Skocz do zawartości

JW86 Moździerz (Jorge)


witus

Rekomendowane odpowiedzi

JAK to jest z mozdziezami chcialem sobie ten z biedronki kupic ale jakos nigdy nie mialem mozdzieza jak to jest zapala sie kulka i tam wklada chyba tak??


Ale ludzie na tym forum są leniwi, trzeba poszukać to nic nie boli, co do odpalania to wkłada się najpier do moździerza kule tak, żeby lont wystawał, a później się ucieka i spieprzasz :P.

Ja równiez polecam ten moździerz miałem go na sylwestra, piękne kolowe chryznatemy, niestety nie mają craclingu, a szkoda by były jeszcze bardziej efektowne. Jedyną ich wadą jest krótki lont, i sobie paluchy popodpalałem. Ale i ta bardzo polecam bo jest to tani moździerz a efekty ma piękne !


P.S. Jeżeli by ktoś miał wątpliwości co do kupna, to zapraszam do "zasysania" filmów z 6 moździerzami (chodziło mi o kule) http://www.speedyshare.com/527483875.html

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Patrząc na te filmy możdzierzy od Witusa to trzeba przyznać że JW86 jest lepszy od Super Artilery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chciałbym się dowiedzieć czy lepiej kupić ten moździerz czy może JW 47 Super Artilery? Super Artilery zamawiałbym w sklepie u Krzyśka gdzie kosztuje 25 zł. Ceny są więc takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czy lepiej kupić ten moździerz czy może JW 47 Super Artilery? Super Artilery zamawiałbym w sklepie u Krzyśka gdzie kosztuje 25 zł. Ceny są więc takie same.


Ja bym wziął Super Artilery. Miałem go i ten moździerz pokonał Pyro Mana. Super Artilery jest super :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czy lepiej kupić ten moździerz czy może JW 47 Super Artilery? Super Artilery zamawiałbym w sklepie u Krzyśka gdzie kosztuje 25 zł. Ceny są więc takie same.


Ja bym wziął Super Artilery. Miałem go i ten moździerz pokonał Pyro Mana. Super Artilery jest super :wink:


Nie miałeś tego z Biedronki i się wypowiadasz...
Według mnie ten z Biedronki miał większe i lepsze efekty. Możesz porównać obydwa moździerze, gdyż wszystkie ich pociski nakręciłem i udostępniłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeżeli moździerz będzie w biedrze w tym roku to ją kupie. Mam tylko pytanie czy rura wytrzyma i czy po którymś strzale się nie rozleci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli moździerz będzie w biedrze w tym roku to ją kupie. Mam tylko pytanie czy rura wytrzyma i czy po którymś strzale się nie rozleci ?



Napewno sie nie rozleci :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli moździerz będzie w biedrze w tym roku to ją kupie. Mam tylko pytanie czy rura wytrzyma i czy po którymś strzale się nie rozleci ?


Jorge wszystkie swoje produkty wykonuje solidnie - i rura od moździerza też była solidna. Wytrzymała bez problemu. Jedyne co, to że była bardzo gorąca po wystrzale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno kupie w tym roku ten moździeż i zastanawiam się jeszcze czy ten czy super altillery :?: bo podobno nie wiele się różnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateo, te dwa moździerze są takie same, więc kupuj te które dostaniesz taniej. Ja osobiście nie napalam się już na JW86, zdecydowanie lepsza jest, np. Cobra z Komety, oczywiście mnie ładunków ale większy kaliber a co za tym idzie efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

efekty fajne, ale ja polecam wziąć wyrzutnie maja więcej strzałów i strzelają po kolei a tu trzeba ciągle podchodzić. Na strzelanie przed 00:00 się nadaje :mrgreen:

Ciekawe czy w tym roku też będzie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie filmy kręcone przez witusia są idealnej jakości i bardzo dobrze oddają efekt fajerwerków(czym kręciłeś kamerą HD ??).
A moździeż ma super efekty , ja puki co mam 15 ładunków + 2 tuby Super Artillery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie filmy kręcone przez witusia są idealnej jakości i bardzo dobrze oddają efekt fajerwerków(czym kręciłeś kamerą HD ??).
A moździeż ma super efekty , ja puki co mam 15 ładunków + 2 tuby Super Artillery...


Kamera z HD - hehe, marzenia :wink:
Wszystkie filmy kręcę aparatem cyfrowym Panasonic DMC-LZ5. Z reguły staram się nagrywać w jak najlepszej rozdzielczości, ale na sylwestra zmuszony byłem do nagrywania w 320x240, bo inaczej film nie zmieściłby się na kartę 1GB. Krótsze filmy, na przykład z pokazów kręcę w 640x480.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie filmy kręcone przez witusia są idealnej jakości i bardzo dobrze oddają efekt fajerwerków(czym kręciłeś kamerą HD ??).
A moździeż ma super efekty , ja puki co mam 15 ładunków + 2 tuby Super Artillery...


Kamera z HD - hehe, marzenia :wink:
Wszystkie filmy kręcę aparatem cyfrowym Panasonic DMC-LZ5. Z reguły staram się nagrywać w jak najlepszej rozdzielczości, ale na sylwestra zmuszony byłem do nagrywania w 320x240, bo inaczej film nie zmieściłby się na kartę 1GB. Krótsze filmy, na przykład z pokazów kręcę w 640x480.


HEHE może nie zabardzo do tematu ale ja też kręce aparatem cyfrowym w formacie 640x480 i jakoś tak sie wydaje jak by gorsza jakość :sad: :razz: ja mam Samsunga...ale niepamietam jaki dokładnie model :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

FILM - JW86

Odpaliłem swoją ostatnią szelkę moździerza. Efekt bardzo ładny, co widać na filmie i nie wiem czy go znowu kupić na sylwka. :roll: Dobrze jeszcze pamiętam, że w styczniu powiedziałem sobie: " Już nigdy więcej moździerza 1,2' na sylwka, są za słabe, lepiej kupić coś lepszego"
Ehh teraz sam nie wiem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj z kumplem odpaliliśmy 6 ładunków tego moździerza i musimy przyznać, że jest to najlepszy moździerz jaki widzieliśmy.

Moździerz Biedronka JW86 pierwszy pocisk
Moździerz Biedronka JW86 drugi pocisk
Moździerz Biedronka JW86 trzeci pocisk
Moździerz Biedronka JW86 czwarty pocisk
Moździerz Biedronka JW86 piąty pocisk
Moździerz Biedronka JW86 szósty pocisk

Jakość niestety bardzo słaba, nagrywane telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z kumplem odpaliliśmy 6 ładunków tego moździerza i musimy przyznać, że jest to najlepszy moździerz jaki widzieliśmy.

Moździerz Biedronka JW86 pierwszy pocisk
Moździerz Biedronka JW86 drugi pocisk
Moździerz Biedronka JW86 trzeci pocisk
Moździerz Biedronka JW86 czwarty pocisk
Moździerz Biedronka JW86 piąty pocisk
Moździerz Biedronka JW86 szósty pocisk

Jakość niestety bardzo słaba, nagrywane telefonem.


efekty bardzo fajne a czy można wiedzieć jaki masz aparat w komie bo ja swoim k750i mam 2mpx i się zastanawiam czy lepszy filmik wyjdzie;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...