Skocz do zawartości

[Bartosz] zakupy 2013


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie się to wszystko prezentuje ;)/>/>/> Co to za rakieta?

Rakieta Pandora 2,5"

 

 

Bardzo dobre kostki, będziesz łączył czy może pojedyncze odpalanie?

Pojedynczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć. Przede wszystkim podoba mi się to, że wciąż testujesz inne produkty. Nie kierujesz się trendami, a podążasz wg. swoich upodobań. Natomiast mam pytanko - robisz pokaz?

 

 

Żartowałem, bardziej czy mimo pojedyńczego odpalania ustalasz kolejność w jakiej podpalasz kostki czy spontanicznie ustawiasz to na co Cię najdzie/co wpadnie Ci w ręke? Nie starasz się by na koniec dać Twoim zdaniem najbardziej szałowe kostki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć. Przede wszystkim podoba mi się to, że wciąż testujesz inne produkty. Nie kierujesz się trendami, a podążasz wg. swoich upodobań. Natomiast mam pytanko - robisz pokaz?

 

 

Żartowałem, bardziej czy mimo pojedyńczego odpalania ustalasz kolejność w jakiej podpalasz kostki czy spontanicznie ustawiasz to na co Cię najdzie/co wpadnie Ci w ręke? Nie starasz się by na koniec dać Twoim zdaniem najbardziej szałowe kostki?

 

Co roku staram się wynajdywać ciekawe kostki, z których niejedna debiutuje wśród stuffów na forum a później okazuje się hitem. Nie rozumiem dlaczego tyle osób uparło się na oklepane wyrzutnie, zwłaszcza Jorge, mając na rynku dostęp do tak wielu różnych produktów różnych importerów. Wystarczy poszperać w internecie, przejrzeć oferty sklepów, poszukać filmiki i można znaleźć naprawdę fajne rzeczy. To nie takie trudne.

 

Strzelam raczej spontanicznie, bez wcześniej ustalanej kolejności. Oczywiście najpierw staram się odpalać kostki nieco mniejsze by zaostrzyć apetyt widzów, bo z doświadczenia wiem, że w trakcie strzelania publiczność rośnie i dlatego potężniejsze baterie odpalam później ale nie na sam koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. Również lubię szukać ciekawych kostek, bo duma z posiadania i odpalania innych kostek niż ogónie widoczne jest dopełnieniem sylwestrowo-noworocznej radości pirotechnicznej.

Również wszystko idzie po północy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Również wszystko idzie po północy?

Dokładnie tak. Nie mam zwyczaju odpalania przed północą. Lubię odpalać wtedy kiedy trwa ta największa kanonada zaraz po 12.00 i fajerwerki wybuchają praktycznie z każdej strony. Wtedy wiem, że do tego dokładam się i ja. No i dochodzi jeszcze ta spontaniczna publiczość, czyli ludzie wychodzący z bloków, by witać nowy rok na dworze. Super sprawa, kwintesencja Sylwestra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna rzecz. Jeden rząd z TXB699 dla urozmaicenia. Wachlarz będzie połączony z U32442 Brocade King.

 

11twu1y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...