Skocz do zawartości

E.Leclerc


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 312
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystkie kostki z serii TXB60x są warte swojej ceny. Nie ma co marudzić tylko brać, sam mam po 2 szt. TXB602, TXB603, TXB604 i TXB605. Jeśli ktoś planuje niewielkie zakupy i nie opłaci mu się płacić za dostawę to oferta E.Leclerc jest dosyć atrakcyjna.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W Lublinie na T. Zana wybór jest znakomity. Mnóstwo produktów Jorga oraz Tripelxa. Polecam sklep w 100 %, biedra się chowa.

Jorge ?
Pierwszy raz słyszę, bo zawsze w E. Leclercu były tylko i wyłącznie produkty Triplexa i Super Powera.
No chyba, że się coś zmieniło, więc dlatego pytam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w leclercu w Warszawie na ciszewskiego i szczerze mówiąc wkórwilem się.Na sklepie wyłożona jest cała sterta moździerzy(tych samych),2 rodzaje wyrzutni i 2 rodzaje rakiet.Pytam się typa gdzie jest reszta bo przecież tu praktycznie nic nie ma.On mi na to że całość leży w magazynie i nie jest jeszcze wyłożona na sklep i dopiero za kilka dni będzię.Niewiem co to wogóle ma być.Po co dają oferte skoro nie można kupić tego co się chce.W niedziele pojade do innego leclerca bo w tyg już nie mam czasu.Może w innym będzie normalnie wszystko wyłożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a u mnie w e.lecrerc'u nie ma nic z oferty. Po prostu przy wejściu stoi jakiś prywaciarz i oni się chyba z nim ugadali bo tylko on ma fajerwerki ;( Wgl o dupe rozbić taką robotę. Czekam na biedre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w okolicy samochodem na zakupach to też odwiedziłem drugi leclerc w Warszawie na ul Aspekt 79.Tam było już wszystko ładnie rozłożone i wypakowane.Producenci to oczywiście triplex,superpower i ... keller.Nic z jorge.Kupiłem sky buster,golden waterfall i rakiety TXR558.Do Kellera nawet się nie zbliżałem.Jutro planuje odwiedzić trzeci i ostatni leclerc w Warszawie na jutrzenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odwiedziłem E.leclerca w Łodzi. Są dwa namioty przed sklepem [ Oczywiście zamknięte -.- ]. W środku jest jedno stoisko. Zero produktów Jorge. Tylko TRIPLEX i SuperPower. Roi się od wyrzutni X-Emotion. Jest też dużo rakiet ( niewiadomego pochodzenia :D ) Oraz moździerze typu SP008 i Artillery Shells - TXB271.
23 Grudnia wybieram się tam na zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Zielonej jest na odwrót jest Triplex , SP oraz Jorge ( są big corsarze , zestaw rakietek i jakieś tam wyrzutnie oraz EX 1 ) w ogóle u mnie nie było zestawu rakiet orion tylko jakieś z Jorge za 9,99zł tylko miały jakąś poligrafie ale myślę ,że są to JR 6 :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jakoś dziwnie byłem wczoraj i wcale fajerwerek nie było. Wziąłem gazetkę i pisze że fajerwerki od 31... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może filmik z efektem baterii Muticolor za 89.00 zł ??
Na stronie Super Power jej czas jest podany ok 2min i 10sec , byl bym wdzięczny gdy by ktoś wstawił jakiś filmik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ma ktoś może filmik z efektem baterii Muticolor za 89.00 zł ??
Na stronie Super Power jej czas jest podany ok 2min i 10sec , byl bym wdzięczny gdy by ktoś wstawił jakiś filmik ;)



Fimu brak, ale:
Kaliber: 0.8"
Ilość strzałów: 60
Czas: 45 sekund
Wymiary (mm): 230x150x150

złota kometa przechodząca w czerwone gwiazdki
zielona kometa przechodząca w zielone peonię
złota kometa przechodząca w złotą peonię ze srebrnymi perłami
czerwona kometa przechodząca w czerwona palmę kokosową
zielona kometa przechodząca w zielona palmę
niebieska kometa przechodząca w niebieską palmę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w E.Leclerc w Toruniu. Kto chciał tam jechać niech się nie fatyguję towaru dużo mniej niż w gazetkach z innych miast w dodatku cenny wyższe np. skybuster kosztował coś ok. 16-17 zł ,a Waterfall 22zł. Generalnie dużych wyrzutni i rakiet to można powybierać ale rzeczy z przedziału cenowego 0-20zł mało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wystrzelalem 6 z 12 rakiet best, z e leclerca. Sa to jr2 diabolo tylko inaczej wygladaja , musze przyznac , ze jak na 10 zł to efekty bardzo dobre. Prawie jak jr8 !!:) WARTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...