Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

mini pokaz za 300zl


wapster

Pytanie

prawdopodobnie bede szykował mini pokaz na rocznice slubu znajomych... kasa 300zl
mam zamiar kupic 5 moździerzy - potem na jednej desce beda umieszczone i bede z nich robil sekwencje(łączone jednym szybkim lontem) - to jest pewne
Prosze Was o propozycje moździerza... oraz na jakie wyrzutnie wydac reszte kasy. Mysle tez o jednej dużej fontannie.
Jak jakieś pytania pytajcie...

Myslalem np żeby wziasc 2x Top Secret Jorga ok 50zl sztuka i cos innego oczywiscie
Ale i tak prosze Was o wasze propozycje

Czyli 5xmozdzierz(moga byc takie same, nawet chyba zalecane)
I wyrzutnie za reszte kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

tak to sa wyrzutnie...
szelki beda laczone jednym lontem(12seri po 3 strzaly, wyjdzie)... niestety niedualo mi sie na czas zalatwic szybkiego bedzie standard visco pokaz w sobote(ta sobote), przez to bede msuial mozdzierze blizej siebie ustawic
.... jak macie jakeis pomysly na polaczenie wyrzutni to dawajcie... pamietajcie tylko co mam i ze mam standardowy lont

bedzie kamera cyfrowa i aparat cyfrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

lonty możesz złączyć stopiną prochową, nitką, drutem miedzianym(jak dla mnie najlepiej - z cewki) można też użyć zapalników elektrycznych, można użyć jeszcze taśmy malarskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ok, sory zel napisalem:P
niechodzi mi jak fizycznie je polaczyc..
ale jak poukladac wyrzutnie czy polaczyc je jednym lontem jak daleko od siebie ktora najpier.. oto mi chodzilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

możesz odpalić je równocześnie wtedy musisz dać dwa odcinki lontu o tej samej długości. Wyrzutnie wystarczy, że będą stały w odległości 20cm od siebie. I te dwa odcinki lontu tej samej długości musisz z jednej strony połączyć a z drugiej strony poprzyczepiać do wyrzutni.

Możesz też zrobić żeby strzelały po kolei wtedy. musisz zrobić tak że podpalasz jednocześnie i wyrzutnie i lont doprowadzający do późniejszego podpalenie drugiej. Lont musisz dopasować do długości strzelania wyrzutni (lont pali się 1cm/1sek) chodzi mi teraz o ten lont doprowadzający do podpalenia drugiej. Wyrzutnie tutaj stały by jakieś 30cm od siebie, dalej raczej nie bo zrobiła by się przerwa czasowa między wyrzutniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja zrobiłbym to tak ( wariant w którym najpierw idzie black cat, później 2 x top secret, następnie 3 ładunki SA )
Odległość lontu do black cata - 20 cm
Odległość lontu do top secret - 20 cm + czas działania black cata
powiedzmy 20 cm odległości od top secreta odprowadzasz lont do ładunków Sa. Odległość jest równa 20 cm + czas działania top secreta
itd., itp.
dam jeszcze schemat ilustrujący to co powiedziałem :grin:
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mozna oszczedzić lontu, zedrzeć folie z wyrzutni tak żeby rurki były widoczne i lont podczepic tam gdzie jest on widoczny przy końcowych rurkach. mysle że wiecie o co chodzi :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
mozna oszczedzić lontu, zedrzeć folie z wyrzutni tak żeby rurki były widoczne i lont podczepic tam gdzie jest on widoczny przy końcowych rurkach. mysle że wiecie o co chodzi :smile:


ale ten lont wychodzący z tych rurek jest na samym dole wyrzutni i jakbyś chciał się do niego dostać musiał byś rozwalić całą wyrzutnię i ta bateria była by niestabilna wszystko by się rozleciało. Było by to niebezpieczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...