Skocz do zawartości

Skąd taka nazwa/pseudonim?


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

piszcie dlaczego jesteście na tym forum pod takim nickiem, dlaczego sobie taki wybraliście, ja zaczne :) mój nick wziął się z tego, że na ogół jestem człowiekiem "bojaźliwym" nie mam zaufania do ludzi, a jak wiadomo "Fear" oznacza strach, bojaźliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo anime , science fiction i komiksów xD
Mój pełny nick to FireMan_21 , fireman mam , bo mam i już.
21 to liczba dzięki "wszystko wygląda lepiej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alb - od Alberta - sup - super, pełny nick to Albsup - Converter (to drugie od nazwy elementu w lokomotywie elektrycznej - przetwornica, bowiem interesuję się też kolejami i transportem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zakładałem sobie pocztę na wp to wymyśliłem sobie taki pseudonim żeby nie podawać prawdziwych danych.


U mnie niemal identycznie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick też wziął sie przy zakładaniu poczty ale też go sam wymysliłem :D
Mam na imie Mateusz więc wszystko jasne i jestem z rocznika 1992 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alb - od Alberta - sup - super, pełny nick to Albsup - Converter (to drugie od nazwy elementu w lokomotywie elektrycznej - przetwornica, bowiem interesuję się też kolejami i transportem)


To teraz sie przyznajesz, że interesujesz się koleją?
Ja też!! :mrgreen:



O swoim nicku nic nie powiem :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O swoim nicku nic nie powiem :twisted:


dlaczego nic nie powiesz :?:

Może twój pseudonim powstał od kompresji plików wiesz .rar .zip :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może twój pseudonim powstał od kompresji plików wiesz .rar .zip :?:


Nie to co innego :mrgreen:

Kiedyś(jak byłem jeszcze mały i głupi) miałem praktycznie tylko jednego kolegę...
Ma przezwisko Zmysło (od nazwiska... no i pasuje bo odkąd go znam ciągle wciskał jakieś kity i zmyślał różne historie... no i nadal to robi).
Jako że byliśmy niezłymi kumplami napisał mazakiem na murze ZIP(Zmysł I Paweł).
Napis został do dziś.
Jakoś mi się to później spodobało i używam tego jako nicku bo nigdy nie miałem przezwiska(które by mi się podobało).

Zmysło kocha fajerwerki tak samo jak ja :mrgreen:
Może namówię go do zarejestrowania się na forum...
...tylko w nic mu nie wierzcie :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo mówili mi kalecząco: Mati, Mani, a później Manti. Wkrótce po tym, jakiś typ z osiedla przywłaszczył sobie moje przezwisko, a potem doszła do mojego nicka końcówka "-s" i tak też powstał Mantis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy i tak są ciekawi nicka wapa :mrgreen:
Ja mam jeszcze kilka różnych nicków (i to także wymyślone w poczcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh
ja wole administrować niz sie wypowiadać... chyba ze naprawde ciekawy temat jest...

ok, 10lat temu wymyśliłem ta ksywke, czyli przed powstaniem tego wam dobrze znanego serwisu o podobnej nazwie...
a wzielo sie to od tego ze przeczytalem kiedys o znanym amerykanskim hakerze o takim pseldonimie czy nazwisku(niepamietam) spodobalo mi sie to i mu ja powiecmy "podwedzilem"

no i oto cala ta historia, nigdy jej niezmienialem i zmienic nie zamierzam, warto byc rozpoznwalnym w neci pod jedna nazwa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jano, moj starszy kuzyn kiedys tak na mnie mowil, pozatym ze mam na imie Jasiek.
Moj nick w grach to Jarhead. interesuje sie militariami. NIE KOJARZCIE MOJEGO NICKA Z FILMEM: "JARHEAD" :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urich - Hmmmm dluuuuga historia :D Nie wiem nawet jak sie zaczyna :P Jakos kilka lat temu tak mi do glowy wpadlo prz jakiejs grze(KnightOnline chyba) bo nie mialem czego wymyslic. I tak juz zostalo. W internecie znany jako Urich lub Zavebe(imie jednego z upadlych aniolow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyro Man, kumple mnie czasmi przezywają piromantyk, pozatym oglądałem przed zarejestrowaniem się możdzierz "Pyro Man i tak jakoś wpisałem, no i zostało. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zawsze w grach czy na innych forach nazywałem się Multifruit z kartonika soku Capy ;].Jak rejestrowałem się na tym forum zrobiłem sobie przerwe i jak przyszłem na nowo do kompa to nie wiem czemu ale wpisałem maxior xD od imienia Maciej.Gdybym mógł to bym zmienił nick na Multifruit ale muszę sie jakoś pogodzić z tym ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...