Skocz do zawartości

fajerwerki-korsarz.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę pochwalić sklep za szybką realizację zamówienia oraz bardzo dobry kontakt. Sklep sam dba o klienta. Dostawałem wszelkie informacje dotyczące zamówienia dzień po dniu. Z pt na sob złożyłem zamówienie a dziś po południu otrzymałem przesyłkę. Ogólnie wszystko git! Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapraszamy na posezonową wyprzedaż, jeszcze tylko 14 dni super promocji!
Nie przegap tak kuszącej oferty!
Zapraszamy na www.fajerwerki-korsarz.pl


Drużyna KORSARZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ten sklep jest Super! chcociaż zamawiałem tam 1-raz
Paczka została wysłana od razu po potwierdzeniu zamówienia a doszła za dwa dni nic nie było poszarpane ładnie i szczelne zapakowane 11/10 :D

Kolejne zakupy po wakacjach :D

Pracuj nad ortografią.

Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To już moje kolejne zakupy tutaj. Jestem w 100 % zadowolony z przeprowadzonej transakcji. Sklep się pomylił tylko z MC II (miał być MC II a jest MC III), ale co to za pomyłka, nie będę ich teraz nękał żeby podmiankę robili :P Niezmiernie się cieszę że trafiłem na aktualną promocję bo za free mam JW2001 :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witamy serdecznie

Rusza nowa odsłona Sklepu KORSARZ-Fajerwerki

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i zakładania konta!

www.fajerwerki-korsarz.pl/sklep

Sprawdź ile nowych możliwości posiada nowa platforma sklepu.

Jedno co się nie zmieni to 100% satysfakcji z dokonanych zakupów! !!

Pozdrawiamy
Drużyna KORSARZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapraszamy na nową platformę KORSARZ

Prosimy o zapoznanie się z nowymi możliwościami jakie daje nowy program

Między innymi:

Każda wydana złotówka to punkt a za punkty są darmowe zakupy!

Im więcej kupujesz tym większy rabat! Nawet do 20% (oczywiście punkty także - co daje nawet 30% rabat!)

Gratisy! - wszystkie informacje na stronie www.fajerwerki-korsarz.pl/sklep

Dodajemy produkty Triplex - chcemy dodać tylko te najlepsze więc czekamy na sugestie.

Istnieje możliwość zakupów grupowych - prosty przejrzysty sposób - szczegóły w wkrótce.

Zajrzyjcie do nas na Facebook i piszcie do nas - To dla Was mamy się zmieniać!

Drużyna KORSARZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro dodajecie triplexa to ja bym najchętniej widział kostki: TXB400, TXB475, TXB610 i serię TXB6xx

fps


Popieram te propozycje. Dodatkowo jeszcze YHW009 i YHW100 bo w tym roku mają duży ciąg i nawet trochę osób je kupuje ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Małe Info dla zainteresowanych

Na początku Grudnia Pojawi się więcej Produktów Triplexa

Dostawa Jorge Będzie 18 Listopada oraz po 20 Listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj wszystko doszło i jest ok. Szybka wysyłka (martwiłem się o to po zeszłorocznych zakupach FM) i dobry kontakt (nawet SMS-y wysyłają co w innych sklepach mi się nie zdarzyło). Wszystkim niezdecydowanym mogę polecić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Fajerwerki-Korsarz to najlepszy sklep z jakim się do tej pory spotkałem. Ceny może troche wyższe niz w innych sklepach internetowych, lecz obsługa i kontakt super. A pakowanie paczki? Na medal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz robiłem zakupy w tym sklepie i już klapa :( nie przyszła do mnie 1 rzecz mianowicie zamówiłem 10 opakowań Trzeszczących kulek razem 25zł. Nie przyszła ani jedna sztuka. Napisałem maila do firmy ciekawe co odpiszą.

EDIT: Właśnie odpisali że nie mają na stanie tych kulek czy mają coś wysłać w zamian lub czy mają wysłać je po nowym roku. Wybrałem coś w zamian czyli 1 paczkę FP3 new decybele oraz Korsarz 100szt P1203. Bardzo fachowa obsługa i szybki kontakt. Bardzo polecam ten sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie zapomnieli dorzucić. W takim okresie to normalka. Nie ma się co denerwować, na pewno doślą braki albo zwrócą pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dlaczego jak klikam w produkty na stronie , to nie ma dodaj do koszyka?? Chcialbym sobie sprawdzic, ile wyszlo by w zakupach na nastepny rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ehh nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Cytat ze strony FK:

"Sukcesywnie dodajemy produkty w promocyjnych cenacj - sprawdzajcie zmiany!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianach może być lepiej, ale póki co na razie jest jak jest.. .Na razie przyszłości nie wywróżyłem.
Rok temu można było z buta złożyć pełne zamówienie i każdy produkt w dobrej cenie.
Oczywiście uwzględniam czasy kryzysowe i zmiany nie zawsze mogą być lepsze lub takie same.
Dla niektórych selekcjonerów wyrzutni może się ten sklep okazać dobry ale ja raczej 408 nie biorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROMOCJA - Kup Jeden Drugi Gratis!! -
Koniecznie szukaj takiego tekstu w opisie produktu - oznacza on że przy zakupie jednego produktu - w paczce znajdziesz jeszcze jeden gratis! Sukcesywnie dodajemy produkty w promocyjnych cenacj - sprawdzajcie zmiany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ok - trochę nam zajęło, ale nareszcie ogarneliśmy sie po sylwestrze. Już myslimy o sezonie letnim, ale póki co to wyrzedajemy to co zostało. Jest ok 30 produktów w promocji 1+1 (promocja w której drugi produkt dostajesz gratis), oraz drugie tyle produktów przecenionych. Pamietajcie - można zapłacić punktami za zakupy w grudniu - co oznacza że można mieć super produkty za cenę przesyłki!
Czekamy na Was!

Mamy też nowe produkty z Komety - wszystko w nowej kategorii

Jak zawsze mile widziane sugestie!

Dziękujemy wszystkim za zakupy w sezonie - kolejny rok dużych wzrostów sprzedaży!

Pozdrawiamy KORSARZ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do tematu: http://www.forumfajerwerki.pl/topic/9468-wspolne-kupowanie-fk/page__pid__88590#entry88590 wszystkich chętnych, bo warto.

Tak jak umawiałem się z ekipą fk, prawdopodobnie wybiorę się w poniedziałek ;) Będziemy ustalać kilka cen artykułów o które parę osób gorąco prosiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...