Skocz do zawartości

Nowy serwis - Video


witus

Jaki adres byłby lepszy?  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • www.videofireworks.pl
      35
    • www.videofajerwerki.pl
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym, abyście w tym temacie przedstawili swoje opinie dotyczące powstania nowego sub-portalu "Video" naszego serwisu fireworks.com.pl
Co myślicie o tym pomyśle, a może macie jakieś pomysły co w nim mogłoby się znaleźć?

Każda wypowiedź zostanie stosownie uwzględniona przeze mnie, gdyż jestem pomysłodawcą tego serwisu oraz Wapstera :smile:

Więcej szczegółów wkrótce :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wspaniały pomysł. Ludzie mogli by zamieszczać filmy swoich fajerwerków. Super. Wszystkie filmy były by w jednym sub-portalu w jednym miejscu :mrgreen:

jestem za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. zamieszczać, ale nie do końca - mianowicie każdy musiałby wrzucić swój film na YouTube/Google Video, potem wysłać link do nas, my byśmy go obejrzeli i sprawdzili czy nie zawiera nieodpowiednich treści, jak wszystko będzie OK to wtedy film zostanie umieszczony w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja ocenzuruję kilka filmików z Sylwestra i wam powysyłam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy by sam dodawal swoje filmy. bylo by podobnie jak na stronie maxior ale tu tematyka byla by tylko o fajerwerkach i tylko filmy.
Oczywiscie wszystkie filmy niezwiazane czy niezgodne z prawem byly by usuwane. Moglibyscie tez dodawac wszytskie filmy jakie istnieja na video google czy youtube do tego serwisu.
Filmy mozna by bylo dodawac z takich serwisow:
Film z Youtube.com
Film z Video.Google.com
Film z Wrzuta.pl
Film z Video.yahoo.com
Film z Metacafe.com
Film z Vimeo.com
Film z Veoh.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny pomysł,ale czy film mógłby już być przygotowany w sensie,że czy mogła by w nim być już muzyka itp.. :?: :?:

[ Dodano: 2007-03-26, 18:31 ]
jak tak to wchodze w to ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam tez do wypowiadania sie na temat adresu taj strony. JEsli macie jakies inne pomysly to zapraszam do ich prezentacji.

ja osobiscie uwazam zeleprzy byl by videofireworks.pl gdyz jest to nazwa anglojezyczna i mogl aby tez sciagnac gosci z zagranicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł wg mnie bardzo dobry.
Co do adresu tej przyszłej stronki (videofireworks.pl) to również bardzo mi się podoba.

Jednym słowem jestem jak najbardziej za, a nawet przeciw :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny pomysł,ale czy film mógłby już być przygotowany w sensie,że czy mogła by w nim być już muzyka itp.. :?: :?:

[ Dodano: 2007-03-26, 18:31 ]
jak tak to wchodze w to ;P


Pewnie.

Przecież to będą Wasze filmy i inne znalezione w różnych serwisach. Jedyny warunek to to, że film musi być związany z fajerwerkami i nie mogą w nim być sceny nieodpowiednie, wulgaryzmy etc.

Ciesze się, że ten pomysł Wam się podoba :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% jestem za powstaniem czegoś takiego.

Co do ankiety to proponuję opcję videofireworks. Tak żeby nazwa wzięła się od serwisu głównego. Może też przyciągnie zagranicznych, którzy wpisują hasła na wyszukiwarce w języku uniwersalnym (english).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak zrobimy adres videofajerwerki to mało zagranicznych do nas zajrzy a jak byśmy zrobili adres videofireworks to moglibyśmy się spodziewać sporo zagranicznych osób. Ja jestem za videofireworks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasi videofireworks

tylko filmy powinny być obejrzane wcześniej, by nie zamieszczać tam ścierwa żadnego, gdzie nic nie widać... tylko powinny być obrobione (chocby w Movie Maker), info, co to jest, jaka firma, orientacyjna cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie mozliwosc oceniania i komentowania filmow oraz wysylania meilow z wiadomoscia o tym filmie do znajomych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaje głos za videofireworks.pl :mrgreen: . Tylko żebyśmy tam nie zapodawali firmowych filmów ® bo mogą być problemy. Ale pomysł jest super. Jeszcze jeżeli dałoby rade ściągać na dysko w już pełen wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta strona będzie jak www.maksior.pl ludzie będą wrzucać filmy od razu na strone a nie np. wysyłając je na meile itp. Pokazując waspterowi modom. Od razu na strone a tej strony nie ma jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie o nic sie niemartwcie od martwienia sie to jestem ja...
Narazie mozecie podawac propozycje co do kategori w jakie ma byc podzielona ta strona...

Nieiwem czy bedzie adres videofireworks.pl bo domena juz istnieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie o nic sie niemartwcie od martwienia sie to jestem ja...

I ja :cool:


Wapster a kiedy ta strona ma powstać??


Może ja odpowiem, bo jestem głównym pomysłodawcą strony :P
No więc bliżej termin nie jest na razie znany - na razie pracujemy nad skryptem, a potem nad layoutem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...