Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moje fajerwerki na sylwestra 2018, paczkę zamówiłem ze sklepu PiroArt.pl dziękuje za szybką wysyłkę oraz super gratisy w postaci hitec oraz arctic. Za paczkę zapłaciłem ok 900zł. Szelki 1.75" 2" oraz moździerz Artiler shell posiadam z ubiegłego roku.

 

 

 

1234.jpg

12345.jpg

 

 

Całość którą posiadam

 

999.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, przemo312132 napisał:

Konkretnie ale ?

 

Z kąd masz te szelki ?

 

 

z ubiegłego roku

 

41 minut temu, luk2583 napisał:

Stuff bardzo mi się podoba, konkretnie, bez zbędnego gruzu z przytupem ? Super będzie więcej? 

Tak będzie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HastleR napisał:

Mam nadzieję że kolejna aktualizacja coś pokaże.

Skoro pierwsza część nic Ci nie pokazała, to i następna część nie zrobi na Tobie wrażenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, luk2583 napisał:

Skoro pierwsza część nic Ci nie pokazała, to i następna część nie zrobi na Tobie wrażenia. 

Dzieci pychy i bogatych rodziców nie potrafią docenić niewielkiej ilości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HastleR napisał:

Mam nadzieję że kolejna aktualizacja coś pokaże.

On przynajmniej ma. Ty tylko ciągle piszesz co to nie kupisz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrość daje o sobie znać.Gościu gryzie sie w jezyk,ze tego nie ma kiedy na to patrzy?.Super konkreciki Andzeju.Patrze znowu kupiłeś tripleksowe standardy typu Sorbet i Spektrum?.Ciekawy jestem wyrzutni Shadow...Tez sie nia interesowalem.Juz jest grubo a jak jeszcze dojdzie cos to klekajcie narody?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mpiwowski napisał:

Wiesz kogo najbardziej boli? Tego kto ciągle komuś wypomina, że niby mu zazdrościmy i w dodatku tak myśli. Czyli ciebie :P Sorry, że to piszę ale tak to wygląda bo nikt tu nikomu nic nie zazdrości. Uwierz mi... A tym bardziej endriowi bo to spoko facet, tylko trochę szalony xd

Oj mpi wiem.że mnie nie lubisz?.Zawsze swoje.Nie potrafiles wyczuć ironii...A taki inteligent ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, damian7878 napisał:

Oj mpi wiem.że mnie nie lubisz?.Zawsze swoje.Nie potrafiles wyczuć ironii...A taki inteligent ?

Kurde, myślałem że to Hastler napisał a nie ty. Nie zwróciłem uwagi hahahah. Nie no jak tak to nie, masz w 100% racje. Miałem na myśli Hastlera w tym wpisie. Wywaliłem wpis bo totalnie nie miałem się nim zwracać do ciebie, pomyłka sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Endriu, jaki człowiek taki stuff! Szykuje Ci się niezła imba o północy nad głową ? Same konkrety sprawdzonych importerów ;) I te zabytki u góry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, HastleR napisał:

Mam nadzieję że kolejna aktualizacja coś pokaże.

No popatrz napisała osoba która nie ma nic ani nawet jednego stuffu wstawione na tym forum a najwięcej szczeka ? a kim ty w ogóle jesteś  pierwszy raz cie widzę. ?!  Mam nadzieje za to że twoja aktualizacja coś pokaże o ile się w ogóle pojawi ? a potem będziemy krytykować  i nabierz trochę szacunku do innych bo widać że się zapominasz nie każdego stać na stuff za tysiące każdy strzela za tyle na ile go stać a tobie nic do tego.

Co do stuffu to widać same konkrety  Andrzeju :) nie ma lipy jak co roku część sprawdzonych kostek i cześć nowych to się ceni ;)  mam nadzieję że te kostki zrobią u ciebie ładne show  i rozświetlisz niebo ? ciekaw jestem kostki HAPPY new YEAR mam nadzieje że pokażę pazur. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość

Kurde, jak Ty dostajesz od nich paczki tak zapakowane to ja chyba faktycznie dostałem jakąś wybrakowaną :P 

 

BTW ta pralka to na chodzie? :P Nie chcesz się pozbyć silnika elektrycznego z tej pralki? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
5 minut temu, k4n4li4 napisał:

niby tylko 300zł ale paczki spore i jest ich kilka...

Też się zastanawiam czy mu jedno zero umknęło czy ma tam rabat 1000% :D 

No chyba, że to puste kartony.... :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panie Andrzeju chylę czoła ;)  tego to się nie spodziewałem ogromne zaskoczenie pozytywne ! :) będzie mega hucznie tyle konkretów to świat nie widział i to mi się podoba same piękne duże kostki to rozumiem ma być pi3rdolnięcie i te Alcory normalnie cud miód i orzeszki ? to będzie epicki sylwester w twojej okolicy.. ?  ja już nie mogę się doczekać jutrzejszej paki. ?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...