Skocz do zawartości

[Mroczny] Takie tam...V6 2023/2024


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Była mała susza w moim temacie więc czas to nadrobić... myślałem, że łatwiej będzie zerwać z nałogiem fajerwerkowym... niestety lub stety :DD

W majówkę odbyło się małe strzelanie i to chyba był zapalnik dla następnych zakupów w tym roku... poszło to tak daleko, że w planach w wakacje jest trip do funke po dobry towar i przetestowanie dużej liczby kostek 50mm od jorge, gaoo tripla itd, pierwsze zakupy w tym kierunku poczyniłem

2x Kraken

1x Torpeda

Saluty z panty

6x bazooka 3|3 E|F

Traca i kotki :DD

Następne aktualizacje niebawem xd

tdh4H4Z.jpg

bq9bM8f.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś wziął jeszcze Torpedę od Triplexa i porównał ją z tą od Jorge.

Bazooki widzę mieszane efekty, z tego co pamiętam polecali zawsze literkę "D", chyba że do tego czasu coś się zmieniło.

Majowe doposażenie można ogólnie nazwać grubokalibrowym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mantis napisał(a):

Jakbyś wziął jeszcze Torpedę od Triplexa i porównał ją z tą od Jorge.

Bazooki widzę mieszane efekty, z tego co pamiętam polecali zawsze literkę "D", chyba że do tego czasu coś się zmieniło.

Majowe doposażenie można ogólnie nazwać grubokalibrowym.

Te nowe efekty E i F są świetne, mają bardzo duży rozprysk i całkiem gęsto dodane brokatu :DD A co do Torpedy od triplexa to pomyślę, jak będzie  gdzieś w fajnej cenie to chętnie, na ten moment chcę sprawdzić większość 50mm z jorge tych starych i nowych może też 38mm, myślę też o 50mm od gaoo, jakies srpyro, klaski no i triplex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i on 😁 wrocił forumowy król piro 🎆👑.  Aktualizacja zacna, panta wypada na filmikach super, kraken daje namiastkę Fist class z PM . No to czekam(y) na dalsze zakupki ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś chyba jednym z naprawdę niewielu który może porównać stare ciasta hukowe 30mm do tej panty, choć ona wcale taka nowa tez nie jest. Mam wrażenie że bardzo blisko jej do tomaszkowej TW350, tak czy siak może kłaść konkretnie 😎

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest paka z pirohita, 3x hulk jako część pokazu w sylwestra \|/, plus jedne z moich ulubionych petard na które była bardzo fajna cena :DD

 

tGdpPAD.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo :) hulk to już chyba wspomnienia, coś mi sie obiło o uszy że Viva wychodzi z polskiego rynku, szkoda bo niektóre pozycje mieli fajne . Jorge za to idzie grubo :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ArbTree napisał(a):

Grubo :) hulk to już chyba wspomnienia, coś mi sie obiło o uszy że Viva wychodzi z polskiego rynku, szkoda bo niektóre pozycje mieli fajne . Jorge za to idzie grubo :D 

Jorge też jedzie :DD Niektóre pozycje w tym roku obowiązkowe jak THOR czy inne tego typu nowości bo są piękne!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom jest duuuzy wybór ciekawych nowości ale to może w 2giej połowie roku bo na chwilę obecną tak jakby już mam stuff gotowy 😅😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjechała, paka od Kamila i trace z singlami z promocji na odpalaj :DD

kostki i moździerze do postrzelania przy ognisku a z sinlgi chcę zrobić one rowa do pokazu, planuję też z numeru 3 zrobić tak samo ale najpierw muszę je kupić xd

l1WXxPR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest paka z pironeta i tym samym mam już cztery sztuki JW831 jako jeden z elementów mojego pokazu sylwestrowego \||/ Dostałem fajny gratis :DDD  

anHKA0c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thor bedzie dobrze nawalać, na filmach dobrze strzela, efekt jest duży, gęsty i długo sie utrzymuje. Luksus zakup 👍

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mały set wpadł, tym razem petardy i bengale z których będę robił wodospad ale czekam na jeszcze 10 sztuk, ogólnie nowe lupo te z białymi zatyczkami to jakiś dramat, lontu nie miała połowa opakowania. Dobrze, że kupiłem trzy opakowania starszych, przynajmniej jakość jest lepsza a strzelają tak samo jak nowe xd

mWTyAvI.jpg

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Gdy grasz sobie wieczorem z ziomkiem i wpadacie na "genialny pomysł" 😂 Do pokazu 20x Scream TB166 w układzie "syf na niebie" \l//\K//\/ :DD Na start 12 sztuk

PhcoFBm.jpg

Edytowane przez Mroczny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...