Skocz do zawartości

[ArbTree] a'ka alekfajerwerki Stuff 2023/2024


ArbTree

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc nadszedł ten moment, żeby zaprezentować wam tegoroczne '' zbiory '' :) . Jeśli chodzi o zakupy internetowe to już wszystko ale nie wykluczam zakupów stacjonarnych... xD

W dniu 5.01.2023 o 15:29, ArbTree napisał(a):

Jak już to chciałbym żeby całość zamknęła się w 5/6 większych kostkach do tego jakieś rakiety, prawdopodobnie takie jak ostatnio . :D 

No nie wyszło co do planowanych ilości 🤪 . Zdjęcie wyjątkowo nie na biurku w pokoju, bo tak jakby miejsca brakło 😂😂
Na zdjęciu brakuje Platinium bo doszła już po zrobieniu zdj całościowego, a specjalnie dla 1 kostki nie chciało mi się tej "rzeźby" ponownie układać . Także łapcie i oceniajcie ;)

Ps. wachlarzyki na F2/F3 i P1 <E5618, CSS13/A, MT02>

yqCHsfK.jpg

tkpIVJG.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurła kierowniku złoty co tu się stało??? Faktycznie zawsze fota na biurku była. "Jak stuff do foto układasz na podłodze to wiedz, że oddalić się musisz żeby uchwycić całość na jednym zdjęciu" Jakbym był znany to to byłby mój cytat do analizy na maturach xddd Dużo mamy tych samych kostek ale widzę też sporo innych ciekawych które sam chciałbym mieć, rakiety hukowe i chyba winogrona z cobry bo nie widzę rac przyczepionych prawda?

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mroczny napisał(a):

kurła kierowniku złoty co tu się stało??? Faktycznie zawsze fota na biurku była. Jak mawiał ktoś znany kiedyś "jak stuff do foto układasz na podłodze to wiedz, że coś się dzieje" xddd Dużo mamy tych samych kostek ale widzę też sporo innych ciekawych które sam chciałbym mieć, rakiety hukowe i chyba winogrona z cobry bo nie widzę rac przyczepionych prawda?

2 saluty i 1 winogronko<bo ktoś wykupił i tyle zostało>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konieczność pokazania całości na dwóch zdjęciach mówi nam, że mamy do czynienia z kolosem.

Wszystko to co dobre, nie ma się do czego przyczepić. Kostki z góry na dół full ocena.

Znalazło się trochę unikatów jak cukierek owinięty w banknot 100 euro, petardy na potarcie o draskę, cyrko, dum bumy ze złotym napisem, zielona petarda PIRATA, jakieś pudełko Ninja nawet nie wiem co to.

Pełno emiterów, na które niektórzy patrzą jak kundel na szynkę przez witrynę sklepu mięsnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skromne zakupy stacjonarne ;) może się przeproszę i przejadę się do lidla albo aldi po jakąś kosteczkę większą 🤪

t7nvKtJ.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mantis napisał(a):

Masz jakieś szczegóły do tej rakiety Titanium? Co to za importer i ewentualnie jaki symbol.

Tomaszek TR112/RS-55 , produkcja 2014, nec. niby 120g, rakieta widmo bo sam szukałem po kodzie 😂

Edytowane przez ArbTree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod mega wrażeniem sruffu. 

Po pierwsze ilość konkretnych dobrych wyrzutni wgniata w ziemię.Jest olbrzymie zróżnicowanie wśród importerów. 

Strzelanko bajka się zapowiada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...