Skocz do zawartości

KONKURS FILMOWY fajerwerkimarket.pl oraz forumfajerwerki.pl [zgłoszenia, komentarze, uwagi]


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi


Heh tylko 3 dni do konca konkursu,a ja dopiero teraz o nim sie dowiedzialem,gdybym wiedzial wczesniej zrobilbym bo mam nawet super pomysl ale teraz to juz za pozno


Kocham takie wymówki ;D

Vel kiedy będzie rozstrzygnięcie 30-tego czy 1-ego ? ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

POPIERAM was ! pj.patryk to oszust nei możliwe że tyle wyświetleń w DZIEŃ ROBOCZY NABIŁ !!! Pamiętacie mnie jak nabiłem 500 wyświetleń w 2 dni ? Ale to był weekend, przy którym spędziłem całe dnie na rozsyłaniu linku. A on w 1 roboczy dzień tyle nabił !? Nie chce mi się wierzyć oszust i tyle !!!
Velibrum zrób coś z tym <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem, że pj.patryk jest czysty jak łza, ponieważ reklamował link tam gdzie ja :D wystarczy pomyśleć jakie wydarzenia są na czasie aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na dwóch nagrodach nie zależy, może akurat uda mi się wygrać ns, dlatego wolę aby nagrodę za wyświetlenia wygrał ktoś inny, np Capensis(z którym ostatnio konkurowałem wyświetleniami ;D), widziałem gdzie rozsyłał linki bo ja tam tez rozsyłałem xD
Co do Pj.Patryka nie chce mi się wierzyć że wszystkie te wyświetlenia są z Polski, bo tylko z tego obszaru będą liczone.
Może i mówię źle, za co już przepraszam, ale lepiej aby nagrody były rozdane sprawiedliwie.
Dlatego życzę powodzenia na te ostatnie 3 dni przed rozstrzygnięciem ;D

pozdro <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


POPIERAM was ! pj.patryk to oszust nei możliwe że tyle wyświetleń w DZIEŃ ROBOCZY NABIŁ !!! Pamiętacie mnie jak nabiłem 500 wyświetleń w 2 dni ? Ale to był weekend, przy którym spędziłem całe dnie na rozsyłaniu linku. A on w 1 roboczy dzień tyle nabił !? Nie chce mi się wierzyć oszust i tyle !!!
Velibrum zrób coś z tym <_<



Taki miałem dzień roboczy, że po maturze poszedłem na kremówki a później zająłem się rozsyłaniem linków. Zbliżyłem się w ilości wyświetleń do Ciebie i od razu mnie od oszustów wyzywasz.

PS Nie pozabijajcie się we wtorek wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, opanujcie się. To tylko konkurs.

kertoip reklamować linki trzeba w uczciwy sposób a nie podpuszczać kogoś nieprawdziwymi informacjami.

PS. Widzę że ani sklep ani forum nie zyska popularności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ludzie, opanujcie się. To tylko konkurs.

kertoip reklamować linki trzeba w uczciwy sposób a nie podpuszczać kogoś nieprawdziwymi informacjami.

PS. Widzę że ani sklep ani forum nie zyska popularności...




Zgadza sie, wystarczy wpisac link do filmiku na google i sie dowiemy jak i gdzie filmiki były rozsyłane. Nie bede podawał przykładów, ale niektóre są zabawne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak nie oszukujesz to sorry ! :o
PS. Ile macie wyświetleń z Polski pisać !


Fifa smieszny jestes, tyle ci powiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że rozsyłanie filmów po polskich forach nie jest złe (jeżeli się oczywiście nie łamie regulaminu danego forum)
gdyż więcej ludzi z Polski zobaczy filmik i przez to złoży być może zamówienie w sklepie bądź zarejestruje się na forumfajerwerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO tak, ale niektórzy potrafią napisać tak:

Ktoś: Potrafisz zmienić tapetę na pulpicie ?

Reklamujący: Nie ale oglądnij mój film na YT


No to naprawdę jest przegięcie...

Ja bym radził już nic nie gadać tylko czekać na wyniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie trafiłem na to forum właśnie dzięki filmikowi konkursowemu [nieważne akurat z którego], widzę że się sprzeczacie o te wyświetlenia. No cóż na to nic nie poradzę, ale mogę podsunąć pomysł administracji w jaki sposób wyłonić najciekawszy filmik.

Otóż każdy filmik ma możliwość oceniania za pomocą takiego przycisku fajne.png. Możliwość takiego oceniania mają tylko użytkownicy. Jeśli konkursowicze są w miarę uczciwi to nie będą szukać jakichś złośliwych oprogramowań aby nabić sobie dużo takich "statusów" fajne. Ponadto mamy większą pewność że użytkownik obejrzał ten filmik do końca i ocenia szczerze ponieważ widać to w jego profilu i byle badziewia nie będzie oznaczał statusem fajne [przynajmniej ja].

Tyle z mojej strony :)

Ps. Witam wszystkich na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że każdy ma inny gust, ocena byłaby bardzo subiektywna i jak ktoś ma dużo znajomych to można by prosić żeby dawali ,,fajne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witajcie trafiłem na to forum właśnie dzięki filmikowi konkursowemu [nieważne akurat z którego], widzę że się sprzeczacie o te wyświetlenia. No cóż na to nic nie poradzę, ale mogę podsunąć pomysł administracji w jaki sposób wyłonić najciekawszy filmik.

Otóż każdy filmik ma możliwość oceniania za pomocą takiego przycisku fajne.png. Możliwość takiego oceniania mają tylko użytkownicy. Jeśli konkursowicze są w miarę uczciwi to nie będą szukać jakichś złośliwych oprogramowań aby nabić sobie dużo takich "statusów" fajne. Ponadto mamy większą pewność że użytkownik obejrzał ten filmik do końca i ocenia szczerze ponieważ widać to w jego profilu i byle badziewia nie będzie oznaczał statusem fajne [przynajmniej ja].

Tyle z mojej strony smile.gif

Ps. Witam wszystkich na forum.


Nie jest to dobry pomysl, bo kazdy (np. ja) moze sobie ta opcje wylaczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:
Witajcie trafiłem na to forum właśnie dzięki filmikowi konkursowemu [nieważne akurat z którego], widzę że się sprzeczacie o te wyświetlenia. No cóż na to nic nie poradzę, ale mogę podsunąć pomysł administracji w jaki sposób wyłonić najciekawszy filmik.

Otóż każdy filmik ma możliwość oceniania za pomocą takiego przycisku Dołączona grafika. Możliwość takiego oceniania mają tylko użytkownicy. Jeśli konkursowicze są w miarę uczciwi to nie będą szukać jakichś złośliwych oprogramowań aby nabić sobie dużo takich "statusów" fajne. Ponadto mamy większą pewność że użytkownik obejrzał ten filmik do końca i ocenia szczerze ponieważ widać to w jego profilu i byle badziewia nie będzie oznaczał statusem fajne [przynajmniej ja].

Tyle z mojej strony :)

Ps. Witam wszystkich na forum.

----------------------------------------------------------------

Moim zdaniem ponq i capensis mają rację. To jest zły pomysł chociaż mam trochę tych pkt "fajne" ale tak jak mówi ponq każdy ma inny gust, kolega zawsze może ocenić na "fajne" ktoś na złość może też kliknąć "kciuka w dół" Więc to ocenianie jest trochę bez sensu. Administratorzy dali zadanie polegające na zdobyciu największej liczby wyświetleń, więc nagle zasad raczej nie zmienią. To co ja o tym sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka metoda jest zupełnie "do bani". W takowej sytuacji każdy starałby się, aby nabic konkurentom jak najwięcej negatywów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak samo jest z konkurencją z wyświetleniami, tak samo mogą nabić kciuki w dół...
Nic już nie zmieniajmy zostawmy tak jak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...