Skocz do zawartości

[Mateusz243] Stuff 2017/18


Mateusz243

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Tak prezentuje się aktualnie mój stuff zbierany przez cały rok. Nie znajdziecie u mnie super wyrzutni, ponieważ w tym roku skupiłem się bardziej na robieniu zapasów tego, co nie ma CE.

Jeśli ktoś chciałby dokładniej obejrzeć stuff to zapraszam: https://www.youtube.com/watch?v=9ZwM1QePDL4

 

Zdjęcia:

 

http://imgie.pl/images/2017/12/12/20171210_17484079f52.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko bosko Mateusz toć to lepiej jesteś przygotowany na obronę niż jednostka wojskowa w Pruszczu ^^ Ja nie wiedziałem że trzymasz tam taki arsenał jak byłem u Ciebie;) Wyczuwam mały handelek przez kilka lat wyrobami bez CE :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś lepiej zaopatrzony niż nie jedna hurtownia :D. To wszystko zebrałeś tylko przez ten rok czy już wcześniej zacząłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś lepiej zaopatrzony niż nie jedna hurtownia :D. To wszystko zebrałeś tylko przez ten rok czy już wcześniej zacząłeś?

 

To co jest widoczne na zdjęciach to zbiory z tego roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię petardy, popierdóki, i rakiety, ale na miłość Boską, nie aż tyle... Petard w stuffach wszystkich użytkowników razem wziętych z tego forum jest mniej niż w Twoim. Lubię konkretne stuffy z przewagą wyrzutni nad innymi wyrobami, dlatego moja ocena dla tego stuffu to 4/10. +1 dodane za oryginalność. Napisz, ile razem wszystko kosztował i udostępnij zdjęcie całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz, ile razem wszystko kosztował i udostępnij zdjęcie całości

 

Koszt to ok. 5000 zł. Zdjęcia całości nie zrobiłem bo jest tego za dużo i nie zmieściłoby się w kadrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze takiej ilości petard w jednym stuffie.Nie dam rady w żaden sposób doliczyć się w przybliżeniu ile to opakowań tych petard większych i mniejszych masz.Jedna osoba przez całego Sylwestra i Nowy rok nie dała rady wystrzelić by tego.Jeżeli choć 3/4 uda ci się sprzedać i kupić za to porządne wyrzutnie to na pewno będzie to stuff godny samych pochwał.Niestety dla mnie się on nie podoba,zdecydowanie za dużo petard i źle zainwestowane pieniądze ;) .Brakuje konkretów,za te pieniądze powinieneś mieć ich choć z 30 ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co tu się dzieje, to ciężko opisać HTML'em. Ciekawe tylko ile z tego sprzedasz, a ile odpalisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze takiej ilości petard w jednym stuffie.Nie dam rady w żaden sposób doliczyć się w przybliżeniu ile to opakowań tych petard większych i mniejszych masz.Jedna osoba przez całego Sylwestra i Nowy rok nie dała rady wystrzelić by tego.Jeżeli choć 3/4 uda ci się sprzedać i kupić za to porządne wyrzutnie to na pewno będzie to stuff godny samych pochwał.Niestety dla mnie się on nie podoba,zdecydowanie za dużo petard i źle zainwestowane pieniądze ;) .Brakuje konkretów,za te pieniądze powinieneś mieć ich choć z 30 ;) .

Ale wiesz o tym że on to kupił z myślą na kilka lat a po drugie te petardy nie mają CE co jest wielkim + bo teraz je ciężko dostać więc na takich petardach może sobie zarobić ładną kwotę bo na takie petardy będzie miał chętnych i to nie są źle zainwestowane pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz o tym że on to kupił z myślą na kilka lat a po drugie te petardy nie mają CE co jest wielkim + bo teraz je ciężko dostać więc na takich petardach może sobie zarobić ładną kwotę bo na takie petardy będzie miał chętnych i to nie są źle zainwestowane pieniądze.

 

No fakt faktem ciężko dostępne a to dlatego, że ludzie woleli się tego pozbyć i mieć spokój... ja bym nie ryzykował sprzedażą tego :D Wystarczy jeden życzliwy klient lub ktokolwiek i kara przewyższy wartość towaru ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...