Jump to content
  • 0

Youtube i f4 w Polsce

PiroNeo
 Share

Question

Mam pytanie,  zauważyłem coraz więcej jest tego na yt PL odpalajacych f4 i pytanie  czy przy odpalaniu możemy śmiało wrzucać czy jest szansa że dobiora do naszej du..  :D ?? Gdy nie odzywamy się podczas nagrywania i nie uchwyca nas kamera

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

A myślisz, że jak wrzucasz cokolwiek to jesteś anonimowy? xD Nawet ten temat co napisałeś to da się dojść do Ciebie i skąd był wysłany. :)

• 0

Moim zdaniem to głupota jest, samemu kręcić na siebie bata i wrzucać do neta filmy odpalając F4.
W necie nie jesteś anonimowy w żadnym wypadku. Niby jest darknet itp ale już nawet tam nie ma co liczyć na anonimowość :)

• 0

Jeden "jupiter" już miał wjazd na chatę smutnych panów. I co z tego wynikło? Prokuratur na głowie. 

• 0

A myślicie że ja niemam obowiązku udostępnienia danych? Jak przychodzą do mnie panowie z nakazem sądowym... Mam i udostępniam.

A dlaczego w dziale bazar jest obowiązek meila i telefonu? Aby mieć mniej takich pism, aby sami mogli sobie poszukać.

• 0

No o to właśnie chodzi przez to bardzo mnie dziwi że jest coraz więcej odważnych.

Tam nie będę wymieniał nazwy kanałów ale niektórzy już parę lat wrzucają f4 I nadal to robią  :D

jak słyszałem ile machony zaplacil do tego ile stresu,  ciagania po sondach to nie jest tego wart.

• 0

Jak to nie można odpalać F4? Ja w telefonie na aplikacji "Simulator of pyrotechnics 4" (wersje 1 do 3 również polecam) strzelam z szelek 12'' i nawet własny pokaz mogę stworzyć. Fajna zabawa i wciąga. I smutni faceci mogą mi naskakać 😁 A może przyjdzie nam kiedyś doczekać czasów że tylko wirtualny kontakt z fajerwerkami nam pozostanie 🤔

• 0
W dniu 4.01.2023 o 07:46, PiroNeo napisał(a):

Mam pytanie,  zauważyłem coraz więcej jest tego na yt PL odpalajacych f4 i pytanie  czy przy odpalaniu możemy śmiało wrzucać czy jest szansa że dobiora do naszej du..  :D ?? Gdy nie odzywamy się podczas nagrywania i nie uchwyca nas kamera

lachony myślał, że może i mu wjechali

• 0

Ja ale machony wstawiam je do wanny xD jakoś tego nie pokazywał  :D chował itd A ci Pany robią to ofen nagrane