Jump to content

[K4N4LI4] Na bogato

Recommended Posts

• Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niestety nie byłem pierwszy z założeniem tematu ale trudno. W tym roku będzie na bogato a przynajmniej bym tak chciał, czas i pieniądze zadecydują czy uda się wykonać plan.   Pierwsza paka z

na ten moment tak to wygląda 

chyba raczej powinien być oceniany pod względem cena/jakość bo można wydać 10k i mieć gówno tylko dużo xd

O uju złoty.. xD ale ścianka się zrobiła ! zapowiada się konkretne strzelanie będzie zabawa, będzie się działo i nocy będzie mało :D Fajnie to wszystko wygląda cały rok zbierania ale było warto teraz widać jak dużo wkładu włożyłeś w ten Stuff. Bajka tyle w temacie..

Godzinę temu, Kamil911 napisał:

O uju złoty.. xD ale ścianka się zrobiła ! zapowiada się konkretne strzelanie będzie zabawa, będzie się działo i nocy będzie mało :D Fajnie to wszystko wygląda cały rok zbierania ale było warto teraz widać jak dużo wkładu włożyłeś w ten Stuff. Bajka tyle w temacie..

O *uju złoty to będzie jak ty wrzucisz zdjęcie stuffu :D

10 minut temu, Piotrek007 napisał:

A ja ... panie ale ulozyles wieze. Jest czym postrzelac... ale ciągle kupuj. Ciągle malo. Ladna zbieranina przez caly rok

Już mnie klną w domu ale zobacze, muszę przemyśleć jak pokaz będzie szedł i które wyrzutnie włącze, może coś trzeba będzie dokupić 👼

Na pierwszym planie Final Cake 1, właściwie to wszystko jest na pierwszym planie. Tyle stuffu, że był problem upchać to w jednym kadrze. Grubo pojechałeś w tym roku, no i jak zwykle konkretny gust do piro nastawiony na różne kostki.

9 minut temu, Gokusa napisał:

Mało🙄🥱🥱

Ps. tak psioczy na MEGA ale w kolekcji ma 🤣🤣🤣

mało bo nie mam straganu 🤷‍♂️

no kupiłem na testy i tak słaba była, że nawet żal mi było drugiej odpalać na 11 listopada :D

4 minuty temu, k4n4li4 napisał:

mało bo nie mam straganu 🤷‍♂️

no kupiłem na testy i tak słaba była, że nawet żal mi było drugiej odpalać na 11 listopada :D

Ty tam rozstawiaj towar, a nie dyskutujesz, klienci czekają xd 

najlepiej zutylizować, zakop pod ziemie lub zlituje się i mogę przyjąć za dopłata 🤣

4 minuty temu, Gokusa napisał:

Ty tam rozstawiaj towar, a nie dyskutujesz, klienci czekają xd 

najlepiej zutylizować, zakop pod ziemie lub zlituje się i mogę przyjąć za dopłata 🤣

Nie poganiaj tak bo ci w nocy coś się stanie ze straganem!

Nie no, utylizacja będzie w wigilię :DCo roku u mnie wigilia jest wcześniej niż u innych i jak wychodzimy "po" na strzelanie to akurat inni zasiadają do stołu,

9 minut temu, k4n4li4 napisał:

Nie poganiaj tak bo ci w nocy coś się stanie ze straganem!

Nie no, utylizacja będzie w wigilię :DCo roku u mnie wigilia jest wcześniej niż u innych i jak wychodzimy "po" na strzelanie to akurat inni zasiadają do stołu,

Oho, konkurencja coś planuje 🤣🤣

to nie lepiej w Boże Narodzenie walnąc? 😅 wigilia to takie przed święto 😅

Godzinę temu, Gokusa napisał:

Oho, konkurencja coś planuje 🤣🤣

to nie lepiej w Boże Narodzenie walnąc? 😅 wigilia to takie przed święto 😅

Nie wiem, na wigilię zjeżdża się rodzina to zawsze coś pyknę dla lepszej atmosfery

Pełen uznania zestaw. Szykuje się nie tylko efektowne ale i długie strzelanie. Ciekawy jestem wyrzutni regge jsk wypadnie w stosunku do jw 408 np bo sam ja zamówiłem. Dużo jeszcze planujesz kupować?