Jump to content

[Kamil911] Stuff 2020/2021

Recommended Posts

Przy niedzieli znalazłem godzinkę żeby na spokojnie pooglądać parę stuffów i na twoim kończę tą ,,zabawę'' bo jak patrze jakie masz rarytasy wpadam w kompleksy ze swoimi ,,zakupami''. Krótko i na temat: Stuff 10/10... a to podobno jeszcze nie koniec...

Swoją drogą szybko dorosłeś do systemu 😜 Jeszcze początkiem roku chciałeś robić pokaz lontem i twierdziłeś, że nie dorosłeś :) Brawo za szybkie dojrzewanie. Zazdroszczę bo mi pewnie jeszcze minie parę lat 😜

• 4 weeks later...
  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ładna kostka z efektem multicolor. Zamówiłeś od nich jeden artykuł, więc nie mieli jak pomieszać zamówienia Pokaz na loncie zawsze mile widziany.

Jednak tf6 pojawila sie w zbiorach. Oby ladnie walily ...pieski do budy hahaha

Konkretnie jest masa wyrzutni się uzbierała

1 minutę temu, Bartekeuro napisał:

Kiedy zdjęcie całości ? Z rac można fajną i ładną flagę Polski wykombinować.

W częściach wygląda imponująco, jednak dopiero odda to całość na jednym obrazku 😜

Dokładnie tak będzie zdjęcie całości kilka dni przed sylwestrem narazie nie bardzo chcę mi się dokopywać do zakurzonych kartonów i wykładać całość tylko po to by zaraz znów zapakować i odłożyć w to samo miejsce. :P

W dniu 25.10.2020 o 20:22, Pelson napisał:

Przy niedzieli znalazłem godzinkę żeby na spokojnie pooglądać parę stuffów i na twoim kończę tą ,,zabawę'' bo jak patrze jakie masz rarytasy wpadam w kompleksy ze swoimi ,,zakupami''. Krótko i na temat: Stuff 10/10... a to podobno jeszcze nie koniec...

Swoją drogą szybko dorosłeś do systemu 😜 Jeszcze początkiem roku chciałeś robić pokaz lontem i twierdziłeś, że nie dorosłeś :) Brawo za szybkie dojrzewanie. Zazdroszczę bo mi pewnie jeszcze minie parę lat 😜

Dzięki za dobre słowo ale to już koniec zakupów na ten rok nic już nie planuje prócz wizualizacji pokazu ;) a co do systemu to nadarzyła się okazja kupna po taniości więc grzechem byłoby nie skorzystać. ;) i tobie też życzę szybkiego dojrzewania. :P

Tropic pro, king, muzyczne kostki kurcze aż mnie bierze Januszowa zazdrość, że mam tak mało w tym roku :( W pierwszym poście wstawiłeś wyrzutnię Brocade Crown z Komety, nawet nie wiesz jakie wspomnienia u mnie tym wywołałeś :P Miałem ją z 5 lat temu, kupowałem jeszcze na bigfunie na styczniowych promocjach. na filmikach komety ta kostka szału nie robiła ale na żywo była o wiele lepsza i do dziś ją pamiętam. Do tego widzę sporo dobrych petard, rakiety no i system do którego chyba ja jeszcze nie "dorosłem" :D Czekam na zdjęcie całości.

• Like 1

Motywujesz do tego aby w przyszłym roku zainwestować w system. Kostki z Tropica i Triplexa tylko upewniają mnie w przekonaniu, kto dzis rządzi w segmencie fajerwerków bez pozwolenia. Tak jak wspomnieli poprzednicy czekam na zdjęcie całości i gratuluję.

• Like 1
  • 3 weeks later...

Tak się prezentuje całość, postanowiłem że wyniosę piro i zrobię kilka fotek całości tego co posiadam, niestety tyle tego jest że znów nie zmieściło się w kadr. :( TV9fqAK.jpgGgJFrz2.jpgpAyWtRu.jpglOfEcOB.jpgKBF56cl.jpgc71IRQ2.jpgtprcK5L.jpg

Chryste masakrejski !!!

Nie ma to jak bycie emiterowym prepersem. Zbliżyłeś się do poziomu Mrocznego A.D. 2019.

• Like 1
26 minut temu, CraVen napisał:

Miodzio Panie, stuffik robi wrazenie :)

p.s z chęcią odkupię 3 paczki gorilla bombów:D 

A dzięki niee panie dopiero co je odgrzebałem hehe :P 

20 minut temu, k4n4li4 napisał:

No i to jest arsenał! Mój stuff to przy tym pikuś :P

Nie gadaj tylko odpalaj acaby na somsiada xD

13 minut temu, mantis napisał:

Chryste masakrejski !!!

Nie ma to jak bycie emiterowym prepersem. Zbliżyłeś się do poziomu Mrocznego A.D. 2019.

Dzięki :)

12 minut temu, kamils38 napisał:

Konkretnie jest masa wyrzutni się uzbierała :D

No troszkę tego jest ;)

7 minut temu, mpiwowski napisał:

Będzie jebanko xD I to mi się podoba. Bardzo ładny stuff, mam nadzieje że zamieścisz filmy w necie. :D

No będzie xD Dzięki no mogło być lepiej, ale jest jak jest oby w przyszłym roku było lepiej :) a i filmy będą i będzie ich sporo. ;) 

Kurła towaru jak na straganie, świetne kostki, sporo rakiet do zabawy, mocne emitery i od groma bajerów, nawet widzę moje ulubione "bączki" ground bloom flower z wybuchem od tripla :D

Przy takim arsenale nie ma co się dziwić że się nie mieści w kadr 😄 ogromna ilość pirotechniki z każdej kategorii a w tym same konkrety

• 3 weeks later...

Kamilek widzę w  tym roku sobie odbiłeś trochę gorszy poprzedni:) Z takim stuffem to powinni Ci znieść  wizę na wjazd do Tröjmiasta z Wejherowa:))

W dniu 27.12.2020 o 22:30, AdrianoGKW napisał:

Kamilek widzę w  tym roku sobie odbiłeś trochę gorszy poprzedni:) Z takim stuffem to powinni Ci znieść  wizę na wjazd do Tröjmiasta z Wejherowa:))

No tak :P okolica nie może o mnie zapomnieć. hehe :)

Ależ potężny stuff. Wszystko w nim znajdziemy.Doszukamy się w nim namiastkę genialnego efektu i fantastycznej, do tego długiej zabawy.Udanego Sylwestra Kamilu i wszystkiego dobrego w Nowym roku  🙂