Skocz do zawartości

[ArbTree] a'ka alekfajerwerki Stuff 2023/2024


ArbTree

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Mroczny napisał(a):

Widzę, że nowości z Jorge do Ciebie też zawitały, będziesz robić jakiś pokaz z większych kostek czy luźne odpalanie? :D

poka fote całości men :fireworks:

Jest systemik, co prawda 8k ale zawsze to coś.  W planie są 2 . Mniejszy z kostek 20mm only i główny na 24 z większych kalibrów 😏 .

A fotka całości wleci jednak trochę później, bo jak to bywa... zakupy w trakcie 😆😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu pamiętam jaki był hype na viseriona i spektrum, jak na songa kiedyś :DD Ten green thunder dość głośny jest na nagraniu, w wakacje odpalałem red thunder te 16sh i była całkiem mocna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Łoooo panie JW401 piękna sprawa! 😎 Red Ghost ma bardzo ciekawy efekt, pamietam jak kosztowała 120zł szkoda ze się wtedy na nią nie zdecydowałem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie tutaj w stuffie jak w Dubaju. Tym od Gaoo :D 

Dobry masz gust, przejrzałem temat i same konkrety.

Czekam aż zbudujesz ścianę kostek z całości choć... czuję, że to jeszcze nie koniec zakupów :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być koniec a tu taki troll xddd Ja to się nie zdziwię jak cały ford Transit wypełniony piro z promocji na blackfriday przyjedzie do tego tematu :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grvby napisał(a):

Łoooo panie JW401 piękna sprawa! 😎 Red Ghost ma bardzo ciekawy efekt, pamietam jak kosztowała 120zł szkoda ze się wtedy na nią nie zdecydowałem. 

No Ghosta z kodem udało się za 140 wyrwać więc myślę, że cena nie jest jakoś bardzo wygórowana ;)

2 godziny temu, abuk napisał(a):

Czekam aż zbudujesz ścianę kostek z całości choć... czuję, że to jeszcze nie koniec zakupów :P 

Noo, triplex fajne 25mm wypuścił na ten rok :) może sie przetestuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od klasyków do nowinek. Jak wspomniał wcześniej Mroczny - z tego uzbiera się cały Transit piro.

Gratisy we woreczkach strunowych uzupełnią sekcję petardowo-drobnicową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Od mojej ostatniej wizyty w tym temacie się sporo pojawiło, jestem ciekawy jak to wszystko będzie się prezentowało jako całość. Do tego momentu podoba mi się różnorodność Twoich zakupów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna wyrzutnia, myślę że zrobi efekt WOW. Rakiety mogą wyjaśnić sporo hukowych kwestii w okolicy :D Co to za wachlarz zamówiłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś szansa na to, że ktoś przetestuje przed sylwkiem te enigmatyczne rakiety TR345 Titanium Rocket od Pentapolis?

Jak do tej pory testów na YouTube nie widzę.

P.S. Coś tam tylko znalazłem z rzeczy, które PiroMan25 wrzucił z facebooka shopka:

https://www.facebook.com/reel/1005463527451778

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Moloch napisał(a):

Co to za rowek?

z piromaxa  PXL/0.8/MT02 , poza nim jest jeszcze E5618 i CSS13/A ;) 

 

2 godziny temu, mantis napisał(a):

Jest jakaś szansa na to, że ktoś przetestuje przed sylwkiem te enigmatyczne rakiety TR345 Titanium Rocket od Pentapolis?

@Mroczny'ego trzeba pomęczyć on ma ich dużo xD co tam 1 w tą czy w tą 😆
Jest 2gi film na yt ;) 

 

Edytowane przez ArbTree
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ArbTree napisał(a):

z piromaxa  PXL/0.8/MT02 , poza nim jest jeszcze E5618 i CSS13/A ;) 

Czy ja dobrze widzę, że te Rowki Piromaxowe to około 50 zł kosztują? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Moloch napisał(a):

Czy ja dobrze widzę, że te Rowki Piromaxowe to około 50 zł kosztują? :D

No z rabatem -15 wyszło trochę mniej ale te większe ponad 100 . Paniee coś dziś tanie jest xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Już tych ostatnich razów trochę było ...... 😆 ale juz grudzień więc przez rosnace ceny jak to bywa w sezonie, zakupy internetowe na finiszu, a ostatnia aktualizacja prezentuje się tak ;
VjyOaU8.jpg

<zakupki prywatne, z wyjątkiem plutonium>

Edytowane przez ArbTree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłoby się wydawać, że jak masz Thermo Nuclear i Plutonium, to brakuje jeszcze Uranium. Uranium od Srpyro wprawdzie nie masz, ale są dwa Urany od Jorge, więc cały radioaktywny zestaw zaliczony ; )

Ze wcześniejszych up'ków, to Green Thunder od Argento zawiesił się u mnie na moment w głowie, chociaż warto też zobaczyć jak strzela inna salutowa od Argento o nazwie Rapid Thunder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TW354 to taki tomaszkowy final cake patrząc po efektach, na love of blue też się czaiłem, była na as gorzów w fajnej cenie ale finalnie zrobiłem zakupy w innym sklepie. Czekam na film po sylwestrze, jestem ciekaw jak się maxem spisze no i ten tomaszek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...