2/3 sztuki nq poczatek ale tak jak @Moloch pisze max 50, bo szczerze myślałem że tyle to kosztuje ... ale jak zobaczyłem cenę to moment mi się odechciało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę ten produkt u kogoś w stuffie. Pewnie z racji zaporowej ceny. Daj znać po sylwestrze, jak się ta girandola prezentuje na niebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo specyficzny... nawet nie wiem jak to nazwać hmm... duży pirobajer :D  Przy moim obecnym budżecie mogę sobie o czymś takim tylko pomarzyć, ale niewątpliwie wyróżnia się z tłumu, jakąś relację wideo zrób dla forum ;)  Swoją drogą konstrukcja tego czegoś wygląda trochę jak homemade 🕵️‍♂️

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zaczyna się robić dziwnie xd

Dwie sztuki z fajerwerkishop, niby nic specjalnego od taki Januszowo-Grażynkowy kompot ale całkiem fajny, mam go od kilku lat i efekty 30mm i 50mm dają radę, fakt trochę wolna jest ale jak będą dwie na raz strzelać to nie będzie takiej zamuly xd

UnUadrR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!  śledzę co roku twoje stuffy i jestem pod mega wrażeniem.  Trzymaj tak dalej :D Póki co moim zdaniem Top1 stuff na forum. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jedna z ostatnich paczek, tym razem zakupy w blackfriday, czekam jeszcze na jedną pakę i przed świętami fota całości

kULhwEV.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam ostatnio pisał na facebooku o wykupieniu przez kogoś JW401, ale nie wiem o jaki sklep chodziło, w każdym razie kilka fot JW401 ostatnio widziałem, więc nie podejrzewałbym jednej osoby, a co najmniej kilku : )

Klasyk od Jorge, który wciąż urzeka białym efektem. Na stronie Jorge napisali "BROKAT Z ZIELONYM BUKIETEM + PURPUROWE GWIAZDY", na odpalaj o efekcie "migoczącej miny z białymi gwiazdkami i bardzo gęstego brokatu".

Chociaż jak dla mnie z nagrań, tam jest dominacja białego rozprysku. Zielony i purpurowy kolor to jest w minie, a rozprysk jest biały, co najlepiej widać na nagraniu Victora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...