Skocz do zawartości

fajerwerki-korsarz.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Sklep jest super! Bardzo miła i bezproblemowa obsługa. oprosiłem czy mogę wybrać FP3NEW zamiast gratisowej wyrzutni, i dostałem 4 paczki :D
Towar doszedł w niecałe 24h! Naprawdę polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mógłby Pan szerzej opowiedzieć o nowych produktach, bo w oknie NOWOŚCI nie jest wyświetlana pełna zawartość nowych produktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe kostki z Komety jak np. P7408, P7407, P7835, albo z mniejszych P7307 czy P7305 i inne.

Filmiki dostępne przy każdym produkcie na naszej stronie, zapraszam do oglądania :)


Wszystkie produkty jakie doszły od wczoraj to: P7501, P7407, P7403, P7408, P7130, P7129, P7305, P7307, P7834, P7835, P7200, JR39,

U nas wyświetla się 6 pozycji w "nowościach" więc jak dodajemy hurtem to nie wszystkie widać niestety ;-) ale wszystkie są na stronie w sklepie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ten sklep jest kapitalny! Tam nie pracują przypadkowi ludzie, którzy o pirotechnice nie mają zielonego pojęcia.
Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszystko pięknie zabezpieczone i zapakowane wraz z gratisami które sam sobie wybrałem.Czas realizacji Niedługo parę dni i Przyszło w niedziele.Bardzo miły i bezproblemowy kontakt.Życzę każdej firmie aby tak profesjonalnie podchodziła do swojej pracy jak firma Korsarz. Juz 3 Rok zamawiałem w FK i się nigdy nie zawiodłem Dostawa Gratis oraz Gratis :)
Jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym sklepie i z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu!Za rok na pewno tu powrócę. Krótko mówiąc pełny profesjonalizm!!!! Bardzo Polecam Ten Sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dobry sklep!Szybka wysyłka,gratisy(które oczywiście sam sobie wybrałem),paczka starannie zapakowana i zero zamienników!Polecam B)!


ps:Rok temu zamawiałem na FM.Takie małe porównanie szybkości realizacja zamówienia:
-FM=ok.7dni
-FK=Praktycznie 1 dzień!W piątek spakowali w sobotę rankiem wysłali!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej cieszy, przejrzystość i wysylka na maila tego co zamawialem, takiego czegos brakuje, wszystkim innym stronom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm, najdluzszy czas oczekiwania, paczke zamawialem w piatek o 13, a do dzisiaj jej nie widac <mysli>



Zapewne jest to winą kuriera. W tym okresie mają duużo więcej paczek. Mój na przykład miał być wczoraj (terminowo) a będzie jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CENZURA jestem zadowolony, co prawda poczekalem troche, ale to wina kuriera i panujacej pogody.
Swietna jakos wizualna towaru.
Uszkodzona paczka HE0008 i dwa musialem niestety wyrzucic (2szt)
Ogolnie jestem pozytywnie zaskoczony, zaluje ze pierw tu nie robilem zakupow
bo napewno bym zrobil troche wieksze, za rok napewno zostawie tu pare zer.
Pozdrawiam i polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sklep!!
Paczka wlasnie doszla ladnie zapakowane, są gratisy porządne...
JEst tylko jeden problem, że paczka przyszła podwojona i właśnie próbuję się dowiedzieć co z tym zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Super sklep!!
Paczka wlasnie doszla ladnie zapakowane, są gratisy porządne...
JEst tylko jeden problem, że paczka przyszła podwojona i właśnie próbuję się dowiedzieć co z tym zrobić :)


Co to znaczy podwojona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...