Skocz do zawartości
  • 0

mini pokaz za 300zl


wapster

Pytanie

prawdopodobnie bede szykował mini pokaz na rocznice slubu znajomych... kasa 300zl
mam zamiar kupic 5 moździerzy - potem na jednej desce beda umieszczone i bede z nich robil sekwencje(łączone jednym szybkim lontem) - to jest pewne
Prosze Was o propozycje moździerza... oraz na jakie wyrzutnie wydac reszte kasy. Mysle tez o jednej dużej fontannie.
Jak jakieś pytania pytajcie...

Myslalem np żeby wziasc 2x Top Secret Jorga ok 50zl sztuka i cos innego oczywiscie
Ale i tak prosze Was o wasze propozycje

Czyli 5xmozdzierz(moga byc takie same, nawet chyba zalecane)
I wyrzutnie za reszte kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Według mnie najlepszy moździerze to Super Artilery. Skoro chcesz kupić 5 to 100zł cię to wyniesie, ale możesz jeszcze kupić zamiast tych Super Artilery Pyromana, żeby było różnorodnie.

Jeśli chodzi o wyrzutnię to najlepszą na finał będzie wyrzutnia skośna. Typu

New Age - 72zł
JW59 - 72zł
JW77 - 72zł
JW56 - 69zł

możesz wybrać jedną skośna z tych. To już będzie około 170zł - 200zł

Pozostałe 100-130zł możesz wydać na jakieś wyrzutnie z serii New Generation (6,9,12,13,2) - twój wybór jakie. Możesz tez pójść w mniejsze wyrzutnie typu Don't wory czy thunder rain.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

:mrgreen: generlanie bedzie 5 z samych zestawow mozdzierzy, choc zastanawiem sie nad jeszcze 10 ale to pryszcz kupie w OBI, ale NOSTRA niemartw sie na sylwestra bede chyba potrzebowal duzo wiecej to sie moze odezwe do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak, odpalisz z 5-ciu zestawów moździerza po jednej kuli i zostanie Ci na sylwka 55 :)
5x12-5x1=55

Co do wyrzutni, to warto byłoby zacząć od mniejszego kalibru i przechodzić do coraz to większego. Na początku np: Don't Worry, a na końcu wachlarzowy New Age. Jako super finał walnąłbym przewidzianą przez Ciebie sekwencję moździerzową i rocznica ślubu powinna być git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mógłbyś wziąć 5x SA 100zł
Do tego jakaś duża fontanna (20zł).
JW 408 -120zł
2x JW 90 -60zł.
Razem ok 300zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm 300 zł to spora sumka, więc można stworzyć fajny zestawik :wink:
:arrow: 5 x Super Artillery = ok. 100 zł
:arrow: JW42 Black Cat 55,80 zł
:arrow: 53904 Top Secret 54,00 zł
:arrow: JW57 New Age 73,00 zł
:arrow: FC1304 crackling 29,80 zł

Wychodzi około 312 zł, więc myślę, że te 12 zł dorzucą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak jak wyżej piszą weź pięć moździerzy Super Artilery. Co do wyrzutni to moim zdaniem fajnie by wyglądały dwie JW90 odpalone równocześnie (50 zł). Czyli już 150 zł, zostaje drugie tyle, a za to mógłbyś kupić np. New Generation 12, New Generation 13, Black Cata i mógłbyś za resztę kasy kupić niezłą fontannę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pioter, bardzo fajny pomysł. Jedyne ulepszenie jakie przychodzi mi do głowy to dwa JW90 zamiast jednego. Dodatkowo chciałbym powiedzieć, iż Big Day to straszne gówno (mówię o tych - link). Miałem na sylwestra dwa środkowe (po 35 zł sztuka) i okazało się że to straszne gówno poleciało bardzo wysoko, ale rozprysk miały strasznie mały, Kung Fu okazały się sto razy lepsze. Lepiej zamiast Big Daya dać np. 3 rakiety Meteor Regn albo Apollo. Dodam że Crazy Whistling Comets trwa równo 30 sekund i że zamiast lontu Wapster powinien użyć zapalników elektrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Obydwa rodzaje Big Day są beznadziejne. Ty mówisz, że profesjonalne a ja mówię, że te zwykłe (nie profesjonalne) - bo je miałem. Zamiast tych Big Day lepiej jakąś wyrzutnię kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Postarałem się, a ztymi rzymskimi ogniami, to podobnie jest na prodesionalnych pokazach, takie światełka pod róznym kątem kilka naraz, ładnie to wygłąda, no i jako w tym samym czasie główne efekty czyli rozpyrski z moździeży itd... wszytko dokładnie rozplanowane, tylko zastanawiam sie czy można to wszystko tak odpalić żeby było to wszystko zsynchronizowane ale chyba tak, trzeba użyć zapalników elektrycznych ( tak jak mówił loler) i połączyć lonty itd. ale jakby się to wszystko udało to pokaz ja was prosze szapoba !!! hehe...... tak mi sie przynajmniej wydaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
MAM POMYSŁA, ale wiem ze to troche skomplikowane, ale może sie udać, NAPRAWDE !!!


http://img236.imageshack.us/img236/7889/wapsterwg8.png


Taa, niby jest na profesjonalnych pokazach, ale z moździerzem 1,2" albo 2" to możesz zaszaleć :roll: Plan kiepski, tylko jedna wyrzutnia i pełno słabych rzeczy, zero konkretów. Lepiej kupić więcej dużych wyrzutni, bo będzie lepszy efekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

taak, no pewnie najlepiej krytykować :roll: ja też myślałem o większych wyrzutniach, ale jak np kupisz torche lepszych wyrzutni, to oczywiście bedzie ich mniej i pokaz bedzie kruciutki............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale Wapster nie chciał sie tak rozdrabniaj. Chciał kilka porządnych wyrzutni i tyle. Myślisz że chciało by mu się łączyć to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym radził zrobić tak:
Kupujesz same wyrzutnie
łaczysz je lontem tak aby jedna kończyła strzelać a druga zaczynała i by sie razem stykły :D i tak wszystkie :P Pioter nie ma sie tu co rozdrabniać żaden to professional Nostromo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ok, juz domnie leca fajerwerki:
2x Top Secret Jorga
1x Black Cat Jorga
3x Super Artilery Jorga
3x jakies wulkany pakowane po 2szt. cena za op. ok.8zl jak przyjda podam dokladna nazwe, wiem ze deczko wieksze od Kongo

Razem z wysylka wyszlo mnie 250zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Top secret to rakiety czy wyrzutnia ??
Ładny stuffik , ale jeśli ts to wyrzutnie to mogłeś wziąć jedną większa 49-strzałową.
Pozatym pokaz na pewno się uda.
Ten moździeź(rury) postawiłbym na skos i 3 ładunki połączył jednym lontem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Top Secret to są wyrzutnie i rakiety, ale Wapster wybrał wyrzutnie Top Secret. Mi też się twój stuffik podoba. Wapster dasz filmik? i może wiesz kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Top secret to rakiety czy wyrzutnia ??
Ładny stuffik , ale jeśli ts to wyrzutnie to mogłeś wziąć jedną większa 49-strzałową.


Czytaj pierwszą stronę. Wapster napisał, że ma na oku wyrzutnie Top Secret, a nie rakiety.

Ja również przyłączam się do pytania mpiwowskiego odnośnie zdjęć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...