Skocz do zawartości

taniefajerwerki.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi


Pełen profesjonalizm. Świetny kontakt, bardzo dobrze zapakowana paczka, świetne gratisy!!! W 100% polecam!!!


Zgadzam się z wypowiedzią tomszak'a!
Z tym gratisem też się nie spodziewałem: duża paczka petard, nie wiem ile tam ich jest 200-300? :):rolleyes:

POLECAM SKLEP!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj paczka została wysłana, przed chwilą odebrałem z rąk kuriera także w sumie jak na takie warunki poszło wszystko szybciutko. duży plus
paczka dobrze zapakowana i zabezpieczona także plus dla sklepu. Gratis ogólnie dostałem większy niż przysługiwał (dokładnie 17,3%, bo napisałem, że gdyby byli tak mili to mogliby dołączyć jeszcze jedną szelke, bo brakowało mi chyba 70gr z gratisu do niej co też uczynili także super). dodatkowo gratis dostałem wielką (naprawde wielką) paczkę K0203. Niby nic, ale miła niespodzianka. Sam kontakt z obsługą sklepu bardzo dobry i sprawny. Na bierząco byłem informowany o stanie zamówienia, ew. zmianach i przygodach (jak np, że za pierwszym razem kurier nie przyjął paczki, bo sie firma nie wyrabiała i niestety wysyłka będzie o 2 dni opóźniona)

Ogólnie jak ktoś szuka asortymentu SP to lepszego sklepu nie znajdzie. POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem dzisiaj zamówienie na szelki z SP, zobaczymy jak się sklep spisze. W każdym razie kontakt do sklepu jest dobry, przynajmniej tak po rozmowach telefonicznych mogę wnioskować. Paczki spodziewam się na początku przyszłego tygodnia. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Złożyłem dzisiaj zamówienie na szelki z SP, zobaczymy jak się sklep spisze. W każdym razie kontakt do sklepu jest dobry, przynajmniej tak po rozmowach telefonicznych mogę wnioskować. Paczki spodziewam się na początku przyszłego tygodnia. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

fps


Jak złożyłeś przed południem to jutro będziesz miał paczke, jesli po poludniu to zapewne w piatek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim sklep taniefajerwerki byłem u Pana Pawła osobiście pełen profesjonalizm, wszystkie niezbędne informacje zostały mi przekazane Pan Paweł jest bardzo miły nawet sobie trochę pogadaliśmy o fajerwerkach :P, a na koniec po zakupach dostałem miły gratis. Polecam wszystkim sklep taniefajerwerki ceny są niskie obsługa na wysokim poziomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem wiadomość od p. Pawła, że dzisiaj wysyła towar. Jutro ma być paczka. Jak na razie same pozytywy. Uprzejma, fachowa obsługa i dobry kontakt.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dotarła poniżej fotka:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/589f8c5fe269b45c.html

Podsumowując przebieg transakcji. Gorąco polecam wszystkim zakupy w sklepie taniefajerwerki.pl Kontakt z p. Pawłem jest bardzo dobry. Obsługa jest miła i bardzo fachowa. Dostawa - rewelacja (czekałem na paczkę tylko 24h. Wszystko solidnie zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniami i wilgocią. Do paczki dołączone były miłe gratisy (płyta z prezentacją produktów, długopisy i wielki worek z petardami :)no i lontu jest o metr więcej niż zamawiałem)
Jeszcze raz wszystkim polecam zakupy w tym sklepie.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny zamówiłem paczkę od Pana Pawła i po raz kolejny MEGA pozytyw (jak na allegro :P ). Miła obsługa, wszystko tak jak powinno być! Jeśli ktoś się zastanawia czy coś kupić to SZCZERZE znowu polecam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zamówić w tym sklepie, a jak wy zamawiacie od tego Pana Pawła osobiście i jeśli zamówisz od tego Pana masz jakiś upust czy coś? Za ile tam zamawialiście, że takie super gratisy ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do pana Pawła na forumfajerwerki i powiedz że chcesz u niego fajerwerki zamówić.P.S użytkownik nazywa się Xender



//EDIT Każde zamówienie jest traktowane oddzielnie i na gratisy nie ma reguły, więc nie pisz że coś dostaniesz na pewno bo później będzie płacz że ktoś dostał to a ja nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam zamiar zamówić w tym sklepie, a jak wy zamawiacie od tego Pana Pawła osobiście i jeśli zamówisz od tego Pana masz jakiś upust czy coś? Za ile tam zamawialiście, że takie super gratisy ? :D


Szanowni Klienci

Miło nam powiadomić Państwa, że...

Od 14 do 22 grudnia, czyli przez najbliższe 8 dni proponujemy dodatkowe atrakcje związane z zakupami w naszym sklepie

1) Każda osoba, która dokona zakupu przez internet za kwotę min . 100 PLN i wybierze opcję wpłaty na konto otrzyma w prezencie topowy wulkan SILBERFACHER tworzący ścianę ognia.

2) Każda osoba, która dokona zakupów na miejscu za kwotę min. 30 PLN otrzyma 1 dużą rakietę zupełnie za darmo.

3) Przy zakupach powyżej 500 PLN - wysyłka GRATIS

Dodatkowo informujemy, że przy zakupach internetowych do każdej paczki dokładamy upominek pirotechniczny:)


Dodatkowo dla userów forum rabat 15% który można odebrać tylko w towarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam zamiar zamówić w tym sklepie, a jak wy zamawiacie od tego Pana Pawła osobiście i jeśli zamówisz od tego Pana masz jakiś upust czy coś? Za ile tam zamawialiście, że takie super gratisy ? :D


Zamówienia najlepiej składać mailem. W treści oprócz zamawianych artykułów należy podać dane odbiorcy przesyłki: imię, nazwisko, adres nr PESEL oraz telefon kontaktowy. W mailu koneicznie podaj nick z forum wtedy masz towar ekstra za 15% kwoty zamówienia. Wpłaty można dokonać na konto lub zamówić przesyłkę za pobraniem przy czym przy wpłacie na konto koszt przesyłki wynosi 20zł a za pobraniem 30...

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szanowni Klienci

Miło nam powiadomić Państwa, że...

Od 14 do 22 grudnia, czyli przez najbliższe 8 dni proponujemy dodatkowe atrakcje związane z zakupami w naszym sklepie

1) Każda osoba, która dokona zakupu przez internet za kwotę min . 100 PLN i wybierze opcję wpłaty na konto otrzyma w prezencie topowy wulkan SILBERFACHER tworzący ścianę ognia.

2) Każda osoba, która dokona zakupów na miejscu za kwotę min. 30 PLN otrzyma 1 dużą rakietę zupełnie za darmo.

3) Przy zakupach powyżej 500 PLN - wysyłka GRATIS

Dodatkowo informujemy, że przy zakupach internetowych do każdej paczki dokładamy upominek pirotechniczny:)


Dodatkowo dla userów forum rabat 15% który można odebrać tylko w towarze.



No to mnie chyba nie obowiązywało to, bo zamówiłem za 190zł prawie i w tym okresie promocyjnym nie dostałem tego topowego wulkanu. Upominek dostałem, ale tego rabatu też nie. Trudno :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to mnie chyba nie obowiązywało to, bo zamówiłem za 190zł prawie i w tym okresie promocyjnym nie dostałem tego topowego wulkanu. Upominek dostałem, ale tego rabatu też nie. Trudno :)


Panowie

Czytam czytam i sam nie wierzę własnym oczom :) Każdy ma jakąś wersję więc może ja wyprostuję wszystkie niejasności.
Akcja "FAJT" czyli 15% rabat - zakończyła się 10-12-2010. Wszystko napisane jest w temacie więc proszę o nie wprowadzanie w błąd innych użytkowników forum. Nie było żadnego odzewu na temat tego żeby akcję wydłużyć więc ... nie została wydłużona.

Zamówienia forumowe składamy na e-mail bo wtedy wiem że jest to zamówienie z forum "i takie zamówienie" traktowane jest inaczej ;)
Zawsze można porozmawiać i ... zawsze Ci którzy rozmawiają swoje wynegocjują ;)

A kolega lubinek dostaje OFICJALNE FORUMOWE PRZEPROSINY za brak wulkanu w przesyłce ... i publiczne oświadczenie że:
1) Przy następnym zamówieniu otrzyma 1 wulkan który mu się należy
2) Drugi wulkan zaległy
3) Trzeci wulkan za karę że nie dostał pierwszego :)
4) 20% rabatu na całe złożone zamówienie (z wyjątkiem produktów ASG - chyba że porozmawia i tam tez coś wynegocjuje) ;)

Mam nadzieję że "kara" którą sam sobie wymierzyłem jest wystarczająca i kolega lubinek przyjmuje przeprosiny :)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie

Czytam czytam i sam nie wierzę własnym oczom :) Każdy ma jakąś wersję więc może ja wyprostuję wszystkie niejasności.
Akcja "FAJT" czyli 15% rabat - zakończyła się 10-12-2010. Wszystko napisane jest w temacie więc proszę o nie wprowadzanie w błąd innych użytkowników forum. Nie było żadnego odzewu na temat tego żeby akcję wydłużyć więc ... nie została wydłużona.

Zamówienia forumowe składamy na e-mail bo wtedy wiem że jest to zamówienie z forum "i takie zamówienie" traktowane jest inaczej
Zawsze można porozmawiać i ... zawsze Ci którzy rozmawiają swoje wynegocjują ;)

A kolega lubinek dostaje OFICJALNE FORUMOWE PRZEPROSINY za brak wulkanu w przesyłce ... i publiczne oświadczenie że:
1) Przy następnym zamówieniu otrzyma 1 wulkan który mu się należy
2) Drugi wulkan zaległy
3) Trzeci wulkan za karę że nie dostał pierwszego :)
4) 20% rabatu na całe złożone zamówienie (z wyjątkiem produktów ASG - chyba że porozmawia i tam tez coś wynegocjuje)

Mam nadzieję że "kara" którą sam sobie wymierzyłem jest wystarczająca i kolega lubinek przyjmuje przeprosiny :)

Pozdrawiam



No ja oczywiście przeprosiny PRZYJMUJĘ :)
Ja nie robię żadnych tutaj wymówek, że nie dostałem czy coś, ale jak była taka akcja, to czemu miałaby mnie ominąć i ją nie dostać :)
Zamówienie pewnie złożę (luty-marzec) [Pan Paweł wie o co chodzi :D ], więc można się jakoś dogadać co do tych czterech punktów wyżej wymienionych :)

Co do sklepu to jeszcze raz POLECAM. MIŁA obsługa i BŁYSKAWICZNA wysyłka. Zamówiłem, paczka została wysłana do mnie w ten sam dzień, na drugi dzień odebrałem. Błyskawicznie przyszła mimo warunków atmosferycznych z Warszawy do Lubina.

Pozdrawiam Pana Pawła :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xender dzięki za wyjaśnienia. Co do sklepu wystarczy przeczytać post właściciela sklepu, żeby zdać sobie sprawę jakie tam jest podejście do klienta ;)
Ja się pytam publicznie teraz czy ktoś z fm napisał nam chociażby, że ma nas w głębokim poważaniu...
Ja wszystkim polecam zakupy w tym sklepie. Zwłaszcza tym, którym zależy na czasie oraz profesjonalnej obsłudze.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podobnie jak w roku ubiegłym polecam osobistą wizytę w sklepie. Towar zamówiłem wcześniej, więc pojechałem go odebrać.
Miło i fachowo - czego chcieć więcej...
Wizyta u Pawła to czysta przyjemność :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już moje drugie zamówienie w tym roku i muszę powiedzieć, że to się głowie nie mieści... Paczka Opekiem dotarła już po 20 godzinach, jak zobaczyłem ile dostałem gratisów to aż się przeżegnałem :w00t: Nie wiem gdzie na tym świecie uchowali się tacy ludzie jak Paweł :P Jak dla mnie jest to sklep nr.1 w Polsce
POLECAM !!!
img9775t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony z zakupów mogę w 100% powiedzieć, że obsługa i kontakt stoi w tym sklepie na wzorcowym poziomie. Po perypetiach z fm domawiałem towar o 2-ej w nocy 23.12. Wcześniej ustaliłem istotne fakty dotyczące transakcji poprzez maile i priv. Paczka została nadana już w południe na zasadzie kredytu zaufania, za co podziękować zapomniałem i dziękuje teraz i tutaj. W poniedziałek w południe kurier dostarczył mi paczke. Wszystko zgodnie z zamówieniem oraz materiały promocyjne (katalog i cd-ik). Towar nieponiszczony. Dodatkowy plus za naklejki "Uwaga szkło". Na pewno w większości przyypadków zapobiega lotom paczki. Reasumując jeżeli zależy wam na czasie i bezstresowej transakcji z pełną opcją kontaktową wiecie gdzie należy dokonywać zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zadowolony z zakupów mogę w 100% powiedzieć, że obsługa i kontakt stoi w tym sklepie na wzorcowym poziomie. Po perypetiach z fm domawiałem towar o 2-ej w nocy 23.12. Wcześniej ustaliłem istotne fakty dotyczące transakcji poprzez maile i priv. Paczka została nadana już w południe na zasadzie kredytu zaufania, za co podziękować zapomniałem i dziękuje teraz i tutaj. W poniedziałek w południe kurier dostarczył mi paczke. Wszystko zgodnie z zamówieniem oraz materiały promocyjne (katalog i cd-ik). Towar nieponiszczony. Dodatkowy plus za naklejki "Uwaga szkło". Na pewno w większości przyypadków zapobiega lotom paczki. Reasumując jeżeli zależy wam na czasie i bezstresowej transakcji z pełną opcją kontaktową wiecie gdzie należy dokonywać zakupów.




Jako że towar w złożonym przez pokiego zamówieniu był częściowo dla mnie,to by sie niepowtarzać w 1oo% podpisuje sie pod każdym słowem,jakie zamieścił w tym temacie, Najlepszy sklep internetowy jak dla mnie;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w sklepie stacjonarnym i wiecie co wam powiem, sklep godny polecenia, sprzedawca bardzo miły i dostałem fajne gratisy: 2 rakiety fireball XL5, jedną rakietę super star, wulkan Silberfacher i garść gwizdków, żabek itp. .
Moja ocena 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To już moje drugie zamówienie w tym roku i muszę powiedzieć, że to się głowie nie mieści... Paczka Opekiem dotarła już po 20 godzinach, jak zobaczyłem ile dostałem gratisów to aż się przeżegnałem :w00t: Nie wiem gdzie na tym świecie uchowali się tacy ludzie jak Paweł :P Jak dla mnie jest to sklep nr.1 w Polsce
POLECAM !!!
img9775t.jpg


Ile za to dałes ?
Czyli ze się opłaca ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...