Skocz do zawartości

E.Leclerc


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi


A co u nas widzialeś godnego uwagi?? Maja jakies fajne hukowe?


Godny uwagi na pewno jest Yellow Purple Peony których mieli dużo, natomiast z hukowych nic nie wiedziałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 312
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem zobaczyć dzisiaj i z ciekawośći sporo rzeczy tam maja i mam dylemat co kupić .


Yellow purple peony x3 24zł
Moździerz za 22zł
2 paczki petard 4 zł

Czy
możdzierze x2 44zł
oraz yellow purple peony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem zobaczyć dzisiaj i z ciekawośći sporo rzeczy tam maja i mam dylemat co kupić .


Yellow purple peony x3 24zł
Moździerz za 22zł
2 paczki petard 4 zł

Czy
możdzierze x2 44zł
oraz yellow purple peony ?

1 opcja lepsza :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Możesz pójść się wykłócać, na gazetce, w której jest owy moździerz pisze, że oferta jest ważna do 31 grudnia z ceną 21,99. :xmas_happy:/>
P.S u mnie w Leclercu dziś był dalej po 21,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Możesz pójść się wykłócać, na gazetce, w której jest owy moździerz pisze, że oferta jest ważna do 31 grudnia z ceną 21,99. :xmas_happy:/>/>/>/>/>

Warto czasami przejrzeć gazetkę dokładnie. Niekiedy - najczęściej na samym końcu i małym druczkiem - napisane jest "Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego", w takim przypadku nie można oskarżyć sklepu, że w gazetce była taka cena, a w rzeczywistości sprzedaje drożej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Hmm tylko, że rozumując według tej gazetki oferta we Wrocławiu już jest i trwa do 16 a np w Lublinie fajerwerków jeszcze nie ma a następna gazetka od 16 właśnie. Coś nie tak. Ale ceny fajne. Ciekawe produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega mnie ubiegł :xmas_happy:/> Pewnie przedłużą oferte na fajerwerki bo raczej nic nie zyskają na tym. Propdukty dosyc ciekawe i to chyba właśnie w tym sklepie uzupełnie swoje zakupy ostatecznie.

P.S właśnie dzisiaj widziałem jak przywieźli gazetki do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że oferta obowiązuje tylko we Wrocławiu. U mnie w Lublinie jeszcze nic dzisiaj nie było.

Mam tą oferte i obowiązuje też na Lublin od 16.12 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może ważna na gdańsk???

 

Skoro jest ważna w Lublinie i Wrocławiu to podejrzewam że w Gdańsku też ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powie mi ktoś coś o tej baterii Tiger - 9 strzałów za 7,99 zł ?? :xmas_smile: ma ktoś efekty ?? albo jakieś filmiki do youtuba ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...