Skocz do zawartości

Moja Pirotechnika 2011


kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

txb602,txb603,txb604,txb605 oraz jw07 całość pójdzie w około 50s bo nie chciało mi się dokładnie łączyć lontu czasowo^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na każdej kostce jest symbol napisany markerem więc widać, poza tym można poszperać strony 1-2 i tam już wszystko napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo, bardzo dużo błędów z mojej strony ale pomimo to jest bardzo zadowolony z pokazu :) Dziura czasowa jest dlatego ponieważ źle skręciłem kable w baterii cypr na 7 kanale.Komentarze jak zawsze oryginalne, mama prawie się popłakała xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry półprofesjonalny pokaz. Myślę, że spokojnie mógłbyś nim obsłużyć niejednego sylwestra w hotelu, czy wesele. Mam jednak kilka uwag:

1. Kostki z serii TXB60x mogłeś dać w układzie "V" tak, żeby rozszerzyć plan na niebie.
2. W celu uniknięcia niewypałów, zamiast skręcać mogłeś użyć żelek, a jak już skręcasz to powinieneś pamiętać, ze miedź w kablach jest oksydowana nieprzewodzącą prądu warstwą, więc końcówki kabli przed skręceniem powinno się przetrzeć delikatnie papierem ściernym.
3. Szkoda, że niewypał padł akurat na jedyną w pokazie kostkę w układzie FAN.

Poza tym wszytko wyglądało poprawnie. Generalnie widzę, ze "PyroBox" spisuje się całkiem dobrze. Poza tym film dobrze nagrałeś, z odległości, która umożliwiła ujęcie większości efektów. Ogólnie mniejszego budżetu, twój pokaz wypadł dużo bardziej profesjonalnie i po prostu ładniej niż to, co zaprezentował capensis. Na filmie też praktycznie, z małymi wyjątkami, nie słychać zbędnych komentarzy.
Moja ocena:
-dobór materiału 9/10 (zabrakło baterii FAN)
-podpięcie zapałów 5/10 (-5 za skręcanie kabli)
-zabezpieczenie materiału 10/10 (m. in. okrycie folią aluminiową)
-ogólne wrażenie artystyczne 8/10 (-1 za dziurę spowodowaną niewypałem, drugi -1 za kostki tripla w układzie "I" zamiast "V")
-wybór systemu 10/10 (trzeba docenić, ze to twoja własna konstrukcja)
-ocena końcowa 8/10 (żebyś nie spoczął na laurach ;)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz widać, że dopięty na ostatni guzik, bez jakichkolwiek przerw i zlewania się efektów. Jedynie szkoda, że Cypr nie odpalił...
Ogólnie pokaz wypadł bardzo profesjonalnie. Moja ocena: 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc :)
W pokazie było tak mało wyrzutni fan ponieważ pokaz miał się odbyć w lesie gdzie miałbym mało miejsca, plany się zmieniły 30 grudnia ale niestety miałem tylko 1 kostkę - cypr.Co do kabli to nie wina skręcania tylko podłączenia do systemu :) Grunt to to, że znowu zacząłem się interesować pirotechniką na poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kameleon, pokaz bardzo ładny, jedyne czego mogę się przyczepić to to że zabrakło złota (ale to kwestia gustu no i złoty cypr nie odpalił) i porządnego walnięcia na finał (np. one row)
FPS, musisz pamiętać, że mój system nie miał tyle kanałów co kameleona, poza tym moje doświadczenie w pokazach jest o wiele mniejsze, pierwszy raz bawiłem się też quickmatchem i byłem w szoku że prawie wszystko wypaliło. Szkoda że tylko mnie skrytykowałeś, a nie zrobiłeś tak szczegółowego komentarza jak u kameleona. Odnośnie filmu to kameleona jest lepszy, jednak ja wstawie jeszcze 2 na których prawdopodobnie będzie lepiej wszystko widać.
Ogólnie dla kameleona 9,5/10 za pokaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zapomniałem dodać, że strzelałem na meteorze 8 a nie na pyroboxie :) (nie chciało mi się kabli rozwijać :P )




No to punkt dla Ciebie


Punkt? a może minus? Możliwe, że to właśnie przez tą chińską zabawke nie odpaliło tej jednej. B)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...