Skocz do zawartości

E.Leclerc


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 312
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gazetki w łódzkim Leclercu jak nie było tak nie ma. Był ktoś może niedawno i widział, czy jest już piro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazetki w łódzkim Leclercu jak nie było tak nie ma. Był ktoś może niedawno i widział, czy jest już piro?

Gazetka, którą wrzucił wyżej @ponczo obowiązuje też w łódzkim Leclercu i w innych miastach. Na ostatniej stronie jest rozpiska w jakich.

 

A dla pozostałych miast jest taka oferta:

 

http://www.e-leclerc.pl/images/folders/big/262_141210_150340.jpg

http://www.e-leclerc.pl/images/folders/big/262_141210_150354.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta powyżej to do wszystkich oprócz tych z tyłu fazetki od poncza? Czyli też dla małopolski? Bo jeśli tak to super ceny mają i duży wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta powyżej to do wszystkich oprócz tych z tyłu fazetki od poncza? Czyli też dla małopolski? Bo jeśli tak to super ceny mają i duży wybór.

Nie do końca tak. Gazetka od @poncza dotyczy Bełchatowa, Warszawy, Chorzowa, Katowic, Kłodzka, Lublina, Sosnowca i Tychów.

To co ja wrzuciłem obowiązuje w Bydgoszczy, Gliwicach, Jastrzębiu Zdr., Kołobrzegu, Koninie, Ostrowie Wlkp., Ostrołęce , Oleśnicy, Przemyślu, Słupsku, Szczecinie, Toruniu, Wodzisławiu, Zielonej Górze.

 

Małopolskich Leclerców nie było na ostatniej stronie, więc pewnie te sklepy wydadzą własne gazetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to aby było tak dobrze jak w tych u góry. Bo naprawdę ciekawa, spora i w nie dużych cenach oferta, the magic key za tą kase. Ehhhh, oby u mnie było podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie produkty, które są w gazetce Bartosza są również u mnie w Leclercu więc... :)/>

Takie pytanko jeszcze, brał ktoś w tamtym roku Armagedona ? Jak się spisał ? Pytam tu bo tematu tej kątówki brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie produkty, które są w gazetce Bartosza są również u mnie w Leclercu więc... :)/>/>

Takie pytanko jeszcze, brał ktoś w tamtym roku Armagedona ? Jak się spisał ? Pytam tu bo tematu tej kątówki brak.

 

 

Witam , miałem rok temu armagedon , moim zdaniem świetna kostka o dużych rozpryskach i ogromnym huku . Polecam na finał ;).

Ma dwa lonty więc nie ma szans zeby nie odpaliła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o tym moździerzu ? za 20 zł ? o.O

Cena super, moździerze z SP zawsze były uważane za dobre więc myślę, że będzie Pan zadowolony :)/> U mnie niestety go nie ma choć w gazetce jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w leclerku tylko stoisko z hestią i drogo.Nie zapowiada się że na sklepie wogóle będą bo byłem dzisiaj i nic nie ma tylko to stoisko. Nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w leclercu ten moździerz jest chyba po 28zł ;( Byłem też dzisiaj rozpoznać co i jak i patrzyłem na rzymiaki. Są 4 różne i zastanawia mnie jakie mają efekty bo znalazłem tylko jednego film. Gdyby ktoś wiedział coś na ich temat albo znał odpowiednik to prosze o opinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Fire- kostka 19 sht 30mm, cena prawie podwojona w stosunku do internetowych...Szkoda, że w tym roku brak Triplexa w promocyjnych cenach. Pewnie w ofercie będzie bo u mnie jest zawsze bardzo duży wybór, znacznie więcej niż gazetka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie w Leclercu na T. Zana dopiero dziś zrobili skromne stanowisko. Sam Piromax, ceny marketowe, Fire Art przykładowo bagatela 179,99 zł .. dobrze, że nie przepadam za Piromaxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...