Skocz do zawartości

fajerwerki-korsarz.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem tam i przysłali mi pogniecioną wyrzutnie cudak battery i nie dostałem gratisu a zamawiałem za ~330zł :/

Boże... Przy przy płatności przy odbiorze NIE otrzymuje sie gratisu :!: :!: :!:

Nie gadaj głupot bo mi dali :!:
Achtung mogłeś napisać w polu "uwagi" czy coś takiego co chcesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i TU SIE MYLISZ.
Ja normalnie kupiłem płatne przy odbiorze. Jeszcze facet mowił mi ze mam sobie wybrac gratis. Pisalem z nim na gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też dali gratis przy odbiorze ale się upomiałem (znaczy wytargowalem :razz: ) W innym wypadku mógłbym zapomnieć o Pumie :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce w tym roku kupić fajerwerki w tym sklepie z tego co widzę że sklep ma dobre opinie więc się skuszę... xD

Oj to będziesz miał problem z nieterminowym dostarczeniem paczki i jest nawet ryzyko że dopiero przywiozą ci po Sylwku!. Z tego co wiem sklep przeżywa oblężenie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest napisane ze do 28 grudnia powinno sie zamawiac zeby paczka doszła.
Nie koniecznie sklep przezywa oblezenie tylko firmy kurierskie. Wczoraj w radiu slyszalem ze bardzo duzo ludzi na swieta zamawia prezenty przez internet i firmy kurierskie nie wyrabiaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Pytanie do tych co kupowali na korsarzu!
Ciekawi mnie jedna rzecz a mianowicie podatek. Jak biorę coś do koszyka, np. rakiety Thunder 19,90zł to jeszcze mi doliczają podatek 3,59zł. Czyli razem mam płacić 23,49 PLN, czy normalnie 19,90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka fajny sklep. Jeszcze u nich nie zamawiałem ale wysłałem do nich 3 meile i na każdy szybko odpowiedzieli. Pytałem się ich czy dałoby rade wzbogacić asortyment o Kasjopeje i trudno dostępną wyrzutnię Imagine JW165. Napisali że nie ma najmniejszego problemu i przed listopadem będą na 100 % te wyrzutnie w ofercie. Pytałem się też o gratisy. Mianowicie za jaką kwotę można wybrać sobie gratisy. Dostałem odpowiedź że za 10 % ceny zamawianego towaru. Na pewno w tym roku się skuszę i zamówię u nich dużo fireworksów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej jest napisane, że będzie dostępny dział NWP czyli te np. wyrzutnie 50mm.
Proszą także o wysyłanie propozycji :) Ja już napisałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NWP czyli ,,Nie Wymaga Pozwolenia" czyli takie wyrzutnie jak jw313 itp, są to wyrzutnie profesjonalne ale nie 1.3G na które trzeba mieć pozwolenie. Małe sprostowanie :mrgreen:

fk.pl to sklep bardzo szybko się rozwijający który chyba jako pierwszy wprowadził PRO NWP do sprzedaży. Ceny nie są wygórowane i jest to jeden z najlepszych sklepów z fajerwerkami w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było by fajnie jakby te ceny porządnie ustalili. tzn. każda wyrzutnia miała tylko nieco wyższe niż hurtowe. No i przydałoby się więcej tych wyrzutni NWP. np. z serii 10xx

Fajnie by było jakby zostały wprowadzone również baterie Tropica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam jedno pytanie.Dokładnie dotyczy gratisu...Jeżeli wartość zakupów w sklepie wynosi 220zł,(250 z przesyłką)Jakiej wartości on będzie?Rozmawiałem z kierownikiem sklepu na ten temat,i powiedział że około 20 złotych,ale chciałbym się dowiedzieć konkretną wartość.
Mam nadzieję,że pomoże mi pan powyżej :P
Z góry dziękuje ;)


No i przydałoby się więcej tych wyrzutni NWP. np. z serii 10xx

Sporo się pozmieniało...Teraz jest dużo profesjonalnych wyrzutni w sklepie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość speed1996

a mozna w tym sklepie samemu wybierac gratisy????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozna w tym sklepie samemu wybierac gratisy????????

:roll:
Zależy ile wydajesz..Bo tam działa to w następujący sposób.
Wydajesz 100zł,dostajesz wartość gratisu 10zł.
Dlaczego?Już mówię.
Tam gratis zależy od kwoty jaka jest przeznaczona na fajerwerki.
Dostajesz 10% gratisu z wybranej kwoty.
Czyli gdybyś wydał 250zł dostajesz gratis 25zł,Wydajesz 300zł dostajesz gratis 30zł itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to :P
Tak to nie ma,Bo załóżmy kupujesz za to 200zł a gratis 100zł :mrgreen:
Masz wyznaczoną kwotę gratisu,jak nie wiesz jaką spójrz na mój przedostatni post.

P.S
Mpiwowski,to nie mogłeś od razu mu odpowiedzieć :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to mu też nie chodziło :twisted: :twisted: :twisted: pytał się czy można samemu wybrać produkty gratisu. a nie kwotę gratisu. a ja nie wiem czy można, wiec mu nie odpowiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO RAZ 3 nie o to chodziło xD

on miał na myśli. Czy może SAM wybierać te produkty w ramach gratisu w tym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dzisiaj bardzo się zawiodłem na tym sklepie.Do tej pory nie miałem nic do obsługi sklepu, tylko do cen towarów.Dzis to się zmieniło, chciałem zakupić rury do moździerza, jednak osoba z którą rozmawiałem powiedziała że jesli nie kupię u nich fajerweków na sylwestra, to samych rur mi nie sprzedadzą :shock: Jest to moim zdaniem lekki szantaż no ale zostawie to bez komentarza :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można było się tego spodziewać. Ostatnio zatrudnili do pomocy przy zakupach jakąś mało uprzejmą osobę. O cenach to już szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...