Skocz do zawartości

taniefajerwerki.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich
Szanowni forumowicze.
Długo mnie nie było ale jak to się mówi - jak mnie długo nie ma to wracam ze zdwojoną siłą ;) Nowy projekt mojego pomysłu już został "wykryty" przez forumowiczów. Mówię oczywiście o wysyłce w cenie 5 PLN. Pomysł zrodził się po tekście który usłyszałem w pracy a mianowicie
- 13 jest pechowy ... - no to w tym miesiącu nie będzie :)
Oczywiście jeżeli ktoś z forumowiczów chciałby złożyć zamówienie podczas weekendu to tak po cichu ... od jutra już można pisać w tej sprawie żebym ją uaktywnił.
Co nowego planuję ... hmmm
Wprowadzę bardzo dużo nowości firmy SUPER Power która w tym roku ściągnęła MASĘ nowych produktów z których znacząca ilość jest godna uwagi dlatego zagoszczą w mojej ofercie. Z racji uprzejmości w/w importera już niedługo pojawią się też nowe systemy, sekwensery i ... duuużo stuffu który zadowoli nawet najwybredniejszych. Jak zwykle firmy prezentujące produkty będą moje (kręcone w Polsce).Na pewno jeszcze w tym miesiącu chcę zrobić (na krótko) pakiety bomby + rura w lepszej cenie . Pakiety bombek będą dostępne w sklepie krótko i będzie ich ograniczona ilość więc warto czasem zajrzeć na www.taniefajerwerki.pl. Ogólnie szelek jest już ograniczona ilość bo sprzedają się jak świeże bułki i przy okazji zdementuję informacje które do mnie docierają.
1,75 nie jest produktem o mniejszym efekcie od 2" - powiedział bym nawet że w tym roku jest na odwrót :)
Oprócz tego w przyszłym tygodniu docierają do mnie nowe gadżety firmowe które będę dokładał losowo do paczek.Zapalniczki już są rozdawane - niektórzy już je mają i sobie chwalą - a są typowe do odpalania piro bez spalania sobie palców i ... "kota macie gratis od TF" :w00t: ?? :laugh:
Przyszły tydzień będzie też premierowym co do wprowadzenia nowej petardy hukowej i tu wsadzę patyk w mrowisko ... FP3 przy niej jest blade ... Cenowo oczywiście wygra FP3 ale mocą niestety już nie jest najmocniejsze na rynku z petard <NWP> Mam w końcu swojego faworyta :P
Dodatkowo tak ja w zeszłym roku do każdej paczki powyżej 100 PLN od teraz dokładam wulkan SILBERFACHER (filmik tego mocarza na stronie mojego sklepu) w uwagach proszę wpisywać :forumajerwerki - nick.
Pozdrawiam xender

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, Bon Tony to jest to ;) ! Przy okazji potwierdzam: 1,75" walą lepiej od 2" - dzisiaj albo jutro wstawię filmiki z wczoraj (wszystkie efekty były strzelane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam taka paka za piątaka. Forumowicze róbcie zakupy za duże kwoty to wysyłka będzie darmowa :)

Panie Pawle dziękuję za super Gratisy i trzeciego kota na szczęście ;)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Czy zamierza Pan wprowadzić może szelki, które były wczoraj odpalane na prezentacji. 2" 1.4G, bo efekty miały naprawdę sporawe. :happy:

Tak wiem i zaczniecie mnie namawiać do 1,75" to odpowiadam NIET. A to dlatego bo nie będę znowu kupował kilkunastu rur, a 2" rurki już mam.

PS: A Bon Ton potwierdzam wczoraj aż mnie uszy zabolały na sekundę. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aktualne promocje się kończą? Chodzi mi tu głównie o moździerz dokładany do zamówienia za min. 130zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy aktualne promocje się kończą? Chodzi mi tu głównie o moździerz dokładany do zamówienia za min. 130zł?


Nie, nie kończą się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i po kolei ...

Do kolegi velibrum - I tu skucha bo ciężko jest ocenić te szelki jednoznacznie. Jedne i drugie są bardzo ładne. Trzeba wziąć pod uwagę że ... 2" leci wyżej :laugh: 1,75 niżej. Co w jednym i drugim przypadku nie oznacza ani lepiej ani gorzej :) Przy okazji zdementuję opinie. Red Wave - ani nie jest najładniejszym ani też największym efektem. Klienci którzy kupili już 2 " nie są w stanie podać jednoznacznego faworyta co oznacza że ... w grę wchodzą tylko gusta a o gustach ... :laugh:

Do kolegi Cooli- Cieszę się że szanowny Kolega jako jeden z nielicznych potrafi docenić gratis. Proszę zatem na PRV o adres e-mail. Prześlę kod do sklepu na fajnego bonusa przy następnych zakupach. Chyba że mam słać kolejna zapalniczkę - kolekcja to 5 kolorów i wzorów ;)

Do kolegi mpiwowski - Po pierwsze szkoda że nie zostaliśmy sobie przedstawieni na prezentacji. Po drugie - pojadę teraz na grubo. Ssss aż mnie palce świerzbią :blush: Z 2" cylindryk leci aż miło co może potwierdzić już nie jedna osoba. Jutro podam dokładną średnice jednych i drugich szelek to można się będzie zorientować o co "biega" B). Jedno jest pewne - do Italian Style ta konfiguracja jest po prostu wyśmienita. Fachowcy wiedzą o co chodzi ;)

Do kolegi domin839 - Nie nie kończą się ale kończy się SP0006 więc dopóki będzie moździerz - będzie promocja :D

Do kolegi tomaszak - Nie nie będzie z prostej przyczyny, nie ma już bomb u importera. Kto zdąży to zdąży ale na moje oko będzie to samo co w zeszłym roku koło 20 grudnia pozostaną już tylko pytania o bomby :laugh: bo ... dla siebie muszę tez zostawić jakąś solidna partię na przyszły rok.

Uf.
Pozdrawiam xender

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego xender, lepszego porównania już chyba nie może być ;)

http://www.youtube.com/watch?v=yDQbMbiW3WE

http://www.youtube.com/watch?v=k4PW5GcRH6w

1,75" lecą trochę niżej, przez co (osobiście) lepiej spoglądam na ich efekty, niż na 2". No ale wiadomo, kwestia gustu. Dodatkowo wolę, gdy efekty są bardziej nieszablonowe i ubogacone w jakiś dodatkowy glitterek czy crackling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat ciezko porownac efekty, widac wyraznie ze 1,75 leca duzo nizej przez co efekt wydaje sie byc wiekszy, ale 2" maja za to bardziej "kuliste" efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno otrzymałem paczkę i jestem bardzo zadowolony :D Dziękuje za gratisy, w postaci zapalniczki i bombki 1,75, na pewno przetestuje i dam filmik.
Po następne zakupy wracam niebawem i prawdopodobnie zaciągnę też znajomego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że chyba każdy docenia sklep Pana Pawła, a nie tylko Cooli :)
Choćby za 2" bombki, gdzie nikt w takim sklepie jak TESCO czy Real tego nie kupi, bo... nie ma :laugh:
U Pana Pawła są, dlatego ma tylu klientów i to też by tylu nie miał gdyby nie zasługa adminów forum, bo pewnie większość zrobiła zakupy poprzez właśnie to forum! :)

Ja w tym roku zakupy zrobię obowiązkowo, niestety albo pod koniec listopada albo na początku grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożyłem w niedzielę, paczka przyszła dzisiaj (błyskawica). Solidnie zabezpieczona, zawartość w stanie idealnym. Gratisowo moździerz i zapalniczka. Polecam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo

W tym roku mikołaj ma wolne bo to My rozdajemy prezenty. Od dziś każdy klient dokonujący zakupów on-line otrzyma do przesyłki prezent. Kwota zakupów nie ma znaczenia. Prezent dostaje KAŻDY klient. Oczywiści większe zakupy to większy prezent ;)

Pozdrawiamy www.taniefajerwerki.pl


Nowa akcja na TF. Tym razem xender bawi się w św. Mikołaja :P
Moje pytanie: do kiedy prawdziwy Mikołaj ma urlop ? Bo nie wiem, czy spieszyć się z zakupami, czy nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ma urlop z tego co mi wiadomo parę dni temu próbując wejść do jakiegoś domu połamał sobie obydwie nogi wchodząc przez komin i dodatkowo przypalił sobie tyłek :) więc z urlopu chyba szybko nie wróci :)!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Pana Pawła zamawiałem już dwa razy. Jestem bardzo zadowolony. Paczka wysyłana jest bardzo szybko i jest świetnie zabezpieczona. Dodatkowo szybki kontakt mailowy. Dziękuję za gratisy w postaci zapalniczki i bombki 1,75". Na pewno jeszcze nieraz zrobię tu zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja może pochwalę się zakupami (bardzo udanymi) na TF.

Jak znajdę zfotki zakupów wcześniejszych to również dołącze

Ostatnie zakupy:

tf1.jpg

Gratis kostka z prawej KWARC i 2 wulkany Kellera


Znalazłem też przedostatnie zakupy :)

bombki.jpg

Zakupy naprawde Tanio Szybko Sprawnie ;)
Zakupiłem w tym sklepie juz dobre ponad 100 szelek i bomb i jestem zadowolony z produktów :)

A jak już się chwalić to zamawiałem już 4 razy w tym sklepie :) i Zawsze gratisy były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzę te foty to się we mnie zazdrość budzi :laugh: , daj kilka bombek B)

btw. ja w następnym tygodniu zamawiam bo w poniedziałek urodzinki ^^ a nie wiem czy nastawić się na głownie kostki z fm, czy fk albo kupić na tf dużo bomb bo prawie żadnych kostek nie mają w fajnych cenach żeby więcej kupić a wydam maks 400zł daj jakąś radę, co o tym myślisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś ciekawi to posiadam zdjęcie rozebranej szelki cylindrycznej 1,75".

http://imageshack.us/photo/my-images/443/imag0051y.jpg/

Na zdjęciu wyraźnie widać bardzo grubą średnicę ścianek, dodatkowo zatyczki (górna/dolna) są bardzo grube i bardzo twarde dodatkowo górna zatyczka jest zalana silnym klejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja w tym sklepie kupuje osobiście bo mam do niego jakies 6 km.Polecam w 100%, ze wzgledu na ceny ,fajne gratisy i porady pana Pawla odnosnie sprzetu,ktory chcemy zakupic.Polecam takze SP1007 Super Top ze wzgledu na huk i sile tej petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanko czy trwa w ogóle taka akcja jak rok temu, że 15% zniżki jest na zamówiony towar?


W tym momencie jest 5% za pierwsze zamówienie przy rejestracji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...