Skocz do zawartości

[Bartosz] zakupy 2013


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie, prawie same kostki Piromaxa :) liczę na filmy i opinię. w Kolejnej części pojawią się jakieś kostki czy już petardy, art różne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O filmy się postaram tak jak co roku. W kolejnych częściach zdecydowanie kontynuacja kostek. Petardy i art. różne mnie po prostu nie bawią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie stuff się prezentuje.Wyrzutnie wygladają imponująco lecz są mało znane,no ale przecież ktoś musi je wypróbować.Za stuff jak najbardziej 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff 10/10 również uważam że kostki są najfajniejsze w sumie nie jestem zaskoczony :) i czekam na dalsze realizacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

część II

sklep: taniefajerwerki.pl

kwota: 710,00 zł

 

14np73a.jpg

 

Nie wykluczam, że po świętach będzie jeszcze trzecia i ostatnia część zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bartosz, na twój stuff zawsze można liczyć. Kostki które bierzesz zawsze okazują się hitem, dlatego też ciesze się, że niektóre z nich znalazły się również w moim stuffie (też wziąłem Rubicon'a i Fire Art'a). Przy takich kostka masz absolutną gwarancję niesamowitych efektów. Aż zazdroszczę widzom. Kometa i Piromax to firmy które aktualnie przodują pod względem jakości produktów NWP, mają bardzo ciekawe efekty i spory wybór. Triplex również niewiele im ustępuje.

Jako ktoś kto uwielbia dobry efekt, mogłeś jeszcze wziąć jeszcze jakiś wachlarz (widownia to uwielbia), a z mniejszych rzeczy fontanny PXF202 albo PXF204 (naprawdę ładnie się prezentują), kostki PXB2102, PXB2103, PXB2104 i PXB2105 (mimo małego kalibru oraz dość niskiej ceny mają naprawdę dobry efekt - przy odpaleniu dwóch czy trzech naraz w pokazie można mieć dobrą sieczkę na niebie, sam myślę nad zrobieniem takiego manewru) oraz ewentualnie jakiś moździerz.

Liczę na filmy ze strzelania!

Miłej zabawy i udanego sylwestra, mam nadzieję że w tym roku uda nam się zobaczyć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomity stuff poprostu coś kapitalnego.No widzę,że masz jeden z największych stuffów z pośrod wszystkich użytkowników tego forum.Zakupileś tą wyrzutnie Fire Art z piromaxa,którą mam juz pewien czas na oku i wiem kto może mi udzielić informacji o wrażeniach z tej kostki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bartosz, na twój stuff zawsze można liczyć. Kostki które bierzesz zawsze okazują się hitem, dlatego też ciesze się, że niektóre z nich znalazły się również w moim stuffie (też wziąłem Rubicon'a i Fire Art'a). Przy takich kostka masz absolutną gwarancję niesamowitych efektów. Aż zazdroszczę widzom. Kometa i Piromax to firmy które aktualnie przodują pod względem jakości produktów NWP, mają bardzo ciekawe efekty i spory wybór. Triplex również niewiele im ustępuje.

Jako ktoś kto uwielbia dobry efekt, mogłeś jeszcze wziąć jeszcze jakiś wachlarz (widownia to uwielbia), a z mniejszych rzeczy fontanny PXF202 albo PXF204 (naprawdę ładnie się prezentują), kostki PXB2102, PXB2103, PXB2104 i PXB2105 (mimo małego kalibru oraz dość niskiej ceny mają naprawdę dobry efekt - przy odpaleniu dwóch czy trzech naraz w pokazie można mieć dobrą sieczkę na niebie, sam myślę nad zrobieniem takiego manewru) oraz ewentualnie jakiś moździerz.

Liczę na filmy ze strzelania!

Miłej zabawy i udanego sylwestra, mam nadzieję że w tym roku uda nam się zobaczyć.

Pozdrawiam

 

Postaram się jeszcze o jakieś zakupy po świętach - choć nie obiecuję - więc może dojdzie coś z rzeczy zaproponowanych przez Ciebie.

Filmy myślę że będą.

Dzięki i również udanego sylwestra życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny Stuff :xmas_biggrin: masz dużą ilość kostek z przewagą konkretów !! w tym roku piromax robi niezłą furorę na polskim rynku :D mają efektowne kostki w niskiej cenie i to już jest wygrana :xmas_biggrin: i oczywiście tak jak kolega wyżej liczę na filmiki :D życzę Wesołych Świąt oraz udanego Sylwestra :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

część III - ostatnia

sklep: taniefajerwerki.pl

kwota: 475,00 zł

 

11h9t3d.jpg

 

W ten oto sposób stuff 2013 został skompletowany.

Tradycyjnie już stawiam na wyrzutnie, więc nie inaczej jest i w tym roku. Jak widać nie lubię się rozdrabniać, więc mój stuff jest bez zbędnych pierdół. Zdecydowałem się wypróbować nowego importera Piromax i już wiem, że był to świetny wybór. Nie zabrakło również sprawdzonej Komety.

Odpalać będę pojedynczo, jedynie co połączę to te najmniejsze kostki + JW31. Jak wiadomo "w kupie siła", więc mam nadzieję, że pomimo niedużych rozmiarów trochę zamieszania na niebie zrobią.

Zdjęcie całości wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nudzić to ty się nie będziesz. Świetnie wybrane kostki większego kalibru, które zadowolą wszystkich co będą je oglądać. Dodatkowo symboliczna paczka mocnych petard na rozgrzewkę. :)

Czekam na filmy i życzę udanego Sylwestra. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff robi wrażenie, zakupiłeś świetne kostki małe jak i te większe. Bardzo dobrze ,że testujesz Piromaxa (liczę na filmiki). Naprawdę jest konkret, sylwek na pewno będzie udany. Pozdro :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...