Skocz do zawartości

Sylwester bez śniegu?


MrLanC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Przed chwilą dowiedziałem się , że dopiero po 20 grudnia ma zacząć porządnie przymrozić i sypać w całej Polsce :happy:
Według was sylwestra bez śniegu są udane ? Moim zdaniem sylwek + śnieg daje to coś.
Z chęcią posłucham waszych wypowiedzi na ten temat . :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie bo:

trudniej się chodzi, po jakimś czasie śmierdzi, psy sr**ą i kupy w nim nie widać jak napada 2 warstwa a poza tym na koniec zostaje wielki syf na ulicach, utrudnia też życie kierowcom. :P


Co do samego sylwka, zbyt mokro i paluchy szybciej marzną a także petardy tłumi. Same minusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak naprawdę śnieg chcę w świeta 24-26 a w sylwestra to jest to mi obojętne ,tylko żeby nie było dużego mrozu i aby nie wiało ;<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam ,

Przed chwilą dowiedziałem się , że dopiero po 20 grudnia ma zacząć porządnie przymrozić i sypać w całej Polsce :happy:
Według was sylwestra bez śniegu są udane ? Moim zdaniem sylwek + śnieg daje to coś.
Z chęcią posłucham waszych wypowiedzi na ten temat . :P


Dokładnie też jestem tego zdania ;)

Aby tylko deszcz nie padał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy w Grudniu Nie Ma śniegu to nie to samo,oczywiście lepiej się czuję gdy popada troszkę śniegu w grudniu.
W Sylwestra Może Być Dla mnie Śnieg, Wystarczą Grubsze Rękawiczki.ale zobaczmy Na To Z innej Perspektywy !!
Ja Rozumiem Gdyby Śnieg poprószył, Wszystko fajnie,Można iść na deskę do lasu i jest wszystko Dobrze.
Zobaczmy Na Miasto :
1. W Miastach Chlapa Nie Samowita,
2. Starsze Osoby Mogą Zapomnieć o Wyjściu z domu,
3. Utrudnienie Dla Kierowców,
Krótko Mówiąc Sparaliżowane Miasto.


Jak odśnieżarki Wyjadą Na Miasto, Firmy Sprzątające chodniki, Wszyscy Zaczną Piasek, Sól sypać to się dzieje katastrofa.
Firmy Posypią Piasek aby nie było ślizgo !! ale nie pomyślą jak śnieg stopnieje że piasek będzie uciążliwy i zalegał wszędzie.
(Odchody) Śnieg stopnieje Wszędzie lezą Kupki, (chodniki,pod sklepami,a nawet na przystanku). Ludzie Myślą "Śnieg popada to pies może wszędzie sr**" Głupoto człowieka.
Taka Króciutka Moja Wypowiedź, B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z śniegiem jest jakoś tak większy klimat, ale są tego minusy :)
wolał bym żeby było -15 -20 Pzdr CraV

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z śniegiem jest jakoś tak większy klimat, ale są tego minusy :)
wolał bym żeby było -15 -20 Pzdr CraV



-20 !! odechce Ci się strzelania po 45 minutach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wystarczy się Grubiej Ubrać i problem z głowy !!


właśnie nie problem z głowy, przy tych temp. to jest masakra. A rąk nie czujesz po 5min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


właśnie nie problem z głowy, przy tych temp. to jest masakra. A rąk nie czujesz po 5min.


A rękawiczki od czego są ;P ?
30min spokojnie powinieneś w nich wytrzymać :P

Do CraVen : niee temperatura powinna być do max -10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, ze temperatura w sylwka powinna być około od -5 do -10. Śniegu napadało dużo, ale wieczorem przestało już padać.
Ja już chce śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A rękawiczki od czego są ;P ?
30min spokojnie powinieneś w nich wytrzymać :P

Do CraVen : niee temperatura powinna być do max -10


Powodzenia przy odpalaniu w rękawiczkach. To chyba niewykonalne, i spore ryzyko podpalenia sobie ich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg w sylwestra jak i w święta nadaje takiego specyficznego klimatu :)
Odkąd pamiętam to w sylwestra zawsze padał śnieg i zdarzyło się może ze 2-3 razy, że nie było go wogóle i w tym czasie było sucho, lekki przymrozek lub padał deszcz.
Przez to iż śnieg zawsze padał w sylwka, przyzwyczailiśmy się do niego i utożsamiamy go z tym piękny, radosnym okresem świąt Bożego Narodzenia i zwyczajnie stał się symbolem świąt tak jak choinka czy karp ;)
Zresztą w Sylwka gdy jest pełno śniegu jest czym obłożyć wyrzutnie, moździerze itp. :P
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie wyobrazam sobie sylwestra bez sniegu xD bo jak mam sobie pomyslec o deszczy i blocie ... to mi sie odechciewa laczy wyrzutni ;p



Lubie to!

Śnieg przynajmniej maskuje te gówna, a bez śniegu nie odróżnisz gówna od błota, a gówien jest tyle samo co jak by był śnieg. Śnieg to urok, klimat i atmosfera dla Sylwestra i Świąt Bożego Narodzenia. Przy dodatniej temperaturze jest spore ryzyko opadów deszczu a jak jest na minusie to śnieg pada co jest znacznie lepsze niż deszcz! Na marznące ręce też jest sposób o którym rozmawialiśmy w innym temacie.

A mówienie że śnieg wygłusza petardy jest jak dla mnie bez sensu bo kto normalny rzuca petardy w śnieg wystarczy postawić na jakimś ogrodzeniu desce itp lub odgarnąć kwadracik 40x40cm śniegu by tam stawiać i odpalać petardy


Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powodzenia przy odpalaniu w rękawiczkach. To chyba niewykonalne, i spore ryzyko podpalenia sobie ich.


Eee w zeszłym roku też miałem rękawiczki grubaśne i nie spaliły się ! :)

Więc jest to jakieś wyjście tylko trzeba być bardzo cierpliwy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powodzenia przy odpalaniu w rękawiczkach. To chyba niewykonalne, i spore ryzyko podpalenia sobie ich.



Ale rękawiczki taktyczne mają otwory i możesz wyjomować palce przy odpalaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Eee w zeszłym roku też miałem rękawiczki grubaśne i nie spaliły się ! :)

Więc jest to jakieś wyjście tylko trzeba być bardzo cierpliwy ;)


Dam ci zadanie wpinania i łącznia kabelków przy tej temp. !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...