Skocz do zawartości

szukamy Pomocników


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nominuję na to stanowisko użytkownika piotrm

 

Osoba z nienaganną opinią, część z nas poznała go na spotkaniu. Piotrek masz moje błogosławieństwo :)

 

 

 

Endriu co do twojej osoby jeśli już mam się wypowiadać to nie jesteś słowny. I nie to że raz się zdarzyło tylko już któryś raz z kolei.

 

 

Proponuję również aby była to osoba która jest cały rok na forum a nie tylko w sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrą osobą do tej roli jest endriu. On jest bardzo często dostępny, posiada doświadczenie oraz pomaga. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mnie nikt nie poprze ale ja się zgłaszam.

Spędzam dużo czasu na forum, kocham pirotechnikę i z miłą chęcią bym pomógł niedoświadczonym osobą które potrzebują pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napiszę z perspektywy moderatora i byłego redaktora, czyli czegoś w stylu pomocnika, jakie powinny być cechy osoby ubiegającej się o tą funkcję:


  •  
  • Dobra znajomość języka polskiego w piśmie, w tym zwłaszcza zasad ortografii, interpunkcji, składni.
  • Duża wiedza na temat pirotechniki.
  • Obecność na forum przez cały rok.
  • Dobra reputacja (brak warnów lub przedawnione warny).
  • Wysoki poziom merytoryczny postów i innych wypowiedzi (np. na SB).
  • Znajomość regulaminu forum oraz netykiety.
  • Chęć do pomocy.

 

Pomocnik zajmuje się udzielaniem pomocy innym użytkownikom w dziale pomoc oraz administracji poprzez zgłaszanie postów i zachowań niezgodnych z regulaminem. Fajnie, jeśli angażuje się w rozwiązywanie konfliktów, porządkowanie forum czy porządkowanie informacji. Jest to funkcja na drodze od użytkownika do moderatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie zapytanie, kiedy będzie ostateczny werdykt kto został wybrany na pomocnika ?

 

Pewnie po naradzie moderatorów i adminów oraz wapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nominuję na to stanowisko użytkownika piotrm

 

Osoba z nienaganną opinią, część z nas poznała go na spotkaniu. Piotrek masz moje błogosławieństwo :)/>

 

 

 

Endriu co do twojej osoby jeśli już mam się wypowiadać to nie jesteś słowny. I nie to że raz się zdarzyło tylko już któryś raz z kolei.

 

 

Proponuję również aby była to osoba która jest cały rok na forum a nie tylko w sezonie

 

Właśnie a czy PiotrM jest cały rok na forum ;) chyba nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie a czy PiotrM jest cały rok na forum ;)/> chyba nie

 

Na forum nie jest cały rok ale gwarantuje ci że będzie. Długo długo był na forum ale nie rejestrował się.

 

Bardzo dużo czasu poświęcił przy organizacji spotkania. Zakupy, transport ludzi oraz pomoc przy opinaniu kostek. Teraz jest codziennie i spokojnie ogarnia wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli próbuje wprowadzić swojego znajomka, osobiście jestem przeciw z takich powodów:

 

- Nie odwiedzał przeważnie forum

- Pomógł w kilkunastu tematach na przestrzeni roku

- Nie będziemy wierzyć na słowo, że ktoś coś będzie robił, wpierw powinien się wykazać dopiero aplikować.

 

Taki jest moje zdanie, ale ja tu nie wybieram. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli próbuje wprowadzić swojego znajomka, osobiście jestem przeciw z takich powodów:

 

- Nie odwiedzał przeważnie forum

- Pomógł w kilkunastu tematach na przestrzeni roku

- Nie będziemy wierzyć na słowo, że ktoś coś będzie robił, wpierw powinien się wykazać dopiero aplikować.

 

Taki jest moje zdanie, ale ja tu nie wybieram. ;)/>/>/>

Znajomka :)/>/> Ha Ha Ha

 

To mądralo wskaż konkretną osobę która według ciebie jest na to stanowisko gotowa i dojrzała z naciskiem na słowo "dojrzała"

Edytowane przez Cooli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli miło,że o mnie pomyślałeś ;)

 

Dajmy jednak szansę "Młodym Wilkom" skoro chcą się wykazać.

Byle to była dojrzała,rzetelna i wiarygodna osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle to była dojrzała,rzetelna i wiarygodna osoba.

 

No tu to ze świecą szukać takiej osoby :)

 

Poczekamy na dalsze kandydatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje jak podczas wyborów. Ja również się zgłaszam, spróbować zawsze można. Jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest otwarty i powinny się zgłaszać osoby którę chcą pomagać innym... A nie konkurs nominacji 2014 użytkownikówk którzy wchodzą raz na miesiąc i mają napisane 20postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest otwarty i powinny się zgłaszać osoby którę chcą pomagać innym... A nie konkurs nominacji 2014 użytkownikówk którzy wchodzą raz na miesiąc i mają napisane 20postów

Mądrze powiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podstawową wartością pomocnika jest nie jego obecność na forum tylko zdolności do niesienia pomocy innym, zrozumienie i bezemocjonalne podejście do jednostki. Np. w kwesti doboru produktów powinniśmy kierować się ogólnymi wartościami lub kryteriami pytającego. W żadnym wypadku swoimi chyba, ze sotaniemy o to poproszeni.

 

Wiedza to raz, ale umiejętność jej wykorzystania to dwa.

 

W tym temacie proponuje by zgłaszali się jedynie zainteresowani wraz z krótkim uzasadnieniem.

 

Poki

Fajerwerkami interesuje się od lat jednak zakupów dokonuje tylko okołosylwestrowo, kiedy to realizuje swoje projekty.

Z chęcią pomogę w wyborze wyrzutni w kolorach gold. Lubię coroczne bicie rekordów z odpowiedziami na pytanie jakie petardy są najgłośniejsze i najekonomiczniejsze oraz co będzie w tym roku w Biedronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki zgadzam się, ale bezemocjonalne podejście do innych? Czy przypadkiem empatyczność nie powinna być przydatna w tym wypadku? Postawienie się na miejscu drugiej osoby to podstawa. Co do kwestii wyboru absolutnie się zgadzam, ponieważ tyle ile ludzi tyle gustów.

 

 

Chciałbym zgłosić się na pomocnika, nie tylko dlatego że chciałbym mieć wyróżniający się napis, ale przede wszystkim dlatego że widzę co się dzieje. Jestem na bieżąco zarówno odnośnie fajerwerków profesjonalnych jak i tych amatorskich. Fajerwerkami zajmuje się przez cały rok, tak jak i jestem obecny na forum kiedy tylko mogę. Trochę już zobaczyłem i wystrzelałem, dlatego w przypadku porównań mam pojęcie co komu polecić aby ta osoba była usatysfakcjonowana.Co roku staram się wziąć udział w jednym z festiwali fajerwerków, jak na razie tylko tych w naszym kraju, a co będzie dalej zobaczymy wkrótce. W przyszłości planuje zajmować się fajerwerkami hobbistycznie, nie zawodowo. Z tego co mi wiadomo to pare banów złapałem przez okres od kiedy jestem na forum, czyli grubo ponad 2,5 roku. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Niech moc bedzie z wami !

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocnicy zostaną wybrani do końca tygodnia!

Modów proszę o napisanie w tym temacie swoje sugestie osób które mogły by uzyskać Pomocnika.

Zostanie przyznanych 4 Pomocników, 2 na stale oraz 2 do Stycznia(na okres próbny i jak się spiszą to zostana na stałe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...