Skocz do zawartości

Sylwester bez śniegu?


MrLanC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


Eee w zeszłym roku też miałem rękawiczki grubaśne i nie spaliły się ! :)

Więc jest to jakieś wyjście tylko trzeba być bardzo cierpliwy ;)



W grubych rękawiczkach to jest porażka z odpalaniem lepiej kupić jakieś cienkie, ciepłe rękawiczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dam ci zadanie wpinania i łącznia kabelków przy tej temp. christmasexclaim.gif


Dla mnie to nie do wykonania ponieważ nie mam systemu i żadnych kabelków tylko lont a to połączę sobie w domu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie to nie do wykonania ponieważ nie mam systemu i żadnych kabelków tylko lont a to połączę sobie w domu :)

Ja również łącze wszystko w domu. Temat ogląda 23 osób post co minute normalnie jak w sylwestra hehe ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja To Akuratnie Miałem Akuratnie Na Myśli Odpalanie Zapalniczką Petard, ale jeżeli Chodzi o Kable, No To Koszmar Jest !!

A to nie możecie podpinać kabli w domu ? Eeee?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mpi zawsze można pokaz sylwestrowy odpalać w lato, wtedy jest ciepło i rękawiczek nie potrzeba


Co to za urok strzelać w lato? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


taki sam jak strzelanie w błocie i deszczu


Ja to widzę inaczej. Mnie nie interesuje, ze nie ma śniegu itd. itp. tylko strzelam w ten wyjątkowy dzień jak wszyscy.

PS: smillser nie nabijaj postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to widzę inaczej. Mnie nie interesuje, ze nie ma śniegu itd. itp. tylko strzelam w ten wyjątkowy dzień jak wszyscy.

PS: smillser nie nabijaj postów.




Jasne tylko podwójną radochę daje mi to podczas gdy sprzyja ku temu aura i czuć klimat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A to nie możecie podpinać kabli w domu ? Eeee?


:facepalm:


Jasne tylko podwójną radochę daje mi to podczas gdy sprzyja ku temu aura i czuć klimat.


No widzisz, ale dla mnie i tak radocha w sylwka jest większa niż jakby strzelać w lato. Stąd ten wybór. :happy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:facepalm:



No widzisz, ale dla mnie i tak radocha w sylwka jest większa niż jakby strzelać w lato. Stąd ten wybór. :happy:




No to nie rób problemu że wokół leży śnieg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to nie rób problemu że wokół leży śnieg


A czy ja robię problem? Ja tylko wyrażam swoją opinię nt. śniegu. Jak ja to odbieram. Śnieg nie ma dla mnie związku z większą radością w sylwka.

W ogóle o czym my tu piszemy, jak ktoś z firmy to przeczyta to się ze śmiechu posika. :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Łatwiej? Jak?

Wsadzic w snieg (ubic gorke w srodku 1/3 dlugosci mozdzierza) zawsze cos do mocowania przy nogach :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wsadzic w snieg (ubic gorke w srodku 1/3 dlugosci mozdzierza) zawsze cos do mocowania przy nogach :D


Wyrzutnia w śniegu ciekawe
Śnieg najlepszy do odpalania Rzymskich ognii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wsadzic w snieg (ubic gorke w srodku 1/3 dlugosci mozdzierza) zawsze cos do mocowania przy nogach :D


Właśnie to mi się nie sprawdziło na poprzednim sylwku. :happy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie to mi się nie sprawdziło na poprzednim sylwku. :happy:

No to nie wiem jak to zrobiles
Mi sie co roku sprawdza ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK
wolał bym żeby było -15 -20 Pzdr CraV


Hahah :laugh: przy - 20 ledwo co fajka wypaliłem xD , a co mówić o strzelaniu ^, w takiej temp B)

śnieg, grudzień , świeta - klikamt wiadomo fajnie ale według mnie sylwek bez sniegu jest udany.Trzeba sobie uświadomic i tyle, nie martwcie się śnieg bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że jest śnieg jak może być mróz? Wtedy śnieg się nie lepi i wtedy może bardziej przeszkadzać niż pomagać.
Oczywiście jest jeszcze wersja śnieg + temperatura na plusie. Wtedy można sobie odgarnąć zaspę łopatą i wbić w to np: rzymskiego ognia, albo obstawić tym wyrzutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...