Skocz do zawartości

[Mroczny] Takie tam...V6 2023/2024


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Ten co w totolotka wygrał xD. Taka ilość na żywo zrobi ogromne wrażenie. Cały pokaz musi być ogromny, skoro poszczególne sekwencje prezentują się tak okazale.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PiroMan25 napisał(a):

Ten co w totolotka wygrał xD. Taka ilość na żywo zrobi ogromne wrażenie. Cały pokaz musi być ogromny, skoro poszczególne sekwencje prezentują się tak okazale.

Pokaz jak pokaz nie będzie jakiś dopracowany jak to robi Krych albo inni z forum bo ja tak nie umiem, ot takie amatorskie łączenie kostek xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory projektu z wieloma TB166 odpalonymi na raz, to nie widziałem. Mam nadzieję, że pomysł zakłada również uwiecznienie zjawiska atmosferycznego w formie video.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mantis napisał(a):

Jak do tej pory projektu z wieloma TB166 odpalonymi na raz, to nie widziałem. Mam nadzieję, że pomysł zakłada również uwiecznienie zjawiska atmosferycznego w formie video.

będzie będzie film jak co rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest, pierwsze funke w tym roku i mam nadzieję, że nie ostatnie bo jest wiele nowości które chciałbym przetestować.

Shockwave idzie na finał i może jak się uda to będą dwie sztuki, zależy czy się znajomi dorzucą :DD

Scala to gratis :fireworks: podziękowania dla sklepu Pol-expance

SnHivXa.jpg

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła kolejna nowość z Jorge w moim zestawie, leci do pokazu, prawdopodobnie użyje ich oddzielnie jedna poleci jako finał 3x Thor a druga jako finał 3x Hulk... przynajmniej tak myślę xd

43OBD5G.jpg

Uh9TQfl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, PiroNeo napisał(a):

No konkret a ile daleś na shocka ? :P 

u mnie też shock na finał , ty miałeś rok temu jak dobrze pamiętam ? :P

tak miałem na finał rok temu, dałem 2300 + gratis kostka za 200zeta i karta rabatowa na następne zakupy,  drogo ale nie ma tej kostki nigdzie a fajna jest xd

chyba z kolegą drugiego zamawiam  lol :D

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Mroczny napisał(a):

tak miałem na finał rok temu, dałem 2300 + gratis kostka za 200zeta i karta rabatowa na następne zakupy,  drogo ale nie ma tej kostki nigdzie a fajna jest xd

chyba z kolegą drugiego zamawiam  lol :D

No to grubo,  ale jak ja miałeś i kupiłeś po raz drugi to widocznie warta ceny i nie mogę doczekać aż na żywo ją zobaczę  ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

TB166 jest obecna u mnie zawsze na sylwestra  ( TK z resztą też). Z racji dostępności nie raz podeszli strzelający obok z pytaniem,gdzie taką gwiżdzącą można dostać,bo takiej nie widzieli

Jeśli cena była dobra ,też bym brał takie ilości.

Pozdrawiam 

Edytowane przez Koopacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Koopacz napisał(a):

Witam

TB166 jest obecna u mnie zawsze na sylwestra  ( TK z resztą też). Z racji dostępności nie raz podeszli strzelający obok z pytaniem,gdzie taką gwiżdzącą można dostać,bo takiej nie widzieli

Jeśli cena była dobra ,też bym brał takie ilości.

Pozdrawiam 

cena jak na obecne czasy dobra, rok temu tb166 po 90zł można było kupić ale teraz na gorzowie też fajna cena była, ogólnie u mnie tb166 też jest co rok, i niestety widzę jak ta wyrzutnia się zmienia z roku na rok... niestety moim zdaniem na gorsze, pierwsza partia z samym żółtym papierem bez czaszek była ekstra, wolna i pisk miał zupełnie inny ton taki bardziej niski, partia z białymi czaszkami już miała zupełnie inny gorszy pisk a ta z czarnymi już moim zdaniem została mocno skopana, nie dość, że pisk ma słaby ton to jeszcze jest bardzo szybka, przynajmniej te co ja miałem. Nie żeby coś, nadal uważam, że to dobra i ciekawa kostka ale jednak porównując ją do pierwszego wypustu to jest lipa xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może filmy grozy o przygodach japońskiej jaszczurki zwanej Gadzillą nie budzą już obecnie wulkanu emocji, natomiast zakładam, iż 2x Godzilla von Jorge wywrze na publice nie lada zdumienie budzące wewnętrzne dylematy pokroju "A co to tak mocno szczelało pod kątem?" :D

Panie, co tu dużo pisać, wiadomo Funke i inne trele morele zrobią robotę, natomiast sama koncepcja tb166 w ilości sztuk 20 powinna być poddana ocenie specjalistów z Choroszczy xD 

Znając Ciebie jeśli trafi się odpowiednia promka liczba 20 może stać się liczbą orientacyjną.
Abuk paczy, abuk widzi i śledzi cóż dalej zajedzie się w tymże temacie 🫣

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś zawsze chodziła mi po głowie ta krejzi kostka z wirami, po czym zapominałem, że taka w ogóle jest.

Dużym plusem w niej jest to, że wraz z upływem czasu coraz bardziej się rozkręca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra aktualizacja też mam ją w zestawie ;) i tez jestem ciekaw co pokaże . Męczy mnie tylko jedno czego jest ona w kartonie a nie w sztywnym papierze jak większość wyrzutni 🤔 przez mieszany układ czy co

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kolejna paka z pironeta, była lub nadal jest fajna cena na te kostki :) Akurat te dwie nie idą do pokazu tylko żeby odpalić przed 00 :fireworks: 

jw8hKht.jpg

W dniu 18.09.2023 o 20:57, ArbTree napisał(a):

Dobra aktualizacja też mam ją w zestawie ;) i tez jestem ciekaw co pokaże . Męczy mnie tylko jedno czego jest ona w kartonie a nie w sztywnym papierze jak większość wyrzutni 🤔 przez mieszany układ czy co

pewnie właśnie  oto chodzi bo angel wygląda podobnie i też ma układ mieszany jak jw80, może chodzi tylko o wygląd bo w sumie dziwnie by wyglądała etykieta na prostych i kątowych strzałach taka pofalowana xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku zawodnik z końcem lata wkłada drugi bieg 😀 Patrząc na przestrzeni ostatnich lat, to myśle ze w granicach TONY przepalonego materiału powoli będzie. Co tu komentować panie Mroczny, sam grvby asortyment może byś kiedyś do Małopolski przyjechał na sylwestra? 😀

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest kolejny element pokazowy, była super cena na ufopiro to dokupiłem 6 sztuk screama 7107 ^^

do tego dostałem kilka fajnych gratisów :fireworks:

Mzn1RBI.jpg

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pjetrek napisał(a):

Scream bardzo dobry, sam go chciałem kupić rok temu ale był za drogi.

Ile zapłaciłeś za sztuke?

70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update sytuacyjny, przyjechała paczka z fajerwerkishop z promocji 9,34 + rakiety hukowe :DD, drugi shock na finał + gratis w postaci rkc204 i dostawa trzech kostek od znajomego z którym spędzam sylwestra 😜

UjEpdMx.jpg

XsujTDo.jpg

7N3pqmi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...