Jump to content

Czy ''Słychać''już u was zbliżającego się sylwestra??

Recommended Posts

• Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

u mnie już słychać... mnie xd

Posted Images

Jak wczoraj byłem na piwku w plenerze, to już w oddali było widać nieduże kostki (pewnie marketowe :D) Ja sam co wieczór odpalam kilka petard i jakąs rakietkę czy rzymiaka :D Dzisiaj może trochę poszaleję 

• 11 months later...

Niestety cisza jak miakiem zasiał u mnie w mieście. Ja też nie walę bo szwagierka urodziła i nie chcę jej dzieciaka straszyć ale na sylwka dam grubo :)

O dziwo u mnie już czasem słychać jakieś petardy,nawet wyrzutnie ktoś ostatnio odpalał :D Zdecydowanie lepiej niż w poprzednich latach.

U mnie słychać strzały często ! w pobliskich miastach również, heh nawet akcja na spotted się zrobiła że nawalamy więcej niż rok temu ?

to będzie czuję naprawdę głośny sylwester !! :f_a:?

• 6 months later...
11 godzin temu, ostaszewski.wikt napisał:

Bardzo fajne i przyjazne zwierzętom, co jest dla mnie dość ważne, gdyż mój psiak się boi wystrzałów, są ciche fajerwerki. Dają ładny efekt wizualny a przy okazji są nieszkodliwe dla otoczenie 

???

• 4 months later...

Jak narazie niewiele się dzieje ale z pewnością słychać i to od 2 tygodni od czasu do czasu ktoś strzela rakiete a nawet mniejszą kostke, czuć zdecydowanie klimat. 

Wieczorem jak się wyjdzie na podwórko, to idą pojedyncze strzały, ale raczej petard, bo efektu świetlnego już od dłuższego czasu nie widziałem.